TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Jedi Legacy

2013-03-31 19:36:50

Firma topps, zajmująca się produkcją kart kolekcjonerskich wypuści w maju kolejny dodatek z Gwiezdnych Wojen. Tym razem będzie się on zwał Jedi Legacy, a karty w nim zawarte mają przedstawiać historię Anakina i Luke'a. Podstawowy zestaw będzie się składał z 90 kart, po 45 przeznaczonych na każdą z postaci. Wszystkie karty będą stworzone na podstawie zdjęć, tym razem nie otrzymamy żadnych rysunków.Poza podstawowym zestawem nabyć będzie można wiele specjalnych kart, które będą się dosyć rzadko pojawiać w opakowaniach. Jeśli będzie sprzyjało szczęście to można trafić m.in. karty z autografami czy zawierające pojedynczą klatkę z filmu. Nowością natomiast jest fakt, że część z tych rzadkich kart będzie zawierała prawdziwe elementy z planu oryginalnej trylogii. Znaleźć będzie można trzy "relikty": sierść z futra Ewoków, skrawki z barki Jabby oraz włosy Chewbaccy. Jak tego typu karty będą wyglądały prezentujemy poniżej.Więcej informacji o zestawie spodziewajcie się już niedługo.
KOMENTARZE (7)

Kolekcjonerstwo

Wycieczka po studiach Sideshow Collectibles

2013-03-31 13:31:26 Sideshow Collectibles

Firma Sideshow Collectibles przygotowała niespodziankę dla wszystkich fanów ich produktów. Wykonała dziewięć krótkich filmików, na których po kolei przedstawiony jest proces powstawania figurek. Jeśli zastanawialiście się kiedyś jak wygląda tworzenie tak dokładnych dzieł, jakie produkuje Sideshow to zachęcamy do obejrzenia poniższych filmików.


KOMENTARZE (2)

Kolekcjonerstwo

Star Wars - Kultowe Statki i Pojazdy #55

2013-03-20 13:30:38

W środę do sprzedaży trafił 55. numer magazynu kolekcjonerskiego Star Wars - Kultowe Statki i Pojazdy, wydawnictwa DeAgostini. Znajduje się w nim Gungańskie Bongo. Za magazyn wraz z modelem zapłacić trzeba 34,90 zł (w prenumeracie 29,90).

W numerze znaleźć można m.in. standardowe sekcje wraz z artykułami opisującymi bongo w świecie Gwiezdnych Wojen oraz jego powstawanie na potrzeby filmu. Oczywiście wraz z magazynem nabywamy odpowiedni model.Możliwy jest również zakup wybranych numerów archiwalnych z kolekcji, za pośrednictwem uruchomionej przez DeAgostini podstrony. Znajdziecie ją w tym miejscu.

Kolejne numery prezentują się następująco:
#56 - V-wing (03.04.2013)
#57 - Śmigacz Luke'a Skywalkera (20.04.2013)

Temat na forum
KOMENTARZE (0)

Kolekcjonerstwo

Chewbacca

2013-03-17 14:12:19 Sideshow

Firma Sideshow Collectibles uruchomiła przedsprzedaż na swój kolejny gadżet. Tym razem jest to figurka postaci, którą poznaliśmy już w oryginalnej trylogii - Chewbaccy. Prezentowaliśmy już ją Wam w filmiku z produkcji dwa miesiące temu.

Wookie mierzyć będzie 58 centymetrów wysokości (skala 1:4), a za przyjemność posiadania własnej wersji w domu zapłacić będzie trzeba 384,99$. Do nabywców trafi we wrześniu bieżącego roku.


KOMENTARZE (6)

Kolekcjonerstwo

Zestawy LEGO

2013-03-14 14:03:52

Firma LEGO przygotowała aż 9 zestawów kloców, które trafiły do sprzedaży w pierwszym kwartale bieżącego roku. Wśród nich możemy znaleźć m.in. 3 zestawy z serii , kolejny z zestaw The Old Republic oraz 75005 Rancor Pit, który można połączyć z kontrowersyjnym zestawem 9516 Jabba's Palace, o którym pisaliśmy już w tym miejscu. Wszystkie nowe zestawy klocków prezentujemy poniżej:

75000 Clone Troopers vs. Droidekas
Obserwuj horyzont ze stanowiska dowódcy klonów! Korzystając z elektronicznej lornetki wypatruj dwóch droidów-niszczycieli, zbliżających się do jego pozycji. Pomóż klonowi-żołnierzowi odeprzeć toczące się droidy za pomocą rakiety z ukrytej wyrzutni! Odtwarzaj bohaterskie starcia z filmu „Gwiezdne Wojny: epizod 2 — Atak klonów”. Zestaw zawiera 2 minifigurki z wyborem broni i dodatkami: dowódcę klonów i klona-żołnierza.

75001 Republic Troopers vs. Sith Troopers
Żołnierze Republiki zostali zaatakowani! Walcz za pomocą miotaczy z czerwono-czarnymi żołnierzami Sithów i ich ścigaczem z podwójną wyrzutnią rakiet! Odtwarzaj w swoim pokoju bohaterskie starcia z gry komputerowej Knights of the Old Republic! Zdobądź całkiem nowy element: hełm żołnierza Republiki! Zestaw zawiera 4 minifigurki z wyborem broni: 2 żołnierzy Republiki i 2 żołnierzy Sithów.

75002 AT-RT
Żołnierze z 501. oddziału klonów ruszają na patrol wraz z Yodą w wersji „Gwiezdne wojny: Wojny klonów” i potężną maszyną kroczącą AT-RT, i odkrywają kapitana droidów-komandosów oraz droida-snajpera. Zaatakuj droida obrotowym działkiem laserowym AT-RT! Zabierz miotacze ze schowka na broń w AT-RT i otwórz ogień! Odtwarzaj swoje ulubione sceny z serialu animowanego „Gwiezdne wojny: Wojny klonów”! Zestaw zawiera 3 minifigurki z wyborem broni: Yodę w wersji z Wojen klonów, żołnierza z 501. oddziału klonów i kapitana droidów-komandosów..

75003 A-wing Starfighter
Pokaż złemu Imperium, co znaczy walka — ruszaj do boju superszybkim myśliwcem Republiki A-wing! Zwinny A-wing z otwieraną kabiną, znany z filmu „Gwiezdne wojny: epizod VI — Powrót Jedi”, znakomicie nadaje się do atakowania floty Imperium! Zbuduj myśliwiec szybki jak błyskawica, który zniszczył „Kata” — jednostkę Dartha Vadera! A potem ruszaj do ataku na siły Imperium z pomocą admirała Ackbara, pilota A-winga i Hana Solo!

75004 Z-95 Headhunter
Śmigaj po niebie planety Umbara we wszechstronnym myśliwcu Z-95 Headhunter™! Wielozadaniowy myśliwiec kosmiczny, znany z serialu animowanego „Gwiezdne wojny: Wojny klonów”, jest idealną bronią w walce z podstępnymi Separatystami! Wciągnij podwozie i strzelaj z wyrzutni LEGOŸ Technic! Umieść elektroniczną lornetkę i miotacz na stelażu w tylnym schowku! Zestaw zawiera 3 minifigurki z wyborem broni i dodatkami: klona-pilota, żołnierza 501. oddziału klonów i Ponga Krella.

75005 Rancor Pit
Odtwórz słynną scenę z filmu „Gwiezdne Wojny: epizod VI — Powrót Jedi” za pomocą tego zestawu do łączenia! Mistrz Jedi Luke Skywalker został uwięziony w jamie rancora™ pod pałacem Jabby the Hutta. Musi uciec! Poszukaj wyjścia, zanim otworzy się brama i potężny rancor wkroczy do akcji! Walcz z rancorem za pomocą kości, nim pożre gamorreańskiego strażnika. Potem odszukaj tajny schowek z kluczem lub opuść bramę na potwora, zanim będzie za późno! Połącz ten model z zestawem LEGOŸ Star Wars 9516 „Pałac Jabby”, a otrzymasz dwupoziomową scenę z zapadnią prowadzącą do jamy rancora! Zestaw zawiera rancora, szkielet i 3 minifigurki: Luke’a Skywalkera, Malakilego i gamorreańskiego strażnika.

75006 Jedi Starfighter & Kamino
Oceaniczna planeta Kamino™ to wrogi, niegościnny świat pełen kotłujących się fal i gwałtownych sztormów. Udaj się na Kamino wraz z mistrzem Jedi Obi-Wanem Kenobim w scenie z filmu „Gwiezdne wojny: epizod 2 — Atak klonów”! Śmigaj jego minimodelem Jedi Starfighter™ i odkryj powstanie tajnej armii klonów Republiki! Zestaw obejmuje planetę Kamino do zawieszenia, minimodel gwiezdnego myśliwca Jedi, droida-mechanika R4-P17 oraz podstawkę z nazwą.

75007 Republic Assault Ship & Coruscant
Krążownik uderzeniowy typu Acclamator był standardowym transportowcem wojskowym armii Republiki. Przeżyj na nowo sceny z filmu „Gwiezdne wojny: epizod II — Atak klonów”, desantując legiony klonów z ich sprzętem i pojazdami z planety Coruscant™ na Geonosis za pomocą minimodelu krążownika uderzeniowego Republiki™! Zestaw obejmuje planetę Coruscant do zawieszenia, minimodel krążownika uderzeniowego Republiki, minifigurkę klona-żołnierza oraz podstawkę z nazwą.

75008 TIE Bomber & Asteroid Field
Niebezpieczny dwukadłubowy TIE Bomber™ — jeden kadłub zawiera kabinę pilota, a drugi — konfigurowalne uzbrojenie. Weź udział w likwidacji tajnej bazy Sojuszu Rebeliantów podczas Bitwy o Hoth, znanej z filmu „Gwiezdne wojny: epizod V — Imperium kontratakuje”. Zasiądź za sterami potężnego pojazdu bojowego! Zestaw obejmuje pole asteroidów do zawieszenia, minimodel bombowca TIE Bomber™, minifigurkę pilota TIE oraz podstawkę z nazwą.


KOMENTARZE (8)

Kolekcjonerstwo

Star Wars - Kultowe Statki i Pojazdy #54

2013-03-10 11:09:45 Vergesso

W środę do sprzedaży trafił 54. numer magazynu kolekcjonerskiego Star Wars - Kultowe Statki i Pojazdy, wydawnictwa DeAgostini. Znajduje się w nim krążownik kalamariański MC80. Za magazyn wraz z modelem zapłacić trzeba 34,90 zł (w prenumeracie 29,90).

W numerze znaleźć można artykuły o: Krążowniku Mon Camari MC80, okręcie liniowym "Baza Jeden"(Home One), Admirale Ackbarze, Krążowniku patrolowym Tartan, ucieczce z I Gwiazdy Śmierci, Mon Mothmie oraz Lornie Petersonie, szefie zespołu modelarzy. Oczywiście wraz z magazynem nabywamy odpowiedni model.Możliwy jest również zakup wybranych numerów archiwalnych z kolekcji, za pośrednictwem uruchomionej przez DeAgostini podstrony. Znajdziecie ją w tym miejscu.

Kolejne numery prezentują się następująco:
#55 - Gungańskie Bongo (20.03.2013)

Temat na forum
KOMENTARZE (13)

Kolekcjonerstwo

Vader zastąpi Yodę?

2013-03-01 18:29:24 Toy Fair

Wygląda na to, że decyzja o opóźnieniu (na czas nieokreślony) „Ataku klonów” i „Zemsty Sithów” w 3D nie została skonsultowana z licencjobiorcami Lucasfilmu. Na odbywających się w Wielkiej Brytanii targach Toy Faire pokazano już część produktów (i ich opakowań), które pojawią się na rynku w drugiej połowie roku 2013 i na początku 2014. Zgodnie z tradycją te produkty mają nowe logo „Star Wars” na opakowaniach, zamiast Yody pojawia się tam Darth Vader w formie nawiązującej do opakowań z 2005, z czasów premiery „Zemsty Sithów”. Jeśli Lucasfilm/Disney nic nie zmieni, to przyszłe opakowania będą zawierały następujące logo.Opakowania z czasów „Zemsty Sithów” znajdziecie tutaj.
KOMENTARZE (7)
Loading..