TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Wakacyjna oferta LEGO

2016-01-28 22:02:43 thebrickfan.com


Zapewne wielu z was jeszcze nie zdążyło nacieszyć się styczniowymi zestawami LEGO, a tymczasem otrzymaliśmy świeżą porcję informacji odnośnie drugiej połowy 2016 roku. Rąbka tajemnicy tradycyjnie uchyliły targi zabawek London Toy Fair, podczas których można było zobaczyć premiery najróżniejszych zabawek z całego świata. I choć nałożone embargo nie pozwala na publikację jakichkolwiek zdjęć, posiadamy nazwy zestawów wraz z ich cenami na rynek brytyjski.

  • 75145 Eclipse Fighter – £34.99 – zawiera 2 minifigurki; na podstawie nowej produkcji LEGO Star Wars

  • 75147 Star Scavenger – £49.99 – zawiera 4 minifigurki; również bazuje na nowej produkcji LEGO

  • 75148 Encounter on Jakku – £49.99 – zawiera 5 minifigurek: Unkara Plutta, Rey, BB-8, Teedo, zbira z Jakku oraz zbudowaną z klocków Luggę; adaptacja sceny, kiedy Rey napotyka na Teedo próbującego schwytać BB-8

  • 75149 Resistance X-Wing Fighter – £79.99 – zawiera 4 minifigurki: Poe Damerona, BB-8, Lora Sana Tekkę oraz Flame Troopera; biało-szaro-niebieska wersja X-Winga widziana podczas pierwszych scen Przebudzenia Mocy

  • 75150 Darth Vader’s TIE Advanced – £79.99 – zawiera 4 minifigurki: Sabine Wren, pilota A-Winga, Dartha Vadera oraz Grand Moffa Tarkina; zestaw zawiera TIE Advanced oraz A-Winga z Rebeliantów

  • 75151 Clone Turbo Tank – £99.99 – zawiera 6 minifigurek: Clone Scout Troopera, Komandora Gree, 2 Battle Droidy, Luminarę Unduli oraz Quinlana Vosa

  • 75157 Captain Rex’s AT-TE Walker – £99.99 – zawiera 5 minifigurek: Kaptaina Rexa, Komandora Wolffe, Komandora Gregora, Szturomwca oraz Inkwizytora; w odróżnieniu od poprzednich AT-TE, ten zestaw przedstawia maszynę widzianą w pierwszych odcinkach drugiego sezonu Rebeliantów

KOMENTARZE (5)

Kolekcjonerstwo

Prom Kylo Rena z Lego w „Kaczorze Donaldzie”

2016-01-18 07:21:13

W najnowszym numerze czasopisma „Kaczor Donald” (2/2016) jest dołączony prezent – zestaw klocków LEGO „Kylo Ren Command Shuttle” (30279). Składa się on z 43 elementów, bez ludzików. Jest to oczywiście miniaturka.

Magazyn oferuje fanom „Gwiezdnych Wojen” trochę więcej niż prezent. Znajdziemy tam także artykuł o pojazdach kosmicznych z sagi.

Czasopismo kosztuje 9,99 PLN i można go szukać w kioskach.


KOMENTARZE (17)

Kolekcjonerstwo

P&O 158: Jak zachęcać sklepy by sprzedawały „Gwiezdne Wojny”?

2016-01-17 08:25:33Dziś pytanie trochę nie na czasie, bo w większości sklepów przed premierą więcej było „Przebudzenia Mocy” niż świąt. Niemniej jednak nie zawsze tak było. A na pytanie odpowiada Steve Sansweet, ulubieniec fanów, który jak zwykle ma swoją własną wizję rzeczywistości.P: Jak zachęcać sklepy by wystawiały na swoich półkach nowe produkty z logiem „Gwiezdnych Wojen”? Co się tam udam widzę stare rzeczy.

O: Ciągle są z tym problemy i powoduje to frustrację i wierzcie mi tak jest od 1978 roku, kiedy pierwsze figurki pojawiły się na półkach. Teraz pewnie jest jeszcze gorzej, ale to kwestia postrzegania, bo informacja dociera do nas szybciej. Jeśli widzicie nowe zdjęcia figurek, które często są dopiero w produkcji śledząc magazyny czy internet, od razu podświadomie udając się do supermarketu ich szukacie. Trzeba uważnie sprawdzać, czy przy zdjęciach nie ma napisu „wysyłka jesienią”.
I tu ważne jest słowo „wysyłka”, ponieważ zabawki i inne produktu Hasbro czy innych licencjonobiorców, przebywają różne drogi zanim trafią na półki sklepów. Jednym udaje się to błyskawicznie, a potem jeszcze szybciej znikają z tych półek. Inne pojawiają się późno i jeszcze zalegają tam latami. A producenci jeszcze dolewają oliwy do ognia, twierdząc że produkt został wyprzedany albo ogłaszając wyprzedaż.
A co zrobić? Można pójść do kierownictwa twojego ulubionego sklepu i powiedzieć im ile miesięcznie wydajecie na „Gwiezdne Wojny” i ile wydalibyście, gdyby tylko mieli świeży towar na swoich półkach, no i jak zawodnicy czekajcie gotowi do startu, w momencie gdy pojawi się informacja o nowych produktach na waszej ulubionej stronie.
KOMENTARZE (6)

Kolekcjonerstwo

Kylo Ren

2016-01-11 21:09:50 Kotobukiya

Japoński producent gadżetów firma Kotobukiya uruchomiła przedsprzedaż swojej kolejnej figurki. Tym razem w serii ARTFX+ wydany zostanie jeden z bohaterów "Przebudzenia Mocy": Kylo Ren. Figurka wykonana zostanie w skali 1:10, co daje ok. 18 cm wysokości. Zapłacić za nią trzeba 69,99$ + koszty przesyłki (sklep).


KOMENTARZE (14)
Loading..