Kolekcjonerstwo

Nowe monety z Gwiezdnych Wojen

NZ Mint
4

Mennica z Nowej Zelandii w ciągu ostatnich dwóch miesięcy wypuściła do sprzedaży szereg nowych monet kolekcjonerskich z Gwiezdnych Wojen. W styczniu prezentowaliśmy Wam monetę z wizerunkiem Luke'a Skywalkera oraz wspominaliśmy, że kolejnych pięć trafi niedługo do sprzedaży. Cztery z nich są już dostępne (Obi-Wan Kenobi, Han Solo & Chewbacca, księżniczka Leia Organa oraz R2-D2 & C-3PO). Każda wykonana jest z 5 gram srebra i sprzedawana po 35$.Dodatkowo seria monet z plakatami z epizodów rozszerzona została o monetę z Epizodu I. Za monetę z uncji srebra zapłacić należy 85$.Wszystkie monety z mennicy z Nowej Zelandii nabyć można w tym miejscu. Warto również obserwować stronę Mennicy Wrocławskiej która regularnie wprowadza do sprzedaży na naszym rynku te monety.

Obi-Wan Kenobi

Sideshow Collectibles
10

Kolejnym wykonanym w skali 1:6 gadżetem, który do sprzedaży wprowadziła firma Hot Toys jest figurka Obi-Wana Kenobiego. Wzorowana była na wyglądzie Mistrza Jedi z „Zemsty Sithów”. Figurka mierzy 30,5 cm wysokości i do nabywców trafi w drugim kwartale przyszłego roku. Jej cena w zależności od wersji to 235$ lub 274$ (sklep).

Potężny Jabba i jego Sprośny Okruszek

Sideshow Collectibles
8

Firma Sideshow Collectibles uruchomiła przedsprzedaż na swój kolejny gadżet. Tym razem będzie to wykonany w skali 1:6 Jabba spoczywający na platformie wraz ze Sprośnym Okruszkiem. Produkt będzie miał 33 cm wysokości, 29 cm szerokości i 74 cm długości - może więc być dosyć imponujących wymiarów dodatkiem do kolekcji. Do osób, które zapłacą za niego 795$ trafi w ostatnim kwartale bieżącego roku (sklep).

Marcowe nowości od Bandai i nowa zapowiedź

BANDAI
7

Nowość marca – BB 8 1/2

Dużych rozmiarów model lubianego przez wszystkich droida z najnowszej trylogii.

  • Ramki z Częściami plastikowymi - 23
  • 2 rodzaje ramienia do wyboru wraz z efektami zapalniczki bądź wyładowania elektrycznego
  • Karta pamięci
  • Czerwona dioda LED unit
  • Specjalna podstawka


Data wydania: 24 marca 2018

Cena: 15,120 ¥Nowość marca - Milenium Falcon 1/72

Chyba najwierniejszy jak do tej pory model najsłynniejszego w galaktyce „latającego złomu”, w wersji z pierwotnej trylogii, odtworzony na podstawie pomiarów oryginalnego modelu użytego przy produkcji filmów.

  • Ramki z Częściami plastikowymi - 37
  • 2 arkusze kalkomanii
  • 6 figurek do wyboru


Data wydania: marzec 2018

Cena: 37,800 ¥Nowe zapowiedzi – zestaw X-Wing + Y-Wing 1/144

Zestaw zawierający dwa modele najbardziej popularnych pojazdów Rebelii z okresu Starej Trylogii, w skali 1:144. X-wing w malowaniu „Red Five” Luka Skywalkera.

Data wydania: maj 2018

Cena: 1274¥Hełm Sabine Wren

8

Firma Anovos uruchomiła przedsprzedaż na dwie wersje hełmu jednej z bohaterek serialu Rebelianci. Chodzi mianowicie o Sabine Wren. Pierwsza wersja pochodzi z drugiego sezonu (sklep), druga natomiast z sezonu czwartego (sklep). Za każdą z nich zapłacić należy 499$. Hełmy wydawane przez Anovos nadają się nie tylko jako gadżet do postawienia na półkę, ale można je również nosić jako uzupełnienie stroju.

Nowe figurki Funko z „Ostatniego Jedi”

4

Firma Funko zaprezentowała drugą serię swoich figurek z „Ostatniego Jedi”. Poza sześcioma standardowymi figurkami do sprzedaży trafią również gadżety z linii „Movie Moments”, które w tym przypadku mają uwiecznić starcie Rey i Kylo Rena z pretorianami. W Polsce ich standardowe figurki, w zależności od sklepu, można nabyć w cenie od 40 do 60 zł.

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.