Komiksy

EuroPress, Empik i Ja

0

Czyli bardzo dobra wiadomość dla wszystkich którzy kupili lub mają taki zamiar. Od poniedziałku tj.24.09, ulegnie korekcie cena numeru dziesiątego Star Wars Comic z 31,40 zł na 19,30 zł. Wszyscy którzy zakupili, mogą śmiało iść i poprosić o zwrot 12,10 zł.

Upadek Imp. Sith - recenzja

0

Po wyrażeniu zgody przez Lorda Darth Sidious'a na publikację recenzji ostatnio wydanego komiksu wydawnictwa Egmont, czynię to i zachęcam do jej przeczytania.
Tekst pierwotnie znajdował się na Shadows of the Empire

Star Wars Comic #10

0

W warszawskich Empikach pojawił się dziesiąty numer miesięcznika Star Wars Comic, ale cena tego numeru jest wyjątkowo wysoka, trzeba zapłacić za niego, no właśnie - zobacz sam ile:
W warszawskiej sieci sklepów Empik jest już dostępny dziesiąty numer miesięcznika Star Wars Comic. Cena tego numeru jest wyjątkowo wysoka, ale o tym przekonałem się dopiero wieczorem, po powrocie do domu - za ten numer trzeba zapłacić 31,40 zł. - tyle samo co za Star Wars Magazine.

Zadzwoniłem do Empiku i faktycznie, wszyscy się bardzo zdziwili porównując cenę komiksu z poprzedniego miesiąca, ale cena ulegnie zmianie dopiero gdy, Kierownictwo Empiku tę sprawę z dostawcą pism z Wielkiej Brytanii, tj. z firmą EuroPress. Znajdziemy w nim pierwszą część opowiadania:
- Qui-Gon & Obi-Wan: Last Stand on Ord Mantell #01
oraz plakat Jedi Knights: Qui-Gon i Obi-Wan, oraz stałe pozycje fanów SW z U.K.

Bohaterowie Upadku Imperium

0

Wracam po raz kolejny do wydanej przez Egmont Polska części drugiej komiksu pt. Opowiadania Jedi: Upadek Imperium Sith - przyczyna jest prosta, wręcz banalna. Na naszym bardzo ubogim rynku, rzadko ukazują się porządnie wydane książki, a o komiksach już nie wspomnę. Mam nadzieję, że "Upadek Imperium Sith" zmieni dużo na naszym zszarzałym rynku, i tak postanowiłem zachęcić was do niego - chociaż tak naprawdę ten album komiksowy tego nie wymaga, ale przypomnijmy sobie głównych bohaterów tej opowieści, zapraszam.

Upadek Imperium Sith - Komiks - UpDate

0

Trochę lepszy dzień :) Skończyłem czytać część drugą "Opowieści Jedi". Egmont stanął na wysokości zadania, bardzo ładnie wydany komiks i do tego gruby - 128 stron.
Mam nadzieję, że rozejdzie się jak przysłowiowe "ciepłe bułeczki" pomimo wysokiej ceny jak na komiks - 24,90 zł, ale jest to więcej niż komiks, bo kto widział 128 stronicowy komiks za taką cenę, dla porównania ostatnio ukazał się ponownie "Kapitan Kloss", za który trzeba zapłacić 8,90 zł, a liczy on zaledwie 32 str., o innych już nie wspomnę. Mam nadzieję że komiksy zaczną ukazywać się częściej, a nie jak do tej pory z prawie roczną przerwą.

Upadek Imperium Sith - Komiks

0

W przyszłym tygodniu w księgarniach pojawi się w sprzedaży, kolejny komiks wydany przez Egmont Polska pt. Opowieści Jedi: Upadek Imperium Sith. Jednocześnie muszę zdementować plotkę jaka krążyła swego czasu, że wydawnictwo rezygnuję z dalszego wydawania książek, komiksów i albumów opatrzonych znakiem Star Wars.

Star Wars: Opowięści Jedi - Upadek Imperium Sith :
Rodzeństwo Gav i Jori Daragon zagrało o wysoką stawkę i skoczyło w hiperprzestrzeń, aby zdobyć fortunę. Teraz, rozdzieleni, walczą o coś znacznie ważniejszego - o własne życie i o przyszłość Republiki.
Jori zostawiła Gava w szponach Naga Sadowa, sama zaś została aresztowana. Podczas rozprawy nikt nie chciał słuchać jej ostrzeżeń o zbliżającej się inwazji Imperium Sith. Na dodatek, Jori nie zdawała sobie sprawy, że wskazała wrogim siłom drogę wprost do siedziby Cesarzowej Tety. Podczas gdy flota Sith wyruszyła w drogę, Jori została skazana na ciężkie roboty.
Czy znajdzie się ktoś, kto uratuję Cesarzową i jej światy?
Jak zakończy się walka między bratem a siostrą?


Autorzy: Anderson, Carrasco, Heike.
Gwiezdne Wojny: Opowieści Jedi - Upadek Imperium Sith (wyd. I/2001 r.)
Cena: 24,90 zł (128 str.)
Wydawca: Egmont Polska.

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.