Komiksy

Komiksowa Lara Croft - Update

TM Semic Sp. z o.o. - tel. (022) 612.59.91
0

Pisząc o komiksie "Tomb Rider" zapomniałem podać że wydawcą jest firma TM Semic. Wydawnictwo powinno być znane większości z wydanych w 1997 roku komiksów z serii Star Wars, które były mało przychylnie przyjęte przez fanów SW. Podobno, ale to jeszcze nic pewnego, TM Semic stara się o wyłączność na rynek polski komiksów Star Warsowych z Dark Horse Comics.

Komiksowa Lara Croft

0

Fani Tomb Rider, a raczej Lary Croft mają jednak dużo lepsze życie niż My. Najpierw niezłe i dobre gry ze swoją ulubioną bohaterką w roli głównej, następnie film i to naprawdę fajny, a teraz na domiar tego wszystkiego doszła seria komiksów. Piszę tak nie dlatego że mam coś przeciwko pannie Croft, ale dlatego że trochę poza- zdrościłem im i innym fanom tego całego stuffu jaki pojawia się na naszym rynku. Podobno ma pojawić się za rok serial Tomb Rider. A my co mamy, praktycznie tylko Amber dba o starwarsowców, inni jakoś o nas zapomnieli, albo jest to cisza przed burzą - tylko że bardzo głucha cisza. Bądźmy dobrej myśli, że wszystko zmieni się na lepsze.

Star Wars Comic #9

0

W Warszawie, w sieci sklepów Empik pojawił się w sprzedaży #9 miesięcznika Star Wars Comic. Znajdziemy w nim kolejne części opowiadań:
- Jedi Council: Acts of War #9
- Star Wars Tales: Darth Vader
oraz plakaty Darth Vadera i Jedi Knights i stałe pozycje fanów SW z U.K.
Cena: 19,30 zł.

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.