TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Propozycje

2001-10-13 11:38:00 Egmont

Temat zapewne jest znany wszystkim bardzo dobrze - chodzi o Wasze propozycje wydawnicze, dotyczące wydawanych komiksów i książek przez Egmont. Razem z Garindanem, postanowiliśmy stworzyć Listę tytułów komiksów, jakie byśmy widzieli w sprzedaży. Prosimy o nadsyłanie swoich propozycji pod te(n) adres(y): Propozycje. Pod koniec tego miesiąca przekażemy Wasze typy wydawnictwu.
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Egmont + Empik = e-sklep

2001-10-12 11:38:00 Egmont

Nareszcie ruszył sklep internetowy, gdzie będziemy mogli kupić komiksy i książki z wydawnictwa Egmont, oto adres: e-księgarni.
KOMENTARZE (2)

Komiksy

Star Wars, Egmont i My

2001-10-11 11:38:00 Garindan

Tym razem kilka zdań, o wypowiedzi jaka ukazała się na Imperial City na temat planów wydawnictwa Egmont napisał Maciek "Garindan".
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Egmont powraca

2001-10-06 18:04:16 Egmont Polska

Pisałem już o planach wydawniczych i o spotkaniu w wydawnictwie, ale ta wiadomość powinna ucieszyć wszystkich. Egmont powróci i zarazem przywróci systematyczne wydawanie komiksów. Pełne opowiadania komiksowe będą ukazywały się co kwartał (jak narazie) i jako pierwsze pojawią się: Karmazynowe Imperium I (marzec) i Karmazynowe Imperium II (czerwiec). Ponad to, wydawnictwo nosi się z zamiarem przywrócenia Magazynu Gwiezdne Wojny - Komiks, w którym będzie prezentowało, krótkie opowiadania komiksowe i będzie prowadzony kącik Fana, można będzie go porównać do brytyjskiego Star Wars Comic. Na zakończenie powiem jedno: oby cała Moc była z Nimi :).
KOMENTARZE (1)
Loading..