TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Gdzie kupić oryginalne komiksy?

2002-07-29 21:56:00 Toki z Republiki

Wiele osób pyta w mejlach, gdzie można kupić oryginalne amerykańskie komiksy, nie korzystając z pośrednictwa internetowych sklepów/aukcji... Poniższa wiadomość od Tokiego z Republiki powinna zainteresować mieszkańców Gdańska i okolic: Dzisiaj odwiedziłem Jarmark Dominikański w Gdańsku i znalazłem tam nieco unikatowego stuffu - w jednym ze stoisk z komiksami na Długim Pobrzeżu można nabyć kilka numerów amerykanskich wydań serii Jedi Quest, Darkness i Starfighter. Ja kupiłem sobie "Tag & Bink are dead", więc jeśli ktoś ostrzył sobie zęby na te pozycje to już za poźno :). Każdy komiks kosztuje 18 zł. Gdyby ktoś miał problem z trafieniem to dodajemy, że są tam trzy duże stoiska z komiksami, ale Star Wars'owe sprzedają tylko na środkowym - takim z białym daszkiem ;) Warto zwrócić uwagę na niską cenę tych komiksów, sprowadzenie ich z zagranicy na właśną rękę wyniosłoby napewno duuużo więcej.
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Darth Maul dostępny w sklepie Amberu

2002-07-29 14:13:00

Jak już pisaliśmy dwa dni temu, w niektórych sklepach pojawiła się pierwsza część komiksu Darth Maul. Od dziś zakupu można dokonać także w internetowym sklepie wydawnictwa Amber. Internetowa cena komiksu to 14,85 PLN. Nadal jednak brakuje części II, która także była zapowiadana na lipiec.

Natomiast tutaj możecie poczytać o historii starwarsowych komiksów...
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Darth Maul I już w sklepach

2002-07-27 10:43:00 TDC

Jak donosi TDC w Warszawskiej ksiegarni/antykwariacie „HIT” od wczoraj jest dostępny najnowszy komiks Amberu – „Darth Maul I”. Cena 19,80 PLN. Wydany jak poprzednio – czyli bardzo dobrze, lecz chyba liczba stron i cena trochę nie współgrają. Swoją drogą to ciekawe kiedy pojawi się Darth Maul II.
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Classic Star Wars: A Long Time Ago #2

2002-07-24 10:07:00 Spark of the Force

W tym tygodniu w USA powinien pojawić się druki z przedruków komiksów wydawanych przez Marvel. Tym razem zawierać on będzie numery #21-38 – z oryginalnej serii. Cena podobnie jak w przypadku pierwszego tomu przedruków – prawie 30 $.
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Marvel Kontratakuje

2002-07-18 09:57:00 Spark of the Force

W USA pojawił się już pierwszy tom przedruków komiksów wydawanych przez firmę Marvel. Tom ten ma 336 stron, i kosztuje 30 $. Całość jest zatytuowana „Star Wars: A Long Time Ago...Doomworld”.
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Dziedzic Imperium w sierpiniu

2002-07-10 17:49:00 Amber

Wszystko wskazuje na to, że komiks Dzidzic Imperium, będziemy mieli okazję zobaczyć w Polsce już w sierpniu. Amber ma zamiar wydać go w dwóch tomach.
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Amerykańskie komiksy jesienią

2002-07-10 11:56:00 StarWars.Com

Na oficjalniej opublikowano zapowiedzi komiksów na październik i kolejne miesiące, a oto i one:
W drugiej części komiksu Betrayal, poznamy czym jest honor dla oficerów imperialnych planujących intrygę przeciw Imperatorowi i Vaderowi. Wkrótce sami zaczynają siebie podejrzewać. Dowiemy się co knuje Officer Dezsetes, o czym myśli Gauer i co naprawdę planuję Wielki Moff Trachta. Komiks ten autorstwa Scotta Allie, Ryana Benjamina oraz Curtisa Arnolda pojawi się w USA już 2 października.
Będzie też druga część niezatytuowanego na razie komiksu z serii Republic. Senator Simon Greyshade, przywykł do wytwornego i wykwintnego życia, teraz musi przyzwyczaić się do towarzystwa Jedi, którzy chronią go przed droidami zabójcami, Dugami i księżniczkami. Komiks ten ukaże się 23 października.
9 października ukaże się finalna część alternatywnej wersji „Imperium kontratakuje”. Tym razem będzie opowiadać o szkoleniu Leii, jakie przeszła ona na Dagobah
13 listopada Dark Horse zaserwuje kolejny przedruk komiksów Marvell, zawierającą oryginalną adaptację TESB, ale także wiele innych komiksów w tym przygodę R2-D2 i C-3PO na świecie robotów.
11 grudnia zaś pojawi się Jango Fett Open Season w jednotomwej wersji.

KOMENTARZE (0)

Komiksy

Zapowiedzi Dark Horse

2002-07-03 09:40:00 JediNet

JediNet podał zapowiedzi komiksowe Dark Horse na koniec tego roku a są to:
2 październik - Empire #2
9 październik - Infinities: The Empire Strikes Back #4
23 październik - Republic #47
13 listopad - Classic Star Wars: A Long Time Ago ..., Volume 3
11 grudzień - Jango Fett: Open Seasons w jednym tomie.
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Fragmenty komiksu Empire

2002-07-02 00:07:00 Dark Horse

Na stronie amerykańskiego wydawcy komiksów pojawiły się zajawki jednego z najnowszych zapowiedanych albumów – Empire. Są one czarnobiałe. A oto i one:

KOMENTARZE (0)
Loading..