TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Samuraj Vader

2014-06-20 09:54:35

Japoński producent Tamashii Nations wprowadzi na rynek (link) serię figurek, które będą przedstawiać znane nam postacie z Gwiezdnych Wojen jako samurajów. Na pierwszy ogień poszedł oczywiście sam Darth Vader, ale patrząc po grafikach promocyjnych trwają również prace nad figurkami szturmowców. Figurki będą miały ok 15 centymetrów wysokości.Przypomnijmy, że w 2010 roku Sillof's Workshop przygotował serię fanowskich figurek w których właśnie połączył Gwiezdne Wojny z filmami Akiry Kurosawy. Pisaliśmy o tym w tym miejscu.
KOMENTARZE (7)

Kolekcjonerstwo

Zaoszczędź z duchem Yody

2014-06-17 10:31:57 Diamond Select Toys

Diamond Select Toys zapowiedziało kolejną figurkę - skarbonkę. Tym razem do oszczędzania zachęcać ma mistrz Yoda, a raczej jego duch. Gadżet będzie miał ok. 18 cm wysokości i kosztować będzie 23$. Zapowiedziany jest jako gadżet, który dostępny będzie podczas Comic Conu w San Diego, ale niedługo po nim powinien się pojawić również na eBayu.


KOMENTARZE (7)

Kolekcjonerstwo

Cad Bane w przebraniu klona

2014-06-16 15:11:44 Sideshow Collectibles

Sideshow Collectibles rozszerzyła swoją kolekcję, wykonanych w skali 1:6, figurek o znanego z serialu The Clone Wars łowcę nagród Cada Bane'a. Cad Bane założoną będzie miał zbroję szturmowca klona. Figurka będzie miała 30,4 cm wysokości i jak to bywa w przypadku tej serii, będzie można ustawić ją w dowolnie wybranej przez siebie pozie. Do nabywców trafi w lutym 2015 roku, a kosztować będzie 149,99$. Nabyć ją można w tym miejscu.


KOMENTARZE (12)

Kolekcjonerstwo

Nowe modele Star Wars już sierpniu

2014-06-15 15:33:10 Galaxy Kits

Zaprzyjaźniony z nami serwis Galaxy Kits donosi, że już w sierpniu do sprzedaży trafią nowe modele z Gwiezdnych Wojen. Za ich produkcję odpowiadać będzie japoński producent zabawek - firma Bandai. Wg niepotwierdzonych na razie informacji przejmie ona licencję na modele od Fine Molds.

Na targach zaprezentowano pierwsze gadżety, które Bandai ma wypuścić. Będą to wykonane w skali 1:72 modele X-winga, TIE Fightera, TIE X-1 oraz dioramy ukazujące te myśliwce na tle fragmentów Gwiazdy Śmierci. Na targach dostrzec można było też X-winga wykonanego w skali 1:48, który prawdopodobnie będzie posiadał oświetlenie i dźwięki. Na razie nie są jeszcze znane ceny modeli.

Po więcej informacji zapraszamy tutaj.
KOMENTARZE (2)

Kolekcjonerstwo

P&O 75: Czemu w sprzedaży są pomarańczowe miecze świetlne?

2014-06-15 08:59:36Niektóre z pytań zadanych kiedyś przedstawicielom oficjalnej były wyjątkowo precyzyjne i dotyczyły produktów dostępnych na rynku. W przypadku tych ostatnich często odpowiadał Sansweet, tym razem jednak padła oficjalna odpowiedź, bez zabawnej formy.

P: Widziałem do kupienia pomarańczowe miecze świetlne, ale jednocześnie nie ma takich w filmach?

O: Lucas Licensing i Hasbro podjęły decyzję, by rozszerzyć paletę kolorów serii zabawek bazujących na mieczach świetlnych, by można było lepiej wcielać się w rolę. Oczywiście dzieciaki uwielbiają być Macem, Anakinem albo Darthem Maulem, ale wielu z nich chciało by być własnymi Jedi lub Sithami, a nowe kolory mieczy umożliwiają im to.


KOMENTARZE (13)

Kolekcjonerstwo

Wolfpack Clone Trooper

2014-06-01 16:01:13 Sideshow Collectibles

Sideshow Collectibles rozszerza swoją ofertę figurek klonów, tym razem uruchamiając przedsprzedaż na członka 104 batalionu. Wykonany w skali 1:6 mierzyć będzie ok. 30 centymetrów wysokości. Do tych, którzy zapłacą 139,99$ figurka dotrze w listopadzie bieżącego roku. Zamówić ją można w tym miejscu.


KOMENTARZE (5)
Loading..