Kolekcjonerstwo

Członek Watahy Śmierci

1

Firma Hot Toys rozpoczęła przedsprzedaż swojej najnowszej figurki związanej z serialem „The Mandalorian”. Tym razem chodzi o przedstawiciela Watahy Śmierci, grupy która uratowała młodego Dina Djarina. Figurka wykonana zostanie w skali 1:6 i będzie miała ok. 30 cm wysokości. Do nabywców skłonnych zapłacić 235$ trafi w czwartym kwartale przyszłego roku (sklep).

Mandalorianin jako ronin

4

Firma Tamashii Nations od wielu lat wypuszcza w serii Movie Realization figurki z Gwiezdnych Wojen, których wygląd jest stylizowany na strojach z epoki samurajów. Ich najnowsza zapowiedź to Mandalorianin przedstawiony jako ronin. Figurka będzie miała 17 cm wysokości, a jej cena to 100$ (sklep).

Fregata Nebulon-B z LEGO

4

Chociaż Fregata Nebulon-B przegrała w lutym głosowanie i nie będzie wzorem dla kolejnego modelu z linii Ultimate Collector's, to pojawia się w dużo mniejszej skali w nowym zestawie 77904 Nebulon-B Frigate, składając się z 459 elementówTo już drugi zestaw, który uhonorować miał czterdziestolecie premiery „Imperium kontratakuje”, który dostępny miał być na amerykańskim konwencie (tym razem SDCC). Jego zdjęcia pojawiły się w tym tygodniu na LEGO.com. Nie jest znana na razie cena, nie wiadomo też, gdzie będzie można go kupić. Ponieważ w Internecie dostępna jest instrukcja, można model złożyć z posiadanych już elementów.

Podobną sytuacja spotkała wcześniej 75294 Bespin Duel, który dostępny miał być wyłącznie dla fanów na Star Wars Celebartion w Anaheim. Gdy imprezę odwołano, klocki trafiły na stronę wytwórcy i do sklepów sieci Target, rozchodząc się w błyskawicznym tempie, a następnie osiągając zawrotne ceny na rynku wtórnym.

Nowości od Hot Toys

Sideshow Collectibles
2

Dirma Hot Toys zapowiedziała dwie nowe figurki wykonane w skali 1:6. Pierwszą z nich będzie Darth Maul, tym razem w wersji z serialu „Wojny Klonów”. Gadżet mierzyć będzie ok. 29 centymetrów wysokości, a jego cena to 260$ (sklep). Drugą figurką jest członek elitarnej grupy klonów odpowiedzialnych za porządek na Coruscant - Coruscant Guard. Figurka będzie miała 30 centymetrów wysokości, a jej cena to 220$ (sklep). Obie figurki trafią do nabywców w ostatnim kwartale przyszłego roku.

Figurki z „The Mandalorian”

4

Firma Funko przygotowuje się na premierę drugiego sezonu serialu „The Mandalorian” w związku z czym planuje reedycję wydanych wcześniej figurek związanych z tym serialem, jak i wprowadzenie do sprzedaży kompletnie nowych gadżetów z serii Funko Pop!. Poniżej mamy dla Was trzy najnowsze produkty, które zostały zapowiedziane na listopad tego roku. Każdy z nich kosztuje 10,99$, a nabyć je można w sklepie EntertainmentEarth lub w przyszłości prawdopodobnie u niektórych naszych dystrybutorów.

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.