TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Bonusy w komiskowej adaptacji

2002-03-24 22:09:00 TFN

Henry Gilroy, autor komiksowej adaptacji "Ataku klonów" powiedział niedawno, że znajdą się w niej przynajmniej trzy dodatkowe sceny, których nie będzie w filmie. Sceny te poczatkowo miały się w nim znaleźć i były w pierwotnej wersji scenariusza. Niewykluczone, że pojawią się także w wersji DVD. Jednakże nie zdradził co to za sceny.
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Komiks o Zam Wessel i jego następstwa w AOTC

2002-03-20 00:18:00 TFN

Wkróce w USA ma się pojawić komiks o przygodach Zam Wessel, osadzonych jeszcze przed "Atakiem Klonów". A znajdzie się w nim pewna rzecz, która jest pośrednio spoilerem do AOTC, a przynajmniej wyjaśnia jedno z pytań, które niedawno zadaliśmy. Spoiler: Kiedy pisaliśmy o zmianach w radzie Jedi, napisaliśmy, że Yareal Poof nie pojawi się w AOTC, no bo nie może, on już będzie martwy. A zabije go właśnie Zam Wessel, co będzie wspomniane w jakiś sposób w tym komiksie. (koniec spoilera).
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Jedi Tales i inne

2002-03-14 23:49:00 darkhorse.com

Jak podaje oficjalna: Dark Horse zapowiedziało kolejne komiksy, mające się ukazać w Stanach latem. Jeśli ukażą sie one w Polsce to napewno nieprędko.

"Rite of Passage", którego bohaterami są Rycerz Jedi Quinlan Vos i jego były Padawan Aayla Secura, kontynuuje serię, której drugi rozdział ukaże się w 43 numerze oryginalnego cyklu, którego autorami są: John Ostrander, Jan Duursema, Ray Kryssing i Dev McCaig. (Premiera 19 czerwca).

"Star Wars Tales #12", w którym znajdą się prace m.in takich autorów jak: Brett Matthews, John McCrea, Jimmy Palmiotti, Christian Read, Henry Gilroy, czy Kevin Rubio. Komiks zapowiedziano na 5 czerwca w dwóch wersjach, różniących się okładkami.

"Star Wars: The Hunt for Aurra Sing" autorstwa Tima Trumana, Davidé`a Fabbri, Christiana Dalla Vecchia i Dave`a McCaig`a - 96 stron, premiera trzeciego lipca.

"Classic Star Wars: A Long Time Ago" to drugi tom zawierający przedruki komiksów od nr 15 do 28 z lat 70-tych. 336 stron, premiera 10 lipca, a autorami są: Archie Goodwin, Carmine Infanto, Terry Austin, Walter Simonson, Bob Wiacek, Chris Claremont, Herbe Trimpe, Allen Milgrom i Gene Day.
Więcej informacji o wspomnianych komiksach można się dowiedzieć na stronie darkhorse.com.
Star Wars 43Star Wars Tales #12
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Okładki komiksu AOTC

2002-03-10 10:26:00 StarWars.Com

Już wiele razy podawaliśmy za TFN czy JediNet, jakieś propozycje okładek komiksowej adaptacji AOTC, z tym, że myśmy pisali, iż to raczej nie są okładki komiksów a plakaty, z których część może jednak zostnie wykorzystana przy okładkach. No i cóż wyszło na to, że to myśmy mieli racje. Na Oficjlanej zaprezentowano skany 4 okładek komiksów z AOTC i są to zupełnie nowe obrazki, które publikujemy poniżej.
Okładka 1
Okładka 2
Okładka 3
Okładka 4

KOMENTARZE (0)

Komiksy

Okładki do komiksów AOTC?

2002-03-05 23:30:00 JediNet

Kiedyś już pokazywaliśmy pewne zdjęcia do okładek komiksów AOTC, tym razem dwa, ale lepszej jakości. Okładka do 3 częsci komiksu - osobiście dodam, że wygląda to raczej na plakat, w dodatku zachowany w stylu plakatów dostępnych z TPM, niż na okładkę komiksu, ale JediNet uważa inaczej. Okładka do 4 częsci komiksu.
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Elementy AOTC w komiksach

2002-03-03 19:48:00 TFN

W USA niedawno ukazał się komiks Qui-Gon and Obi-Wan: The Aurorient Express #1, który opowiada o przygodach Qui-Gon Jinna i Obi-wana. Pamiętamy z filmu (TPM), jak Obi-wan mówił, że gdyby Qui-Gon był bardziej pokorny byłby już w radzie Jedi. Jest pewien spoiler do AOTC, który wyjaśnia to. Spoiler Qui-Gon w tym komiksie tłumaczy się ze swojego postępowania, twierdząc, że jego mistrz nie zawsze się zgadzał z naukami Yody. Jak wiemy Hrabia Dooku był jego mistrzem. (koniec spoilera). Jest jeszcze skan z tego komiksu, dostępny tutaj.
KOMENTARZE (0)
Loading..