TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Komiksy droższe o 15% ???

2002-11-28 19:26:00 Wydawnictwo Amber

Jakiś czas temu otrzymaliśmy kilka listów z pytaniami czy to prawda, że komiksy wydawane przez wydawnictwo Amber mają zdrożeć? Dopiero dzisiaj możemy powiedzieć, że tak, zdrożeją o 15%, a dokładniej z 19.80,- na 22.80,-. Nie wiemy tylko czym jest to spowodowane i czekamy na oficjalne potwierdzenie i wyjaśnienie podjętej decyzji. Gdy pisałem o zmianie drukarni z czeskiej na krajową miałem nadzieję, że stanie się odwrotnie, książki i komiksy stanieją parę złotych, no cóż myliłem się.
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Ciemna Strona Mocy 3 ...

2002-11-28 11:10:00

Dziś we Wrocławiu, w ksiegrani na rynku, przy bibliotece wojewódzkiej zauważyłem długooczekiwaną, trzecią część komiksu "Ciemna Strona Mocy" na podstawie powieści Timothy'ego Zahna. Wyd. Amber, Warszawa 2002, 50 str., 17,5x24,5 cm, oprawa twarda Cena drukowana - 19,80 zł. rys. Terry Dodson.
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Ostatni Rozkaz 2 - zapowiedź

2002-11-25 23:01:00 Amber

Na witrynie wydawnictwa Amber, znalazła się zapowiedź kolejnego komiksu - drugiej części "Ostatniego rozkazu".
Na podstawie powieści Timothy`ego Zahna

Tom 2 ostatniej części komiksowej adaptacji bestsellerowej Trylogii Thrawna
Niestety nie wiadomo, kiedy dokładnie pokaże się "Ostatni Rozkaz 2", gdyż nadal nie ma informacji, co się dzieje z zaległymi komiksami Amberu.
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Star Wars Tales

2002-11-22 21:08:00 SW.com

Kolejny odcinek Star Wars Tales, składający się z poniższych odcinków.

The Lesson
Komiks autorstwa Adama Gallardo, narysowany przez HOMS. Opowiada on o młodej padawnce, która w czasie bitwy o Geonosis uczy się co to poświęcenie niezbędne do tego by zostać Jedi.
Tides of Terror
Autorstwa Miltona Freewatera, narysowany przez Adrianaa Melo. Klonowanie na Kamino zostały zakażone. Generałowie Kit Fisto i Aayla Secura prowadzą dochodzenie w tej sprawie.
The Emperor's Court
Autorstwa Jasona Halal, narysowany przez Ramona Bachsa.Han Solo zostaje oskarżony przez Neele, matkę Greedo. Twierdzi ona, że zabił jej syna podczas gdy ten wykonywał swoje obowiązki, a Han tłumaczy że Greedo strzelił pierwszy. Kto wygra?
Urchins
Fabuła i rysunki wykonane przez Stan Sakai. Jest to opis jednego dnia na ulicach Mos Eisley, podczas którego Anakin i jego przyjaciela dokonuja odkrycia, które może doprowadzić do końca zwycięstw Sebulby.
Mythology
Autorstwa Chrisa Eliopoulosa, narysowane przez Jona Sommariva. Qui-gon opowiada legendę o dwóch braciach bliźniakach, obdarzonych silną mocą, ale rozdzielonych przez sprzeczne emocje. Jaka jest prawda o jednej z najbardziej fundamentalnych zasad zakonu?
Apocalypse Endor
Autorstwa Christiana Reada, narysowane przez Claytona Henry’ego. Szturmowiec/weteran bitwy o Endor przywołuje horror. Horror, i to jaki. Musiał się zmierzyć z żądnymi krwi Ewokami.

KOMENTARZE (0)

Komiksy

Hitman a w nim…

2002-11-22 09:02:00 Khan Doalyn

Niedawno nakładem wydawnictwa Mandagora ukazał się komiks „Hitman”. Komiks ten opowiada o zabójcy superbohaterów. Jednym z tych, z którymi przyjdzie mu walczyć jest ... Batman. No a jak się pojawia na 60 którejś stronie, to Hitman sypie aluzją do Dartha Vadera.
Scenariusz: Garth Ennis
Rysunki: John McCrea
Kolory: Gene D'Angelo, Glen Murakami, Carla Feeny
Tłumaczenie: Orkanaugorze
Wydawca: Mandragora
Liczba stron: 144
Format: B5
Oprawa: miękka
Papier: błyszczący
Druk: kolor
Cena: 29,90 zł
Dane techniczne za Wrak.pl.
KOMENTARZE (1)

Komiksy

Marvel część 3 wcześniej...

2002-11-21 23:21:00 TFN

Dziś w USA pojawiła się 3 część przedruków starych komiksów wydanych jeszcze przez firmę Marvel Comics. „A Long Time Ago... Vol. 3: Resurrection of Evil” opowiada głównie historię związane z Imperium kontratkuje, a składa się z dalszych zeszytów Marvela, aż do numeru #51. Przypominamy, że komiks ten początkowo miał się ukazać 13 listopada, ale potem był opóźniony, teraz jednak ukazał się wcześniej, niż myślano.
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Komiksy w USA - ...

2002-11-20 13:11:00 TFN

W USA dziś powinna się pojawić finalna odsłona „The Empire Strikes Back” z cyklu Infinites, czyli alternatywnej wersji SW. Poniżej okładka 4 części:No i jeszcze przy okazji prezentujemy zapowiedzi amerykańskich komiksów na luty, prosto z Rebelscum.
Star Wars Empire #6
Autorstwa Randy’ego Stradley, Davide’a Fabbri oraz Christiana Della Vecchia. Okładkę wykonał Brian Ching.
Będzie on opowiadać historię młodziutkiej księżniczki Lei, która tuż przed wydarzeniami z ANH przekona się, że dyplomacja i gierki słowne nie zawsze wystarczają, i że czasem trzeba użyć broni.
Komiks ukaże się 5 lutego 2003 i będzie mieć 32 strony.
Star Wars Jedi: Mace Windu
Autorstwa Johna Ostrander, Jan Duursemy i Dana Parsons. Okładkę wykonała Jan Duursema.
Będzie to pierwszy z komiksów z serii Jedi, opowiadający o Wojnie Klonów. Mace Windu jeden z najwyższych rangą generałów w Republice nie tylko będzie musiał nadzorować walkę na wielu frontach, ale też zając się zakonem Jedi, który przestanie być już jednolity, ponieważ kilku Jedi przyłączy się do Separatystów. Mało tego, przyjdzie mu się zmierzyć z tym samym mistrzem Jedi, który wyszkolił go w szermierce, w legendarnym regimencie znanym jako Vaapad.
Komiks ukaże się 12 lutego 2003 i będzie mieć 48 strony. (specjalny numer, podwójny).
Star Wars Republic #51
Autorstwa Hadena Blacka i Stephena Thompsona. Okładlę wykonał Tom Fowler.
I znów opowieść z Wojen Klonów. Obi-wan Kenobi i Anakin Skywalker udają się na Naboo, gdzie na jednym z księżyców, jeden z dowódców Separatystów użył broni chemicznej wybijając tam całą populację Gungańskich kolonistów. Mało tego, jego następnym celem jest sama Naboo, planeta ukochanej Padme. Walka z olbrzymimi siłami Separatystów jest niby beznadziejna, ale jakoś idzie do czasu, gdy Generał Kenobi staje się ich zakładnikiem.
Komiks ukaże się 19 lutego 2003 i będzie mieć 32 strony.
Star Wars: A Valentine Story
Autorzy: Judd Winick i Paul Chadwick.
Tym razem będzie to ciepłą opowieść o Lei i Hanie, którzy tuż przed TESB, zostają uwięzieni na uszkodzonym statku w pustkowiach Hoth mogą zapomnieć o toczącej się wojnie, a także przekonać się, że to co ich łączy to nie tylko przyjaźń.
Komiks ukaże się 26 lutego 2003 i będzie mieć 32 strony.
Star Wars: A long time ago... Fool’s Bounty Volume 5.
Autorzy: Mary Jo Duffy, Ron Frenz, Tom Palmer, David Michelinie, Gene Day, Bob Layton, Klaus Janson i inni
Kolejna część przedruków klasycznych komiksów wydawanych przez Marvel Komiks, tym razem zawierająca wydania od #68 do #81. Większość z tych opowieści dzieje się w czasach TESB, acz jest tu także pierwsza Marvelowska historia z czasów ROTJ .
Komiks ukaże się 26 lutego 2003 i będzie mieć 376 strony.

KOMENTARZE (0)

Komiksy

Karmazynowe Imperium III

2002-11-16 16:31:00 TFN

Jak donosi TheForce.Net na Oficjalnym Forum Star Wars, redaktor z LucasBooks – Chris Cerasi odpowiedział na pytanie co jest z projektem „Karmazynowe Imperium III”. Niestety stwierdził, iż projekt ten jest martwy.
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Jango Fett Open Seasons #1 c.d.

2002-11-09 11:19:00

Na StarWars.com można przeczytać kolejne strony komiksu.

KOMENTARZE (0)

Komiksy

"Jango Fett: Open Seasons #1" c.d.

2002-11-02 12:59:00

Na ofcjalnej starwars.com ukazały się kolejne strony komiksu "Jango Fett: Open Seasons #1". Bez zbędnych szczegółów odsyłam na tą stronę...
KOMENTARZE (0)
Loading..