Kolekcjonerstwo

Droid bojowy od Hasbro

7

Kolejny tydzień i kolejny konwent na naszym kontynencie na którym Hasbro zaprezentowało nową figurkę. Tym razem kolejny dodatek do6-calowej linii Black Series zapowiedziano w Londynie. Droid bojowy będzie miał około 15 centymetrów wysokości i trafi do sprzedaży na wiosnę przyszłego roku.

Padme Amidala od Hasbro

8

Na trwającym w Paryżu Comic-Conie firma Hasbro zapowiedziała nową figurkę z 6-calowej linii Black Series. Tym razem do sprzedaży trafi Padme Amidala. Figurka będzie miała około 15 centymetrów wysokości i trafi do sprzedaży na wiosnę przyszłego roku.

NYCC: Kenobi i Grievous z Black Series

7

Podczas Comic Conu w Nowym Jorku firma Hasbro zaprezentowała dwie nowe figurki z Black Series. Tym razem do sprzedaży trafi Obi-Wan Kenobi w zbroi klona oraz generał Grievous. Pierwsza z figurek trafi do sprzedaży jesienią przyszłego roku, druga wiosną 2019. Obie mierzyć będą około 15 cm wysokości.

NYCC: Figurki z serialu Resistance

6

Podczas odbywającego się w Nowym Jorku Comic Conu Hasbro zaprezentowało linię figurek z nadchodzącego serialu animowanego Star Wars: Resistance. Gadżety będą miały niecałe 10 cm wysokości, a cena pojedynczej figurki za oceanem będzie wynosić 8$, figurki z dołączonymi droidami będą kosztować natomiast 13$. Poszczególne figurki możecie zobaczyć poniżej: Kazuda Xiono, major Vonreg, Synara San, Torra Doza, Poe Dameron z BB-8, Jarek Yeager z Bucketem, komandor Pyre i szturmowiec.

Zamek Vadera z LEGO

Oficjalna
7

Oficjalna opublikowała dzisiaj pierwsze informacje na temat nowego zestawu LEGO, którym jest 75251 Darth Vader's Castle. Konstrukcja składa się z ponad tysiąca elementów, a zapłacić za nią będzie trzeba około 130 dolarów. W zestawie znajduje się pięć minifigurek, mini-myśliwiec TIE Advanced, kapliczka Sithów, no i oczywiście sam zamek.Produkt będzie można zakupić wyłącznie na Amazonie. Zamówienia można składać od jutra.

O plotkach na temat istnienia tego zestawu informowaliśmy Was dwa tygodnie temu.

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.