Kolekcjonerstwo

Widevision "The Clone Wars"

RebelScum
13

Firma Topps przygotowuje na październik kolejną niespodziankę dla kolekcjonerów kart. Tym razem do sprzedaży mają trafić karty Widevision z zestawu The Clone Wars. Poza standardowymi kartami zawierającymi sceny z filmu i serialu (w tym również z drugiej serii) zestaw będzie zawierał wiele dodatkowych. Będą to m.in. karty z autografami aktorów podkładających głos pod postacie oraz karty zawierające szkice bądź rysunki stworzone przez grupkę artystów wybranych do pracy nad zestawem. Poziom tych kart, tak jak w przypadku poprzednich produktów firmy Topps, będzie z pewnością niezwykle wysoki. Poniżej mamy przyjemność przedstawić Wam karty autorstwa Joe Corroneya, stworzone podczas pracy nad tym dodatkiem.

The Legacy Collection - seria EU

RebelScum
20

Niedawno w tym newsie mieliśmy okazję przedstawić Wam listy nadchodzących figurek z The Legacy Collection. Obiecaliśmy wtedy również, że postaramy się jak najszybciej przedstawić listę figurek z 13 serii - poświęconej EU. Dzisiaj tę obietnice spełniamy. Trzynasta seria będzie zawierała 7 figurek - do każdej z nich dołączona będzie dodatkowa część, kompletując całość zbudować będzie można kolejną figurkę. Spośród wszystkich tych figurek zawartych w tej serii, jedna już została wcześniej wydana - BD50: Utris M'Toc.

Seria 13 - EU

  • BD56: Dark Trooper Phase I
  • BD57: Mistrz K'kruhk
  • BD58: Spacetrooper (z trylogii Thrawn)
  • BD59: Jacen Solo
  • BD60: Jaina Solo
  • BD61: Shaak Ti
  • BD50: Utris M'Toc
  • BAD: BG-J38
Jeszcze jeden kosz na śmieci...

krakowski SMYK
43

Niedawno pisaliśmy o gadżetach związanych ze szkołą i serialem The Clone Wars, które można zakupić w sieci sklepów "Smyk".
Znajdował się wśród nich kosz na śmieci za 44,99 zł, który w komentarzach został przez Was uznany za zdecydowanie za drogi. Tymczasem redaktorzy Bastionu (którzy nawet na wakacyjnych wyjazdach nie próżnują) namierzyli w Smyku, w Galerii Krakowskiej tańszą wersję kosza na śmieci ozdobionego motywami z najnowszego serialu Star Wars. Kosz, który przedstawiamy poniżej kosztuje 29,99 zł.Sprawdziłeś już jakie gadżety Star Wars znajdują się w Smyku, w Twoim mieście?

Vader i jego uczeń

Sideshow
15

Mamy przyjemność kolejny raz zaprezentować Wam obrazy produkowane przez firmę Acme Archives i dystrybuowane przez Sideshow Collectibles. Tym razem w limitowanej edycji kolekcjonerskiej pojawią się w sprzedaży trzy obrazy skupiające się na postaciach Vadera i jego ucznia. Wszystkie obrazy sprzedawane są w komplecie z dopasowanymi do nich ramami.

Pierwszy z nich zatytułowany "Vader on Kashyyyk" będzie można kupić za 280 $, wyprodukowany zostanie on w nakładzie tylko 100 egzemplarzy. Jego wymiary to 38 cm x 66 cm (wysokość x szerokość) bez ramy - 48 cm x 76 cm z ramą.Drugi obraz nosi tytuł "Vader Knights Apprentice". Nakład w tym przypadku wynosić będzie 200 sztuk, a cena obrazu to 160 $. Jego wymiary to 33 cm x 48 cm (wysokość x szerokość) bez ramy - 40 cm x 60 cm z ramą.Ostatni już z prezentowanych obrazów to "Apprentice Crashes Destroyer". Nakład i wymiary tego obrazu są identyczne jak w przypadku poprzedniego.Figurka Komandora Foxa

http://store.kotous.com/
16

Znana i lubiana przez fanów za jakość swoich produktów firma Kotobukiya przygotowała kolejną figurkę, która już w październiku ma trafić do sprzedaży. Figurka przedstawiająca komandora Foxa mierzyć będzie 16.5 cm wysokości, wydana zostanie w limitowanym nakładzie 300 sztuk, a za przyjemność jej posiadania zapłacić będzie trzeba 59.99$. Figurka pochodzi z serii ArtFX+, produkty z tej serii różnią się od standardowych figurek ArtFX, tym że figurki składają się z kilkunastu osobnych części - które nabywca może samodzielnie złożyć.

 

Zapowiedzi Gentle Giants na 2010 rok

Adakus
9

Niedawno mieliśmy przyjemność przedstawić Wam produkty firmy Gentle Giants zaprezentowane na Comic-Conie w San Diego. Tym razem chcielibyśmy zaprezentować filmik reklamowy przygotowany przez tę firmę. Na filmie można zobaczyć zarówno pracowników wykańczających niektóre gadżety, mające się ukazać na rynku w 2010 roku - jak również concept arty. Zachęcamy do obejrzenia filmiku tym bardziej, że o części z widocznych na nim gadżetów nie mieliśmy okazji jeszcze Was poinformować.

Pluszaki SW

ClubJade
27

Niedawno do sprzedaży trafił zestaw zdeformowanych zabawek pluszowych ze świata Gwiezdnych Wojen. Zestaw składa się z pluszaków przedstawiających Anakina, Obi-Wana, generała Grievousa i klona. Taki czteropak można kupić już za 9.99$ w tym miejscu.

Luke vs Rancor

Sideshow
10

W dniu dzisiejszym firma Sideshow Collectibles zaprezentowała swoją nową dioramę. Produkt zatytułowany There will be no Bargain - Luke VS Rancor przedstawia znaną wszystkim scenę z filmu Powrót Jedi. Każdy element dioramy będzie ręcznie dopracowywany i malowany, tak aby produkt końcowy był jak najwyższej jakości i spełniał oczekiwania wszystkich fanów. Diorama mierzyć będzie 33 cm wysokości, 30 cm szerokości i 38 cm długości, a jej waga to 5.44 kg. Gadżet ukaże się w sprzedaży w limitowanej edycji w drugim kwartale 2010 roku - cena jego wynosić będzie 249.99$.

Kolejne figurki z serii "Saga Legends"

RebelScum
14

Niedawno mieliśmy przyjemność informować Was o zapowiedziach nowych figurek firmy Hasbro, w tym 15 i 16 figurki z tegorocznej serii Saga Legends. Dziś mamy okazję zaprezentować dwie kolejne figurki z tej serii. Za każdą z tych figurek zapłacić będzie trzeba 7.99$.

Siedemnastą figurką w serii będzie Luke Skywalker w uniformie pilota. Jako, że z założenia figurki w serii Saga Legends są wznowieniami najpopularniejszych figurek, tak i tym razem otrzymujemy produkt, który został już kiedyś wydany. Figurkę można było wcześniej kupić w 2008 roku w serii Droid Factory.

Kolejną - osiemnastą już - figurką jest C-3PO wraz z tronem z Endoru. Te figurkę można było wcześniej kupić w 2006 roku w serii The Saga Collection.

 

Worek z gadżecikami

rzeszowski SMYK
41

W sieci sklepów "Smyk" pojawił się kolejny gadżet ozdobiony motywami z serialu The Clone Wars.
Kierowany raczej do młodszych fanów zestaw znajduje się w foliowym worku i zawiera różne drobne przedmioty oraz słodycze. Całość kosztuje 12.99 zł.A oto zawartość worka-niespodzianki: naklejki, pinball, plakat, standzik (czyli mini-stand ;]), żelki i cukierki oraz coś co przypomina zegarek i służy do wystrzeliwania żetonów:

Figurka Wampy

Gentle Giant
10

Firma Gentle Giant zaprezentowała figurkę Wampy, która ma się ukazać w sprzedaży już w październiku bieżącego roku. Figurka mierzyć będzie 28 cm wysokości, a za przyjemność jej posiadania zapłacić będzie trzeba 230 $.Przypominamy, że również w październiku nakładem tej samej firmy do sprzedaży trafią m.in. figurki Anakina i Ahsoki. Za każdą z tych figurek zapłacić należy 90$.

Tarcza do darta

Gentle Giant
17

W maju 2010 roku do sprzedaży trafić ma tarcza do darta przeznaczona dla fanów Gwiezdnych Wojen. Wyprodukowana przez firmę Gentle Giant tarcza mierzyć będzie 63.5 cm wysokości i 50 cm szerokości. Tarczę przyozdobi rysunek wykonany przez Adama Hughesa z okazji Celebration IV o nazwie Last Daughter Of Alderaan. Gadżet będzie można nabyć już za 165 $.

Ekskluzywne mieszkanie fana

Dave za Gadżetomania.pl
27

Serwis Gadżetomania.pl nieco ponad dwa tygodnie temu napisał o niezwykłym „pokoju” fana Gwiezdnych Wojen. I nie chodzi tutaj wcale o wielkość kolekcji czy unikalność eksponatów, ale o ich wyeksponowanie. Owe mieszkanie sprawia wrażenie jakby było muzeum, większość gadżetów znajduje się w szklanych szafach odgradzających je od „zwiedzających”. Przejrzystość i porządek są tutaj decydującym czynnikiem wpływającym na powagę miejsca. W tym mieszkaniu nawet stolikiem przy sofie jest eksponat – duża figurka Sokoła Millenium. Kolekcja należy do chińskiego fana Star Wars niejakiego Cho Woonga. Oto mała próbka tego jak jego mieszkanie się prezentuje:Większą galerię znajdziecie w tym miejscu. Natomiast zdjęcia pokoi polskich fanów Star Wars znajdziecie tutaj.

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.