TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

I zapowiedź Dartha Maula

2002-06-29 11:39:00 Amber

Za 19,80 na jeden tom (czyli 14,85 w Amberze) będzie można w lipcu nabyć dwie części komiksu Darth Maul. Autorzy tego komiksu to: Ron Marz, Jan Duursema, Rick Magyar, Dave McCaig. A oto co jest napisane z tyłu okładki:
TYPY SPOD NAJCIEMNIEJSZYCH GWIAZD ŁĄCZĄ SIŁY, ŻEBY PRZEDSTAWIĆ NAJBARDZIEJ FASCYNUJĄCEGO I PRZERAŻAJĄCEGO BOHATERA MROCZNEGO WIDMA, DARTHA MAULA
Ukrywając się od wielu pokoleń, przewrotni Sithowie czekali na odpowiednią chwilę, by się ujawnić i dokonać zemsty na Zakonie Jedi. Tuż przed blokadą Naboo przez Federację Handlową przystępują do realizacji planu obalenia Republiki. Podstępny Lord Sithów, Darth Sidious, wie jednak, że na jego drodze stoi potężny przestępczy syndykat - Czarne Słońce, obejmujące zasięgiem całą galaktykę. Wysyła więc swego bezlitosnego i śmiertelnie skutecznego ucznia, Dartha Maula, żeby rozprawił się z przeciwnikami - tak bezwzględnie, jak potrafi tylko władca Ciemnej Strony Mocy!

Na obu częsciach jest to samo :). Niestety nie ma tam jeszcze przykladowych stron, tak jak to było z Jango i Zam. Na koniec jeszcze dwie okładki:


KOMENTARZE (0)

Komiksy

O zapowiedziach komiksów

2002-06-28 00:08:00 Serwis komiksowy

Również na Serwisie Komiksowym zaprezentowano trochę informacji o lipcowych komiksach Amberu.
Na lipiec wydawnictwo Amber zapowiada 5 nowych pozycji. Z cyklu Star Wars będzie to "Darth Maul" Marza i Duursemy (w dwóch częściach czyli wygląda na to, że będą to dwa albumy z zawartością dwóch numerów miniserii z Dark Horse Comics każdy).
Dodatkowo dołączono też kolorowe skany okładek:


KOMENTARZE (0)

Komiksy

Zapowiedzi komiksów na lipiec

2002-06-25 15:04:00

W reklamówce Ambera na lipiec, jest też zapowiedź komiksu Darth Maul. Komiks dostępny będzie w dwóch częsciach. Skan dostępny jest tutaj a oto co jest tam napisane o treści:
Podstępny Lord Sithów, Darth Sidious, zamierza zniszczyć Republikę. Na jego drodze stoi jednak potężny przestępczy syndykat. Sidious wysyła więc swego ucznia, żeby rozprawił się z przeciwnikami. Jest nim bezlitosny i śmiertelnie skuteczny Darth Maul.
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Zapowiedzi nowych komiksów w USA

2002-06-18 16:34:00 StarWars.Com

Na Oficjalnej zaprezentowano zapowiedzi nowych komiksów na wrzesień. Jednym z nich jest prezentowany już wcześniej (także i u nas) Betrayal. Reszta to:
W trzeciej części serii "Infinities: The Empire Strikes Back", która jest alternatywna wersją TESB, widzimy galaktykę po śmierci Luke`a Skywalkera, który zginął podczas bitwy na Hoth. Han Solo postanawia spłacić Jabbę, ale będzie musiał przekonać pewnego Devorianina, który chce koniecznie odebrać nagrodę za głowę Sola. Tymczasem trwa polowanie na ostatniego z rodu Skywalkerów. Komiks ten jest autorstwa: Davida Landa, Davidé Fabbri, Christiana Dalla Vecchia i Dana Jacksona, a okładka jest dziłem Chrisa Bachalo. Ma on być dostępny 11 września.
Kolejny komiks z cyklu Republic, ale bez nadanego na razie tytułu. Pewien polityk z małej planety odkrywa tuż, przed ważnym głosowaniem, że jego życie jest w niebezpieczeństwie. Na prośbę kanclerza Palpatine`a Obi-wan i jego uczeń postanawiają chronić polityka, przed nadzwyczajnym zagrożeniem. Komiks ten to dzieło: Johna Ostrandera, C.P. Smitha i Jasena Rodrigueza, a okładkę narysował Steve Fircho. Komiks ten będzie dostępny 18 wrzesnia.
Trzynasta część Star Wars Tales będzie koncentrować się na Mace`ie Windu. Będzie się on składać między innymi z: “The Secret of Tet-Ami” autorstwa Fabiana Nicieza i Timothy`go II, “Children of the Force” Jasona Halla oraz Lucasa Marangona, “The Sith in Shadow” Boba Harrisa i Jerome Opena oraz jeszcze przynajmniej jednego komiksu. Wspólną okładkę zaprojektował Tim Bradstreet, a komiks będzie dostępny 4 września.
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Czerwcowy Świat Komiksu

2002-06-18 12:11:00 Klub Świata Komiksu

Jak można przeczytać na stonach Klubu Świata Komiksu, w czerwcowym (28 już) numerze miesięcznika "Świat Komiksu", będzie dołączony specjalny prezent - naklejki STAR WARS. Dowiedzieliśmy się trochę więcej o tych naklejkach i będą to po prostu naklejki do albumu kolekcjonerskiego Egmontu. Czerwcowy "Świat Komiksu" powinien być dostępny pod koniec miesiąca.
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Zam i Jango

2002-06-14 17:13:00

Od wczoraj na witrynie Amberu można było kupić wszystkie komiksy oprócz tego o Jangu i Zam. Dzisiaj wszystkie oprócz tych dwóch był dostępne we wrocławskim Empiku Megastore. Ale za to już od dziś można te dwa komiksy kupić w Amberze i wkrótce pewnie w reszcie księgarń.
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Update na Amberze

2002-06-12 20:45:00 Amber

Na stronie Amberu pojawił się mały update. Po pierwsze Sekcja komiksowa została poważnie przebudowana. Po drugie tekst o Zam Wessel też się rozbudował:
Zam Wesell ... czasem sojuszniczka, czasem przeciwniczka Jango Fetta – najlepszego łowcy nagród galaktyki – sama jest groźną łowczynią nagród.

Kiedy Zam Wesell odkrywa, że artefakt, który ona i Fett dostali od klienta, może zostać użyty przez terrorystów do zniszczenia planety i pogrążenia Republiki w chaosie, wie, że musi działać. Ale jak dwoje łowców nagród ma pokonać coś, nad czym nie panuje nawet Rada Jedi...

Ale najważniejsze jest to, że dodano skany z komiksów:
Jango Fett
Jango Fett
Jango Fett
Zam Wessel
Zam Wessel
Zam Wessel

KOMENTARZE (0)

Komiksy

Jango Fett i Zam Wesell - okładki

2002-06-11 13:14:00

Już za 3 dni w ofercie Amberu pojawią się komiksy Star Wars. Kiedyś pokazaliśmy okładki komiksów: Zam Wesell i Jango Fett, jednak nie mieliśmy pewności co do wyglądu tej drugiej... Dzięki uprzejmości pani Agaty Żabowskiej z wydawnictwa Amber możemy je zaprezentować w bardzo dobrej jakości: Zam Wesell
Jango Fett
Komiksy ukażą się w sprzedaży 14 czerwca.
KOMENTARZE (0)

Komiksy

I jeszcze o komiksach Amberu

2002-06-09 00:32:00 Wirtualna Polska

Do najpopularniejszych komiksów w Polsce należą te o tematyce fantastycznej, fantasy oraz sensacyjnej. Takie tytuły mają w swojej ofercie m.in. Egmont, Siedmioróg, Fun Media. Teraz dołączy do nich Amber, polski wydawca wielu światowych bestsellerów.Oferta Ambera to współczesne propozycje światowe, głównie komiks amerykański. Mają to być komiksy na wysokim poziomie wydawniczym (kolorowe, papier kredowy, twarda oprawa) i konkurencyjne cenowo. Nie zeszyty, ale albumy (w USA określane jako graphic novels), w formacie A4, zawierające od 52 do 64 stron. W serii Amber Komiks ukażą się najpopularniejsze gatunki: science fiction, fantasy, Star Wars, thrillery przyszłości, świat po apokalipsie. Potencjalnymi klientami są mężczyźni będący uczniami ostatnich klas szkoły średniej lub studenci, a także ci mający powyżej 30 lat, którzy wychowali się na komiksie. Co miesiąc w serii Amber Komiks będzie ukazywało się ok. 6 nowych tytułów, m.in. kolejne części Star Wars. Amber wydaje rocznie ok. 500 tytułów, komiksy staną się więc znaczną częścią jego oferty. Komiksy będą dostępne w księgarskiej sieci sprzedaży.
KOMENTARZE (0)

Komiksy

13 czerwca?

2002-06-05 00:33:00 Paweł Szymczak

Jak się dowiedział Paweł Szymczak, komiksy Amberu najprawdopodobniej będą dostępne od 13 czerwca, wtedy gdy będą dni komiksów Amberu w Empikach. W sumie to należało się tego spodziewać, ale to już pewniejsza informacja.
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Zapowiedzi komiksów Amberu

2002-06-01 14:12:00 Amber

Na witrynie Amberu pojawiła się nowa sekcja: Komiks, a w niej od razu wybuchowa mieszanka, bo aż dwa komiksy z serii Star Wars. Zapowiadaliśmy je wcześniej, ale teraz już możemy to zrobić oficjalnie. Oba są autorstwa Rona Marz i Ten Naifeh.

STAR WARS. JANGO FETT
Słynny łowca nagród ma odzyskać cenny przedmiot. Na drodze do wielkiej nagrody pojawia się jednak niespodziewana przeszkoda: piękna i niebezpieczna rywalka.

STAR WARS. ZAM WESSEL
Zam Wesell i Jango Fett odkrywają, że przedmiot, którego szukają, może zostać użyty przez terrorystów do pogrążenia Republiki w chaosie.


Oba są w twardej oprawie, w formacie B5 i w cenie 19,80 w sklepach a 14,85 w Amberze.
KOMENTARZE (0)
Loading..