TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Podpórka pod książki

2010-03-31 11:26:11 ClubJade

Symbiote Studios zaprezentowało kolejny swój produkt. Tym razem jest to dosyć nietypowa makieta, którą można rozłożyć w ten sposób aby zakańczała z obu stron półkę, na której mamy książki czy płyty dvd. W tym wypadku książki znajdowałyby się między dwoma częściami tej makiety. Sama makieta przedstawia miecz Dartha Vadera przebijający się przez ścianę. Produkt do sprzedaży trafi dzisiaj w oficjalnym sklepie, w cenie 49.99$. Przypomnijmy, że swego czasu podobny gadżet stworzyła firma Gentle Giant, tylko ich produkt zawieral o wiele więcej detali i był staranniej wykonany. Informowaliśmy o nim w tym newsie.


KOMENTARZE (12)

Kolekcjonerstwo

Kolejne zabawki od Disneya

2010-03-30 13:39:23 oficjalna

Disney w maju wypuści do sprzedaży w swoich parkach zabaw kolejne zabawki powiązane z Gwiezdnymi Wojnami. W czwartej już serii figurek ujrzymy Myszkę Mickey jako Luke'a Skywalkera, Minnie jako Leię, Kaczora Donalda w roli Hana zamrożonego w karbonicie, Guffiego przebranego za C-3PO oraz Czarnego Piotrusia jako Bobę Fetta. Za każdą z zabawek będzie trzeba zapłacić 8.95$. Ale to nie koniec nowości. Również do sprzedaży trafi czwarta seria zabawek z serii Disney/Star Wars Racers, w której postacie z Gwiezdnych Wojen występują w formie resoraków. Tym razem zobaczymy w niej Yodę, Plo Koona, klona i droida. Za każdą z tych zabawek zapłacić będzie trzeba 5.95$.


KOMENTARZE (17)

Kolekcjonerstwo

Seria dwunastu grafik

2010-03-29 13:42:00 oficjalna

Częścią kampanii przygotowanej przez oficjalną w związku ze świętowaniem trzydziestolecia powstania Imperium Kontratakuje są gadżety powiązane z tym filmem, które trafią do kolekcjonerów. Tym razem mamy przyjemność przedstawić zapowiedź serii grafik, które z tej okazji trafią do sprzedaży.

Poczynając od marca, każdego miesiąca do sprzedaży w sklepie przy oficjalnej trafi grafika przedstawiająca jedną scenę z Imperium Kontratakuje. Wydanych zostanie łącznie dwanaście prac, w kolejności zgodnej z pojawianiem się scen w filmie. Każda z nich będzie wykonana w innym, unikalnym dla artysty, który ją stworzył stylu.

Grafiki będą wydane w limitowanej, numerowanej edycji kolekcjonerskiej. Każda z nich trafi do sprzedaży jedynie w 100 egzemplarzach. Mierzyć będą 30 x 40 cm. Pierwsza z grafik - wydana w piątek - "The Taking of Echo Base by the Sith Lord Darth Vader" autorstwa Toma Hodgesa rozeszła się w przeciągu paru godzin, kolejna trafi do sprzedaży 23 kwietnia. Poniżej prezentujemy spis artystów zaangażowanych przy tym projekcie.
 • Tom Hodges
 • Chris Trevas
 • Nathan Hamill
 • Cat Staggs
 • JAKe
 • Russell Walks
 • Katie Cook
 • Jamie Snell
 • Amy Beth Christensen
 • Michael Fleming
 • Alex Pardee
 • Paul BallardKOMENTARZE (5)

Kolekcjonerstwo

Luke Skywalker

2010-03-20 13:46:14 RebelScum

Istnieją gadżety o których w światku kolekcjonerów słyszy się od dawna. Część z nich ostatecznie nigdy nie ujrzy światła dziennego z różnych powodów, takich jak choćby pojawienie się nowych trendów wywołanych kolejnymi produkcjami i konieczność przeniesienia uwagi na tworzenie całkowicie innych zabawek. Niektóre jednak mimo wszystko po wielu miesiącach - a czasem i latach - trafią do sprzedaży. Do tej drugiej kategorii zalicza się prezentowana dzisiaj figurka Luke'a Skywalkera - farmera z Tatooine - firmy Gentle Giant. Pierwszy raz mieliśmy okazję o niej usłyszeć już prawie rok temu, później po długim okresie milczenia we wrześniu ubiegłego roku pokazany został concept art obrazujący figurkę. I tak minęło ponad pół roku od tego czasu, aż wreszcie doczekaliśmy się zdjęć przedstawiających samą figurkę. Zostanie ona wydana w dwóch wersjach - pierwszej przedstawiającej Luke'a z mieczem świetlnym i drugiej pokazującej jak się młody Skywalker bawi Skyhooperem. Za figurkę zapłacić będzie trzeba 59.99$, a mierzyć ona będzie niewiele ponad 16.5 cm. Do sprzedaży trafi w listopadzie bieżącego roku.


KOMENTARZE (7)

Kolekcjonerstwo

Steamtrooper

2010-03-17 16:03:21 RebelScum

Kilka razy mieliśmy przyjemność już prezentować Wam steampunkowe figurki z Gwiezdnych Wojen przygotowywane przez grupę Sillof's Workshop. Tym razem chcielibyśmy pokazać pracę artysty zawodowo tworzącego rysunki do znanych produkcji - Briana Rooda (pracował nad grafikami związanymi m.in. z Gwiezdnymi Wojnami, Indianą Jonesem czy Star Trekiem). Brian ostatnio poświecił się przerobieniu wyglądu hełmu szturmowca - z tej przeróbki wyszła steampunkowa wersja. Tak wykonany hełm ma zamiar wystawić na sprzedaż na aukcji charytatywnej fundacji Make a Wish w najbliższej przyszłości. Zapraszamy poniżej do obejrzenia jak się prezentuje wspomniany hełm.


KOMENTARZE (17)

Kolekcjonerstwo

Widevision "The Empire Strikes Back"

2010-03-16 20:41:28 RebelScum

Firma topps postanowiła przyłączyć się do celebrowania 30 rocznicy powstania Imperium Kontratakuje. W maju bieżącego roku do sprzedaży trafić ma najnowszy zestaw kart kolekcjonerskich - tym razem powiązany właśnie z epizodem piątym Gwiezdnych Wojen. The Empire Strikes Back 3D Trading Card - bo o nim mowa, zostanie wydany w formacie Widevision. Przypomnijmy, że karty w tym formacie są w wymiarach 6.35 cm x 11.9 cm. Zestaw podstawowy będzie składał się z kart z epizodu piątego wykonanych z wykorzystaniem efektu 3D - podczas ich obracania będzie można zobaczyć jak najsłynniejsze sceny z filmu "ożywają". Poza zestawem podstawowym będzie można znaleźć również karty z autografami aktorów oraz specjalnie narysowane przez artystów na potrzeby tego dodatku. Będziemy trzymać rękę na pulsie i podawać Wam więcej informacji wraz ze zbliżaniem się terminu premiery.


KOMENTARZE (9)

Kolekcjonerstwo

Aurra Sing

2010-03-12 11:59:29 Sideshow

Niedawno informowaliśmy o tym, że firma Sideshow Collectibles planuje wydać figurkę Aurry Sing. W dniu wczorajszym oficjalnie uruchomiona została przedsprzedaż na nią. Figurka, razem z podstawką, mierzyć będzie 78 centymetrów wysokości. Aurra przedstawiona jest na niej wraz ze swoimi trofeami - kasetką zawierającą miecze świetlne. Gadżet wykonany w serii Premium Format, tak jak pozostałe pozycje Sideshow cechuje się niezwykłą dbałością o detale i perfekcją w wykonaniu. Za przyjemność posiadania figurki zapłacić będzie trzeba 299$. Jeśli zamówicie ją w przedsprzedaży to trafi do Was w trzecim kwartale 2010 roku - bowiem wtedy ma zostać oficjalnie wydana.

 

KOMENTARZE (9)

Kolekcjonerstwo

Zegarki dla dużych i małych

2010-03-06 20:26:54 oficjalna

Oficjalna przedstawiła ostatnio kolejny produkt firmy Lego. Tym razem jednak nie były to - jak można było się spodziewać - klocki ale zegarki. Lego przygotowało zegarki przeznaczone do noszenia zarówno przez młodszych fanów, jak i przez nieco starsze pokolenie. Różnią się zarówno wyglądem i wykonaniem jak i przede wszystkim wielkością i ceną. Te pierwsze kosztują 21,99$, za drugie należy zapłacić 29,99$. Do sprzedaży trafiło 14 zegarków - 8 skierowanych ku najmłodszym fanom i 6 dla tych trochę starszych. Nabyć je można w sklepie przy oficjalnej stronie.


KOMENTARZE (17)
Loading..