Komiksy

Karmazynowe Imperium już w sklepach

0

Dzisiaj w jednej z Wrocławskich księgarń zauważyłem, iż pojawił się nowy komiks Egmontu - "Karmazynowe Imperium". Słowo nowy może jest tu nie potrzebne, bo Egmont wydał już kiedyś "Karmazynowe Imperium" w odcinkach w magzynie komiksowym - "Gwiezdne Wonjny". O komiksie pisaliśmy już wcześniej.

Nowe komiksy w maju

StarWars.Com
0

Na Oficjalnej pojawiły się zapowiedzi nowych komiksów, które mają ukazać się w maju 2002. Poza kolejnymi odsłonami "Ataku klonów" i "Jango Fett: Open Seasons", pojawiła się także nowa zapowiedź oraz zapowiedź nowego wydania.
Nowy komiks "Rite of Passage" z serii On-Going, który będzie opowiadał o misji dwóch Jedi na planetę Ryloth.
Natomiast druga zapowiedź to "Classic Star Wars: Along Time Ago… " będąca pokoloryzowanym, nowym wydaniem klasycznego komiksu wydanego jeszcze przez Marvel pod koniec latach 70. Będzie on opowiadał o misji Luke`a Skywalkera na wodny świat Drexel.

Karmazynowe Imperium - zapowiedź

Egmont
0

Na stronie Egmontu pojawił się właśnie opis (albo raczej spis) tego co wejdzie w skład pakietu lutowych komiksów. Już dawno pisaliśmy o tym, że w pakiecie tym będzie Karmazynowe Imperium. I właśnie tak jest, już na dniach będzie można kupić Karmazynówkę w jednym tomie. To już czwarte opowiadanie wydane w tej formie, choć piąty tom. Szkoda tylko, że Karmazynowe Imperium ukazało się w formie nieszczęsnego magazynu komiksowego, bo może się okazać, że słabo się sprzedaje.

Scenariusz: Mike Richardson i Randy Stradley
Rysunki: Paul Gullacy
Egmont 2002
Album 0094
Cena 24,90 zł

Kir Kanos był najwierniejszym z gwardzistów Imperatora. A kiedy ten stracił władzę, zaś w wyniku zdrady Gwardia została wymordowana, Kir postanowił zemścić się na ludziach odpowiedzialnych za te zdarzenia. Aby osiągnąć cel, nie cofnie się nawet przed sojuszem z dawnymi wrogami...

Zam Wessel i Jango Fett w marcu

Dark Horse
0

Fani łowców nagród, a w szczególności tych "prequelowych", mogą już zacierać ręce w oczekiwaniu na nowy materiał wydawnictwa Dark Horse. Oba komiksy: Star Wars - Jango Fett i Star Wars - Zam Wessel będą grubymi, ponad sześćdziesięcio stronicowymi wydaniami. Komiksy, które pokażą sie w marcu w USA, będą opowiadać o życiu Zam Wessel i Jango Fetta w czasach umieszczonych między TPM i "Atakiem Klonów". Po więcej szczegółów zajrzyjcie tutaj

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.