Kolekcjonerstwo

Skarbonka z Dartha Maula

Diamond Select Toys
5

Firma Diamond Select Toys od lat zajmuje się produkcją skarbonek w kształcie bohaterów czy pojazdów ze znanych marek, w tym Star Wars. W czerwcu do sprzedaży wejdzie ich najnowszy tego typu produkt, czyli skarbonka w kształcie Dartha Maula. Nabyć ją będzie można za 22,99$. Gadżet mierzyć będzie 20 centymetrów wysokości.

Imperialny zwiadowca

Gentle Giant
3

Gentle Giant kontynuuje swoją linię powiększonych figurek Kennera. Cyfrowo zeskanowane i powiększone do skali 1:6 gadżety trafiają do sprzedaży ponownie po ponad 30 latach, znajdując nabywców zarówno wśród nowych fanów, jak i osób z nostalgią wspominających czasy oryginalnej trylogii. Tym razem firma uruchomiła przedsprzedaż na figurkę imperialnego zwiadowcy. Będzie miał 32 centymetry wysokości, a zapłacić za niego będzie trzeba 80$. Do nabywców trafi w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Kolejne otwieracze do butelek

Diamond Select Toys
7

Firma Diamond Select Toys wprowadziła na rynek kolejne dwa gadżety do swojej kolekcji otwieraczy do butelek. Tym razem pozbyć się kapsla z butelki pomóc ma R2-D2 i TIE Figther. Za każdy z tych otwieraczy zapłacić trzeba na stronie producenta po 18$. Biorąc pod uwagę ceny poprzednich otwieraczy, to na eBayu można je znaleźć w cenie od 10 do 30$.

Yoda, Jango Fett i R2-D2

Sideshow Collectibles
11

Sideshow Collectibles rozpędza się w ostatnich dniach i prezentuje nam coraz więcej nowości. Tym razem rozpoczęli przedsprzedaż na trzy kolejne gadżety: naturalnej wielkości figurkę Yody, oraz wykonanych w skali 1:6 Jango Fetta i R2-D2. Yoda wraz z podstawką mierzyć będzie 81,2 cm wysokości, a zapłacić za niego będzie trzeba 2499$. Do nabywców ta figurka trafi w grudniu bieżącego roku. Również w grudniu ujrzymy R2-D2 (17,1 cm wysokości), który sprzedawany będzie po 149,99$. W czerwcu przyszłego roku do nabywców trafi natomiast Jango Fett (3,4 cm wysokości), w cenie 219,99$.

Sideshow zapowiedział również, że rozpoczęli już pracę nad nowymi wersjami figurek Dartha Vadera, Boby Fetta i C-3PO. Więcej szczegółów o nich dowiemy się już wkrótce.

Boba Fett

Sideshow Collectibles
10

Sideshow Collectibles rozwija swoją linię naturalnej wielkości figurek. Tym razem wzięli się za odtworzenie słynnego łowcy nagród - Boby Fetta. W ich wersji Fett wygląda tak, jakby dopiero co wyszedł ze swojego statku po przylocie do Miasta w Chmurach. Figurka (wraz z podstawką) ma 199,3 cm wysokości i zapłacić za nią trzeba 7499$. Do nabywców trafi we wrześniu bieżącego roku.

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.