TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

I jeszcze o komiksach Egmontu

2002-04-27 16:21:00 Paweł Szymczak

Paweł Szymczak wyszukał jeszcze informacje o komiksach Egmontu:
Komiks jaki ma ukazać się w maju z serii Świat Komiksu to „Karmazynowe Imperium II – Rada Krwii” (którego okładkę można zobaczyć tutaj) , który jest kontynuacją przygód bohaterów z poprzedniej części.
Tekst z tyłu okładki :
PO ŚMIERCI ZDRAJCY,
Carnora Jaxa, który zginął z ręki ostatniego gwardzisty, Kira Kanosa, Galaktyczne Imperium zostaje pozbawione przywódcy. Do czasu wyboru nowego władcy rządzi Tymczasowa Rada. Gdy jej członkowie stają się celami zamachów, Kanos zostaje głównym podejrzanym i ponownie staje się ośrodkiem intryg i walk, które grożą UPADKIEM IMPERIUM.

Z serii „Świat Komiksu Poleca” zostanie wydana adaptacja komiksowa (którego okładkę oryginalną można zobaczyć tutaj) „Ataku Klonów”. Komiks (którego okładkę można zobaczyć tutaj) będzie do nabycia w kioskach i kosztował tylko 9,90 i miał 148 stron.
Komiksowa adaptacja epizodu drugiego może się trochę spóźnić.

KOMENTARZE (0)

Komiksy

Komiksowa adaptacja AOTC on-line

2002-04-17 11:01:00 TFN

U nas w Polsce komiks AOTC został już przetłumaczony i właśnie jest w drukarni, tymczasem od kilku dni po sieci krążą skany amerykańskiej adaptacji komiksowej Ataku Klonów. Skany można zobaczyć pod tym adresem.
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Atak klonów Egmontu

2002-04-17 00:37:00 Piccard i Egmont

Piccard podesłał mi inforamcję, że na stronie z zapowiedziami Świata komiksu Egmontu znajdują się już zapowiedzi na maj. Po pierwsze w maju zobaczymy "Karmazynowe Imperium II", które zapowiadane było na czerwiec. A po drugie i co chyba ważniejsze, zobaczymy komiksową adaptację "Ataku klonów", która ukaże się w ramach "Świat Komiksu Poleca". Znaczy to tyle, że prawdopodobnie ukaże się ona wcześniej niż cały majowy pakiet komiksów. A swoją drogą, to ciekawe czy Egmont wznowi wydawanie serii Uczeń Jedi, lub też ponownie wyda np. komiksową adaptację "Mrocznego Widma".
Jeszcze jedną ciekawą rzeczą jest to, że w obu przypadkach przy serii jest wpisana nazwa "Gwiezdne Wojny", a ostatnio wszędzie wpisywali "Star Wars". Ciekawe jakie logo będzie widniało na tych albumach.
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Kwietniowe (i nie tylko) komiksy na oficjalnej

2002-04-09 07:35:00 StarWars.Com

Na oficjalnej zaprezentowano kolejne zapowiedzi komiksów. W kwietniu w USA będzie można zapoznać się bliżej z Jango Fettem, łowcą nagród który trząsł galaktyką przed Epizodem II. Chodzi oczywiście o dwie odsłony Fett: Open Seasons . Seria ta narysowana jest przez Ramona F. Bachsa i Raula Fernandeza, a napisana przez Hadena Blackmana i opowiada o wczesnych przygodach Jango Fetta wśród Mandaloriańskich wojowników.Na okładce trzeciej części pojawi się hrabia Dooku, która ma się pojawić dopiero w czerwcu.
W "Star Wars #44" zobaczymy natomiast kolejną część z czteroodsłonowej "Rite of Passage". Mistrz Jedi Tholme zostaje porwany przez zabójców Morgukai. Na ratunek ruszają mu Quinlan Vos i Aayla Secura (która ma przez chwilę pojawić się w AOTC), jednakże zostają zestrzeleni nad pustynią planety Kintan, zamieszkana przez rasę Nikto.
I jeszcze zostaje "Darkness", w którym Quinlan Vos musi zmierzyć się z pokusą Ciemnej Strony, kiedy znajdzie się na niebezpiecznej planecie więzieniu. Seria ta również będzie składać się z 4 części, autorstwa Johna Ostrandera, Jana Duursema, Raya Kryssinga i Andrew Robinsona. Ma się ukazać 7 sierpnia.
I jeszcze kilka obrazków:
Jango Fett
Jango Fett
Darkness
Rite of Passage

KOMENTARZE (0)

Komiksy

Komiks o Zam Wessel Update

2002-04-08 17:39:00 TFN

Już po zrecenzowaniu tego komiksie na TFN, o którym pisaliśmy wcześniej, okazuje się, że Spoiler Zam Wessel wcale nie zabije Yareala Poofa, a jedynie będzie obecna przy jego śmierci, co nie zmienia faktu, że ten mistrz Jedi zginie. (koniec spoilera).
KOMENTARZE (0)
Loading..