TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Karmazynowe Imperium już w sklepach

2002-02-22 13:07:00

Dzisiaj w jednej z Wrocławskich księgarń zauważyłem, iż pojawił się nowy komiks Egmontu - "Karmazynowe Imperium". Słowo nowy może jest tu nie potrzebne, bo Egmont wydał już kiedyś "Karmazynowe Imperium" w odcinkach w magzynie komiksowym - "Gwiezdne Wonjny". O komiksie pisaliśmy już wcześniej.
KOMENTARZE (0)

Komiksy

7 stron komiksu Jango Fett

2002-02-21 21:18:00 episode-x.com

Dark Horse zamieściło 7 stron komiksu "Jango Fett" autorstwa Rona Marza i Toma Fowlera. Na okładce oczywiście znajduje się Jango. Strona 1, strona 2, strona 3, strona 4, strona 5, strona 6, strona 7.
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Nowe komiksy w maju

2002-02-18 11:19:00 StarWars.Com

Na Oficjalnej pojawiły się zapowiedzi nowych komiksów, które mają ukazać się w maju 2002. Poza kolejnymi odsłonami "Ataku klonów" i "Jango Fett: Open Seasons", pojawiła się także nowa zapowiedź oraz zapowiedź nowego wydania.
Nowy komiks "Rite of Passage" z serii On-Going, który będzie opowiadał o misji dwóch Jedi na planetę Ryloth.
Natomiast druga zapowiedź to "Classic Star Wars: Along Time Ago… " będąca pokoloryzowanym, nowym wydaniem klasycznego komiksu wydanego jeszcze przez Marvel pod koniec latach 70. Będzie on opowiadał o misji Luke`a Skywalkera na wodny świat Drexel.
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Karmazynowe Imperium - zapowiedź

2002-02-12 15:42:00 Egmont

Na stronie Egmontu pojawił się właśnie opis (albo raczej spis) tego co wejdzie w skład pakietu lutowych komiksów. Już dawno pisaliśmy o tym, że w pakiecie tym będzie Karmazynowe Imperium. I właśnie tak jest, już na dniach będzie można kupić Karmazynówkę w jednym tomie. To już czwarte opowiadanie wydane w tej formie, choć piąty tom. Szkoda tylko, że Karmazynowe Imperium ukazało się w formie nieszczęsnego magazynu komiksowego, bo może się okazać, że słabo się sprzedaje.

Scenariusz: Mike Richardson i Randy Stradley
Rysunki: Paul Gullacy
Egmont 2002
Album 0094
Cena 24,90 zł

Kir Kanos był najwierniejszym z gwardzistów Imperatora. A kiedy ten stracił władzę, zaś w wyniku zdrady Gwardia została wymordowana, Kir postanowił zemścić się na ludziach odpowiedzialnych za te zdarzenia. Aby osiągnąć cel, nie cofnie się nawet przed sojuszem z dawnymi wrogami...
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Skany okładek AOTC?

2002-02-04 10:09:00 TFN

Jakiś czas temu pisaliśmy o zdjęciach, które mają być podstawą do okładek komiksów. Teraz publikujemy więcej tych zdjęć (niestety gorszej jakości).
4 okładki na jednej stronie
Okładka 1
Okładka 2
Okładka 3
Okładka 4
Okładka z magazynu Previews

KOMENTARZE (0)

Komiksy

Zam Wessel i Jango Fett w marcu

2002-02-03 00:27:00 Dark Horse

Fani łowców nagród, a w szczególności tych "prequelowych", mogą już zacierać ręce w oczekiwaniu na nowy materiał wydawnictwa Dark Horse. Oba komiksy: Star Wars - Jango Fett i Star Wars - Zam Wessel będą grubymi, ponad sześćdziesięcio stronicowymi wydaniami. Komiksy, które pokażą sie w marcu w USA, będą opowiadać o życiu Zam Wessel i Jango Fetta w czasach umieszczonych między TPM i "Atakiem Klonów". Po więcej szczegółów zajrzyjcie tutaj
KOMENTARZE (0)
Loading..