Kolekcjonerstwo

Księżniczka Leia i Wicket

Sideshow Collectibles
2

Firma Hot Toys rozpoczęła przedsprzedaż dwóch nowych figurek wykonanych w skali 1:6. Tym razem jest to księżniczka Leia w stroju z Endoru i Wicket. Figurka najsłynniejszej księżniczki galaktyki będzie miała 27 cm wysokości, a jej cena to 228$ (sklep). Wicket natomiast będzie miał 15,5 cm wysokości, a zapłacić za niego będzie trzeba 197$ (sklep). Figurki trafią do nabywców w trzecim kwartale przyszłego roku.

Barbie Star Wars

25

Producent najbardziej znanych lalek, firma Mattel, wyda w tym roku trzy nowe produkty, które będą nawiązywały do Gwiezdnych Wojen. Księżniczka Leia, R2-D2 i Darth Vader posłużyli jako wzór dla nowych zabawek. Nabyć je można za pośrednictwem serwisu Amazon, a cena każdej z nich wynosi 100$. Do nabywców trafią po 18.11 bieżącego roku.

Luke Skywalker i Han Solo

3

W grudniu bieżącego roku poszerzona zostanie linia S.H. Figuarts firmy Bandai Tamashii Nations. Tym razem do sprzedaży trafi Luke Skywalker z Epizodu VIII i Han Solo z Epizodu VII. Obie figurki mierzyć będą ok. 15 cm wysokości, a cena każdej z nich wyniesie ok. 250 zł. Nabyć je będzie można za pośrednictwem zagranicznych sklepów internetowych.

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.