TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Hełm Sandtroopera

2010-11-24 15:25:30 eFx Collectibles

Firma eFx Collectibles uruchomiła przedsprzedaż na hełm sandtroopera. Gadżet jest pełnowymiarową repliką, stworzoną na podstawie oryginalnego hełmu znajdującego się w archiwach Lucasfilmu. Do sprzedaży trafi w styczniu 2011 roku w limitowanej, numerowanej edycji liczącej sobie zaledwie 1000 sztuk. Hełm jest repliką najwyższej jakości, odwzorowującą każdy, nawet najdrobniejszy szczegół oryginału. Za przyjemność posiadania go w swojej kolekcji zapłacić będzie trzeba 169$.


KOMENTARZE (16)

Kolekcjonerstwo

Darth Sidious

2010-11-17 15:11:37 Sideshow

Już jutro firma Sideshow Collectibles uruchamia przedsprzedaż na swój najnowszy gadżet przedstawiający zakapturzoną głowę Dartha Sidiousa. Jak zwykle, w przypadku tej firmy, jest on niezwykle dopracowany - tak aby odwzorowywać postać w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Sprzedawany będzie w limitowanej edycji liczącej zaledwie 500 sztuk. Za przyjemność posiadania głowy Dartha Sidiousa we własnej kolekcji zapłacić będzie trzeba 249,99$. Przypomnijmy, że z tej samej serii w pierwszym kwartale 2011 roku pojawić się ma w sprzedaży gadżet przedstawiający Obi-Wana Kenobiego.


KOMENTARZE (12)

Kolekcjonerstwo

Budziki od LEGO

2010-11-17 13:00:43 ThinkGeek

Jeśli marzyłeś kiedyś aby poranna pobudkę fundował Ci Lord Vader lub szturmowiec, to te gadżety są idealne dla Ciebie. Firma LEGO wypuściła na rynek dwa budziki, wyglądem przypominające właśnie wyżej wymienione postacie. Stylizowane są na wygląd standardowych ludzików z klocków LEGO, tylko w miejscu tułowia wstawiony mają wyświetlacz, na którym widnieje godzina. Figurki posiadają ruchome ręce i nogi, dzięki czemu da się je ustawić w dowolnej pozycji. Mają niewiele ponad 20 centymetrów wysokości i kosztują po 30$ za sztukę.


KOMENTARZE (15)

Kolekcjonerstwo

Mówiące pluszaki

2010-11-05 12:18:54 ThinkGeek

Niedawno w sprzedaży pojawiła się nowa seria pluszowych zabawek z Gwiezdnych Wojen. Niektórym mogą wydawać się one znajome, bowiem podobnie wyglądające gadżety trafiły do sprzedaży już trzy lata temu. Czemu zatem widzimy je po raz kolejny? Dokonano w nich kilku zmian, zarówno związanych z wyglądem jak i z "zachowaniem" - mianowicie teraz pluszakom dodano głosy postaci, które przedstawiają, dzięki czemu mogą przemówić do osoby bawiącej się nimi. Nabyć już można gadżety przedstawiające R2D2, Chewbaccę, Vadera oraz Yodę, niedługo do nich dołączy również Wicket. Cena uzależniona jest od rozmiaru pluszaka - za 10 centymetrowego zapłacić trzeba 8,99$, za 23 cm 19,99$ oraz za największego, zdatnego do przytulania prawie 40 centymetrowego pluszaka 39.99$. Nabyć je można w tym miejscu. Poniżej przedstawiamy filmik reklamujący te zabawki.


KOMENTARZE (21)
Loading..