Kolekcjonerstwo

Figurki z Rebels

4

W sklepie EntertainmentEarth uruchomiono preorder na trójpak figurek z serialu animowanego Star Wars: Rebels. W jego skład wchodzi: Ezra, Kenan i pilot TIE. Figurki, jak to przystało na firmę JAKKS Pacific, która je wyprodukowała, są pokaźnych rozmiarów. Każda z nich mierzy ok. 50 centymetrów wysokości. Za komplet zapłacić trzeba 89,99$, a do nabywców trafi on w listopadzie bieżącego roku.

Echo i Fives

Sideshow Collectibles
4

Sideshow Collectibles rozpoczął przedsprzedaż dwóch kolejnych produktów. Tym razem rozszerza linię swoich wykonanych w skali 1:6 figurek klonów (w obu przypadkach przekłada się to na 30,4 cm wysokości). Echo trafi do nabywców w maju 2015 roku, Fives natomiast miesiąc później. Za każdą z nich zapłacić trzeba 149,99$.

Wakacyjne nowości od LEGO

Katalog LEGO, shop.lego.com
13

Pierwszego sierpnia swoją oficjalną premierę miała kolekcja LEGO Star Wars zapełniająca kalendarz wydawniczy do końca grudnia. Zaprezentowano w niej 8 regularnych zestawów, z których większość stanowi przekrój przez oryginalną trylogię. Znajdziemy tutaj kantynę z Nowej nadziei, AT-AT oraz Snowspeedera z Imperium kontratakuje oraz B-winga z Powrotu Jedi z górującym ponad nimi wszystkimi imperialnym niszczycielem gwiezdnym.


Z powodu zakończenia emisji Wojen klonów, linia sygnowana tym serialem prawdopodobnie już na dobre odeszła w niepamięć na rzecz zastępującego jej cyklu Star Wars Rebels. Jako pierwszych reprezentantów tej kolekcji otrzymamy kompatybilne ze sobą statki głównych bohaterów (Ghost i Phantom), dostępne również jako dwupak.


Ostatnią katalogową nowością jest statek bazujący na modelu, który wystąpi w nadchodzącym odcinku Kronik Yody.


Zestawem, którego z jakichś powodów zabrakło w najświeższym katalogu jest odświeżony MTT zawierający nowe wersje figurek Qui-Gon Jinna i Obi-Wana Kenobiego.


Na wrzesień zaś zapowiedziano premierę kolejnego już kalendarza adwentowego. Oprócz wielu micro modeli oraz standardowych figurek, dostaniemy jedną szczególną - Dartha Vadera przybranego w strój Świętego Mikołaja.

Wicket

Gentle Giant
4

Cyfrowo zeskanowane i powiększone figurki Kennera sprzed 30 lat, które obecnie wydaje Gentle Giant cieszą się niesłabnącą popularnością. Niedawno firma uruchomiła przedsprzedaż na kolejną z nich, tym razem małego Wicketa. Ewok w tej powiększonej wersji (skala 1:6) mierzyć będzie prawie 16 cm wysokości. Do osób, chcących zapłacić za niego 80$ trafi w drugim kwartale przyszłego roku.

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.