TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Darth Vader

2022-01-22 15:19:52

Firma Sideshow Collectibles kolejny raz rozszerza swoją serię figurek Mythos, czyli produktów które przedstawiają bohaterów w scenach które mogły się zdarzyć, ale jednak nie miały miejsca w uniwersum. Tym razem figurka przedstawia Dartha Vadera stojącego na płonącym wraku silnika X-winga. Gadżet mierzy prawie 63 centymetry wysokości i kosztuje 630$ (sklep).

Przypomnijmy, że nie jest to pierwszy raz gdy Darth Vader pojawia się w serii Mythos. Poprzednią wersję wydano w 2013 roku i jedną z pierwszych figurek w tej serii. Pisaliśmy o tym w tym newsie, w związku z czym możecie porównać która z wersji wypadła lepiej.


KOMENTARZE (2)

Kolekcjonerstwo

Figurki Funko na Walentynki

2022-01-18 18:27:05

Już od kilku lat firma Funko przygotowuje specjalną ofertę z myślą o Walentynkach. W tym roku seria Pop! Vinyl również doczeka się czterech figurek przerobionych specjalnie na święto zakochanych. Do sprzedaży trafi Ahsoka, Grogu, Mandalorianin i Luke Skywalker - wszyscy w różowej kolorystyce. Każda z figurek będzie kosztowała 11,99$ a można je nabyć m.in. w sklepie EntertainmentEarth.


KOMENTARZE (3)

Kolekcjonerstwo

Broń Boby Fetta

2022-01-13 21:14:43

Jesteśmy już prawie w połowie „The Book of Boba Fett”, a firma Hasbro postanowiła wykorzystać okazję i zapowiedzieć wyjście nowego gadżetu w linii Nerf - czyli broni na piankowe strzałki. Tym razem „nerfowej” wersji doczekał się blaster Boby Fetta. Blaster jest na prawdę masywny i ma 76 centymetrów długości, a podczas wystrzału odtwarza dźwięki jak w serialu. Jego cena to ok. 110$, a nabyć go można w zagranicznych sklepach internetowych, w tym Entertainment Earth.


KOMENTARZE (7)
Loading..