TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Cienie Imperium - UPDATE

2001-11-30 11:45:00 Egmont Polska

Wydawnictwo Egmont szóstego grudnia wprowadzi do sprzedaży kolejne opowiadanie komiksowe pt. Cienie Imperium, o którym już pisałem. Zmianie uległo jednak polskie logo z Gwiezdne Wojny na Star Wars.

... Po "Imperium Kontratakuje" a przed "Powrotem Jedi" nastał czas, kiedy bohaterowie i nikczemnicy kryli się w ... Cieniach Imperium ...

Podczas gdy księżniczka Leia próbuje udaremnić dostarczenie przez Boba Fetta zamrożonego w karbonicie Hana Solo do Jabby Hutt, Darth Vader przetrząsa galaktykę, szukając młodego bohatera Rebelii, Luke'a Skywalkera. Pojawia się kolejna mroczna postać, Xizor....

Przebiegły przywódca potężnego przestępczego syndykatu chce zająć miejsce Vadera u boku Imperatora Palpatine'a. Dlatego włącza się w poszukiwania Skywalkera.

Konflikt narasta, a nieświadomy zagrożenia Luke, staje się obiektem walki dwóch najbardziej bezwzględnych istot w Galaktyce....

KOMENTARZE (0)

Komiksy

Cienie Imperium - komiks

2001-11-21 11:38:00 Egmont Polska

Wydawnictwo Egmont, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, na początku grudnia br, wyda kolejny komiks z serii Gwiezdne Wojny pt. Cienie Imperium (Shadows of the ... Empire :). Jest to komiksowa adaptacja bardzo dobrze znanej wszystkim książki autorstwa Sterve'a Perry'ego, pod tym samym tytułem. Będzie to pierwsze pełne wydanie tego opowiadania w formie komiksu w Polsce.

Gwiezdne Wojny: Cienie Imperium
(Star Wars: Shadows of the Empire)
Scenariusz : John Wagner
Rysunki : Kilian Plunkett i P. Craig Russell

Całkowite zwycięstwo leży w zasięgu ręki Imperatora Palpatine'a. Rozproszone niedobitki rebelianckiej floty rozpaczliwie poszukują schronienia. Przygnębiony Luke Skywalker, zszokowany wyznaniem Dartha Vadera, rozmyśla o swym przeznaczeniu i losie Sojuszu. Tymczasem trwają poszukiwania Hana Solo, więźnia osławionego łowcy nagród, Boby Fetta. By zadać ostateczny cios Rebelii, Palpatine obmyślił nowy plan, o którym nie wie nawet Lord Vader. Imperator zapewnił sobie usługi rozległego przestępczego podziemia, które kryje się w Cieniach Imperium...

Po "Imperium kontratakuje" a przed "Powrotem Jedi" nastał czas, kiedy bohaterowie i nikczemnicy kryli się w... CIENIACH IMPERIUM. Podczas gdy księżniczka Leia próbuje udaremnić dostarczenie przez Boba Fetta zamrożonego w karbonicie Hana Solo do Jabby Hutta, Darth Vader przetrząsa galaktykę, szukając młodego bohatera rebelii, Luke'a Skywalkera. Pojawia się kolejna mroczna postać... Xizor. Przebiegły przywódca przestępczego syndykatu chce zająć miejsce Vadera u boku Imperatora. Dlatego włącza się do poszukiwań Skywalkera. Konflikt narasta, a nieświadomy zagrożenia Luke staje się obiektem walki dwóch najbardziej bezwzględnych istot w galaktyce.
Cena: 29,90 zł

PS. Steve Perry, nawet się niespodziewał, że jego opowiadanie stanie się tak bardzo popularne wśród Fanów Gwiezdnych Wojen. Na podstawie Cieni Imperium została wydana w 1997 roku gra na PC pod tym samym tytułem, a następnie opowiadanie komiksowe.
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Star Wars Comic #11

2001-11-13 11:38:00

Powieksz W dniu wczorajszym (12.11) pojawił się w warszawskich Empikach dziesiąty numer miesięcznika Star Wars Comic, tym razem cena jest już normalna, tzn. 19.30!!!

Znajdziemy w nim część drugą opowiadania:

- Qui-Gon & Obi-Wan: Last Stand on Ord Mantell #02

oraz plakat Jedi Knights: Qui-Gon i Obi-Wan, jak i stałe pozycje fanów SW z U.K.
KOMENTARZE (0)
Loading..