TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Lego Weekend z Toys”R”Us

2015-10-23 21:26:34 Toys”R”Us

Akcja promocyjna przed grudniową premierą nabiera coraz większego tempa; sieć sklepów Toys”R”Us proponuje kolejne atrakcje dla fanów Gwiezdnych Wojen - tym razem tych najmłodszych!

Już w ten weekend (24-25 października) w sklepach Toys”R”Us można będzie zbudować Mini Lego Star Wars X-wing Fighter. Każde dziecko, które w najbliższą sobotę i niedzielę uda się do wybranego sklepu Toys”R”Us w godz. 11:00-19:00 będzie miało możliwość otrzymania bezpłatnie zestawu Mini Lego Star Wars X-wing Fighter i samodzielnego zbudowania pojazdu z najnowszego filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy. To jeszcze nie wszystko! Każdy, kto zdecyduje się na wzięcie udziału w zabawie będzie mógł zabrać ze sobą do domu stworzony przez siebie gwiezdny mikromyśliwiec.

Warto podkreślić, że możliwość wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla odwiedzających sklepy Toys”R”Us; w żadnym innym sklepie Lego nie przewiduje takiej promocji. Polskim oddziałom przypadła pionierska rola - w pozostałych państwach takie wydarzenie odbędzie się dopiero w listopadzie.
KOMENTARZE (5)

Kolekcjonerstwo

Modele z "Przebudzenia Mocy"

2015-10-17 11:04:13 Garindan1

W najnowszej ofercie firmy Revell, zajmującej się produkcją modeli m.in. ze świata Star Wars, znalazły się cztery statki z "Przebudzenia Mocy". Wszystkie wydane zostaną w linii "SnapTile", czyli będą to już pomalowane, gotowe do złożenia modele, składające się z: 15, 18 lub 19 części. Znaleźć będzie można je niedługo w większych sklepach z zabawkami lub modelami. Poniżej możecie zobaczyć modele jakie trafiły do sprzedaży wraz z filmikami na których są zaprezentowane

 • Millenium Falcon (link) • Resistance X-Wing Fighter (link) • First Order Special Forces TIE Fighter (link) • Poe's X-Wing Fighter (link)
KOMENTARZE (7)

Kolekcjonerstwo

Nowe figurki "Black Series" od Hasbro

2015-10-13 21:56:01

Kilka dni temu firma Hasbro zaprezentowała kolejne figurki ze swojej 6-calowej linii "Black Series". Mają one ok. 15 cm wysokości, a za oceanem będą kosztować trochę ponad 20$. Gdy już trafią do naszych sklepów to cena będzie oscylowała wokół 150 zł. Poniżej możecie zobaczyć nowe figurki.

 • Han Solo


 • Generał Hux


 • Kapitan Phasma


 • Ello Asty


 • Żołnierz Ruchu Oporu


 • Pilot TIE


 • SnowtrooperKOMENTARZE (9)

Kolekcjonerstwo

Pilot TIE i Snowtrooperzy z Epizodu VII

2015-10-05 20:30:25 Sideshow Collectibles

Firma Hot Toys rozpoczęła przedsprzedaż trzech kolejnych figurek z Epizodu VII. Wszystkie wykonane zostały w skali 1:6 co oznacza, że mają ok. 30 cm wysokości. Pilot TIE kosztuje 199,99$ (link), Snowtrooper 214,99$ (link), a oficer Snowtrooper 219,99$ (link). Jeśli dwie ostatnie figurki nabyte byłyby w dwupaku, to razem kosztowałyby trochę mniej bowiem 389,99$ (link). Do nabywców trafią w drugim kwartale przyszłego roku.


KOMENTARZE (7)

Kolekcjonerstwo

Encyklopedia Star Wars

2015-10-02 19:34:27 www.EncyklopediaStarWars.pl

Na polskim rynku czasopism i magazynów pojawił się nowy tytuł. Wydawnictwo DeAgostini rozpoczęło w zeszłym tygodniu sprzedaż tygodnika Encyklopedia Star Wars, który w 2014 roku ukazał się w Wielkiej Brytanii jako The Official Star Wars Fact File.
Pierwszy numer kosztuje 4,99 zł i jest do niego dołączona mapa galaktyki (57 cm x 88 cm) wraz z osią czasu z najważniejszymi wydarzeniami. W numerze znajdują się artykuły dotyczące: Bitwy o Yavin, Buzz-droidów, Jawów, Felucji, Dartha Maula, Sokoła Millennium, R2-D2 i miecza świetlnego Vadera.

Kolejne numery mają pojawiać się co tydzień w kioskach i kosztować 12,99 zł. Do drugiego numeru zostanie dołączony pierwszy segregator. W Encyklopedii znajdą się następujące działy:
- Bitwy i wydarzenia,
- Ludzie i obcy,
- Planety i miejsca,
- Droidy i maszyny,
- Broń i technologie,
- Statki kosmiczne i pojazdy.

Encyklopedię można zaprenumerować na stronie www.EncyklopediaStarWars.pl. W prenumeracie kolejne numery kosztują 9,99 zł, a dodatkowo otrzymuje się prezenty: kubek R2-D2 (wraz z 1. przesyłką), koszulkę Star Wars (z 5. przesyłką) i klatkę z "Imperium kontratakuje" (z 10. przesyłką). W każdej przesyłce znajdą się 4 kolejne numery z serii, a samą prenumeratę można przerwać w dowolnym momencie. Więcej informacji znajdziecie w tym miejscu.

KOMENTARZE (50)
Loading..