TWÓJ KOKPIT
0

Kolekcjonerstwo

Zestawy LEGO z „The Book of Boba Fett”

2022-02-21 15:03:02 LEGO.com

Niedawno informowaliśmy o nowych hełmach kolekcjonerskich (hełmy Luke'a i Dina Djarina są już dostępne w sprzedaży). Tymczasem klockowa ofensywa trwa w najlepsze wraz z dwoma zestawami inspirowanymi serialem „The Book of Boba Fett”.

Pierwszy to sala tronowa z tronem z funckją wyrzucania Biba Fortuny, schowkami, ruchomymi stopniami i kuchnią. Ta pozycja to gratka dla kolekcjonerów minifigurek: w środku znajdziemy Bobę Fetta, Fennec Shand, Biba Fortunę, theelińską tancerkę, weequayskiego i gamorreańskiego strażnika oraz Quarrena z kompletem broni. Zestaw jest już dostępny w przedsprzedaży za 479,99 zł. Premiera 1 marca.

Jest też coś dla fanów myśliwców – N-1 Mandalorianina. Model z działkiem sprężynowhm i licznymi detalami uzupełaniają minifigurki Dina Dajrina i Peli Motto oraz figurki Grogu i droida BD. Zestaw będzie dostępny od 1 czerwca za 279,99 zł, ale można go już nabyć w przedsprzedaży.


KOMENTARZE (3)

Kolekcjonerstwo

Boba Fett w dwóch wersjach

2022-02-14 20:20:17

Zakończenie serialu „The Book of Boba Fett” to świetny moment na zaprezentowanie nowych figurek powiązanych z tą serią. Tę okazję postanowiła wykorzystać zarówno firma Hot Toys jak i Sideshow Collectibles. Obie figurki wykonane zostaną w skali 1:4, natomiast różnią się dosyć mocno w wyglądzie - szczególnie zbroi. Za gadżet od pierwszej z tych firm zapłacić trzeba 625$ (sklep), w przypadku drogiej ta kwota to 650$ (sklep).

Hot Toys:Sideshow Collectibles:


KOMENTARZE (7)

Kolekcjonerstwo

Trzy hełmy i inne nowości od LEGO

2022-02-07 21:19:16 LEGO.com

Grupa LEGO ujawniła 3 nowe hełmy z Gwiezdnych Wojen, które dołączą do maski Vadera i innych z serii. Są to kask Luke'a Skywalkera – Czerwonego Pięć – z mikrofonem i przezroczystymi goglami, hełm Mandalorianina z Beskaru oraz głowa mrocznego szturmowca. Wszystkie produkty kosztują 269,99 zł i będą dostępne od 1 marca, przy czym hełmy Luke'a i Mandalorianina są już dostępne w przedsprzedaży.
Na stronie LEGO pojawiło się też kilka mniejszych zestawów. Pierwszy z nich to Ahsoka Tano BrickHeadz z finału „Wojen klonów”. Fani mikromyśliwców również nie powinni czuć się zawiedzeni dzięki Razor Crestowi z miotaczami klocków i minifigurką Dina Djarina. Obie pozycje są już dostępne za 44,99 zł. Z bardziej tradycyjnych zestawów, od 1 marca za 129,99 zł dostępny będzie „Atak mrocznych szturmowców”, odtwarzający scenę walki Luke'a Skywalkera z trzema mrocznymi szturmowcami w korytarzu imperialnego krążownika, znaną z drugiego sezonu serialu „Mandalorianin”.
W oficjalnym sklepie pojawiły się też nowe battle packi. Republikański to miniaturowa stacja dowodzenia klonów znana z bitwy o Geonosis z komandorem klonów i zaledwie dwoma żołnierzami, a „Obrona Hoth” składa się z działa przeciwpancernego P-Tower, dwóch ciężkich działek blasterowych i również trzech żołnierzy Rebelii, uzupełniając imperialny battle pack z Hoth o którym pisaliśmy przy ujawnieniu kolekcjonerskiego AT-AT. Nie wiadomo kiedy te zestawy będą dostępne w naszym kraju, wiadomo jednak że będą kosztować 69,99 zł.

KOMENTARZE (5)
Loading..