Kolekcjonerstwo

Generał Leia i Kylo Ren

11

Firma Hot Toys kontynuuje rozwój swojej linii produktów w skali 1:6. Tym razem uruchomiła przedsprzedaż na figurkę generał Lei Organy z Epizodu VIII. Gadżet będzie mierzył 27,9 cm wysokości i kosztuje 220$, a do nabywców trafi w pierwszym kwartale 2019 roku (sklep).Sideshow Collectibles natomiast w połowie przyszłego roku wprowadzi na rynek naturalnej wielkości popiersie Kylo Rena. Figurka, wraz z podstawką, będzie miała 73,6 cm wysokości i będzie kosztowała 1150$ (sklep).

Luke Skywalker od Hot Toys

9

Na krótko przed premierą nowego epizodu Gwiezdnych Wojen firma Hot Toys uruchomiła przedsprzedaż swojej najnowszej figurki z tego filmu. Jest nią wykonana w skali 1:6 figurka Luke'a Skywalkera. Gadżet mierzyć będzie 29 centymetrów wysokości i wydany zostanie w dwóch wersjach różniących się od siebie liczbą dodatków i ceną. Za droższą wersję zapłacić będzie trzeba 245$, tańsza kosztuje 228$ (wersje: deluxe i zwykła).

Figurki Tamashii Nations

13

Japoński producent Tamashii Nations wprowadził do swojej oferty szereg figurek z „Ostatniego Jedi”. Część z nich jest już dostępna w sprzedaży, część trafi do nabywców w najbliższych dniach, a na niektóre będzie trzeba poczekać aż do maja przyszłego roku. Figurki mają ok. 15 centymetrów wysokości, a ich cena powinna oscylować w granicach 200 zł (plus koszty przesyłki). Nabyć je można na stronach dużych zagranicznych sklepów internetowych.

Pretorianie Najwyższego Porządku

5

Do oferty firmy Hot Toys trafiły figurki pretorian Najwyższego Porządku z nadchodzącego Epizodu VIII. Wykonane w skali 1:6 mierzyć będą ok. 30 cm wysokości. Dwie figurki różnią się hełmami i uzbrojeniem, a za każdą z nich zapłacić trzeba 205$ (figurka 1 i figurka 2).

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.