TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Egmont - Ostateczna Próba

2001-07-09 11:38:00 Egmont

Wydawnictwo Egmont podjęło ostateczną decyzję, co do wydania kolejnych komiksów z serii Star Wars. Wydane jeszcze w tym roku dwa komiksy mają być swego rodzajem testem dla fanów. Jeżeli komiksy sprzedadzą się dobrze, będziemy mogli liczyć na kolejne numery. Jeżeli będzie odwrotnie, należy się liczyć z tym, że będą to dwa ostatnie wydane w Polsce komiksowe opowiadania.
Dziwi mnie postępowanie firmy Egmont na rynku polskim, żyjemy w kraju który zamieszkuje ok. 40 mln mieszkańców, łatwo jest obliczyć procent obywateli kupujących tego typu wydawnictwa. A tego typu decyzję tylko świadczą o wydawcy, jakie ma podejście do odbiorcy. Miejmy tylko nadzieję że zaczną się liczyć z opinią publiczną ! A tak zupełnie na marginesie, to ciekaw jestem gdzie podział się Marketing i Reklama w tym wydawnictwie ?
KOMENTARZE (1)

Komiksy

Nowości z Egmont - Update

2001-07-04 11:39:00

W czerwcowych wiadomościach pisałem (info z ICO od Kielo), o ukazaniu się w tym roku (AŻ !) dwóch nowych komiksów starwarsowych, których wydawcą będzie Egmont. Ale dzisiaj dostałem bardzo tajemniczego maila, w którym to napisał(a) ktoś, że w przyszłym roku mają ukazać się komiksy z serii Bounty Hunters z Aurrą Sing i Boba Fettem na czele. W jakiej formie będą wydane tego nie wiem, pewne jest to, że będą to pełne opowiadania komiksowe. Zastanawiam się tylko co jaki okres czasu będą wydawane, bo jeżeli co miesiąc to na samo zakończenie serii przygód Aurry Sing będzie trzeba czekać rok, albo i dłużej ?
KOMENTARZE (1)

Komiksy

SW: Comic

2001-07-03 11:40:00

W warszawskich Empikach pojawił się w sprzedaży #8 miesięcznika Star Wars Comic. Znajdziemy w nim kolejne części opowiadań:
- Darth Maul vs Black Sun #8
- Jedi Council: Acts of War #8
oraz plakat Darth Maula (fragment na okładce), i jak zwykle kącik przeznaczony dla fanów SW z U.K.
Cena: 19,30 zł.
KOMENTARZE (1)
Loading..