TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Ciemna Strona Mocy 1

2002-09-27 19:22:00 Amber

Wczoraj pisaliśmy o tym, że na stronie Amberu pojawiła się zapowiedź drugiego tomu Ciemnej Strony Mocy. Dziś natomiast pojawiła się krótka zapowiedź i okładka pierwszego (taka jak w oryg. wyd. TPB) Na podstawie bestsellerowej powieści Timothy'ego Zahna
Przeciwko Nowej Republice występuje admirał Thrawn i jego nowy sojusznik, Ciemny Jedi...
Dodam jeszcze, że autorem komiksu jest Mike Baron, rysunki: Terry Dodson, kolory: Pamela Rambo, a okłaka autorstwa Kilian Plunkett. Ciekawi mnie, czy w polskim wydaniu znajdzie się przedmowa Michael'a A. Stackpole, którą można przeczytać w oryginalnym "Dark Force Rising" (wydanie zbiorcze TPB). I tom "Ciemnej Strony Mocy" powinien trafić na sklepowe półki jeszcze w tym miesiącu...
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Tanie komiksy

2002-09-27 15:18:00

Właśnie przeglądam sobie ulotkę z poznańskiego hipermarketu Jumbo, a tu taka niespodzianka. Widzę komiksy - "Darth Maul" I i II, "Zam Wessel", a nawet pierwszą część "Dziedzica Imperium". Wszystkie pozycję za jedyne 11.99 PLN!!! Moje zdziwienie przeszło wszelkie granice. No za taką cenę można jeszcze kupować komiksy Amberu :)
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Ciemna Strona Mocy 2

2002-09-26 23:16:00 Amber


Na stronie Amberu, poświęconej komiskom znalazła się zapowiedź najnowszego komiksu z serii "Star Wars" - drugiej części Ciemnej Strony Mocy. Ciekawostką jest to, że pierwsza część jeszcze się nie ukazała, a na Amberze nie ma o niej póki co wzmianki. Równiesz opis drugiej części jest dość skąpy:
Na podstawie bestsellerowej powieści Timothy'ego Zahna
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Komiksy w USA Update

2002-09-24 18:40:00 TFN

W tym tygodniu w końcu ma się już ukazać w USA 13 część serii komiksów Star Wars Tales. Kilka komiksów z tych zbiorów mieliśmy szansę zobaczyć w magazynie komiksowym Egmontu, natomiast wkrótce, bo już od stycznia, będziemy mogli zapoznać się lepiej z całą serią, a może raczej lepiej powiedzieć magazynem, gdyż zacznie się on ukazywać nakładem Amberu. Natomiast trzecia ale i czwarta część Ifninities, czyli alternatywnej wersji „Imperium kontratakuje”, ukażą się 23 października i 6 listopada.
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Komiksy w USA...

2002-09-18 22:56:00 TFN

Dzisiaj w USA powinna się pojawić ostatnia część komiksu „Rite of Passage” z cyklu Star Wars #45. Natomiast Star Wars Tales #13 i trzecia część serii Infiniets (TESB), które również miały się ukazać na dniach najprawdopodobniej będą trochę opóźnione.
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Dziedzic Imperium 3

2002-09-18 20:21:00 Valorum


Jak donosi Valorum - w sprzedaży ukazała się trzecia część "Dziedzica Imperium" Mike'a Barona i Oliviera Vatine...

Przypominam, że w tym miesiącu powinien się jeszcze pojawić pierwszy tom "Ciemnej Strony Mocy". A na tej stronie znadują się komiksowe zapowiedzi na najbliższe miesiące...
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Nowości Dark Horse'a na grudzień...UPDATE

2002-09-12 09:46:00 StarWars.com

Mały update do wczorajszego newsa:Pierwszą pozycją będzie kontynuacja popularnego w Stanach cyklu Star Wars Tales. Temat nowego zeszytu jest niewątpliwie ciekawy - kto strzelił pierwszy Greedo, czy może Han Solo? W zeszycie znajdzie się także opowieść pt. "We were Stormtroopers", która da nam troszkę inne spojrzenie na bitwę o Endor.Kolejny komiks z serii Empire. Po odkryciu tajemniczego pilota, władającego Mocą, w bitwie o Yavin, Vader odkrywa, że ten ktoś może obalić Imperatora. W tym czasie Imperialna Gwardia wykonuje swoją tajną misje.Wojna Klonów rozpoczęła się także w komiksach. Jest to kolejny komiks z serii on-going pt. "Republic".Akcja rozgrywa się między Epizodami II i III. Elitarni Jedi prowadzą oddziały klonów przeciwko frakcji Separatystów w całej Galaktyce. Na stacji kosmicznej znanej jako Koło, Jedi Aayla Secura odnajduje plany Separatystów, które mogą zagrozić Republice.
Część trzecia Star Wars Tales wydanych jako Trade Paperback. Zawiera wydania SW Tales od numeru 9 do 12.
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Nowości Dark Horse'a na grudzień...

2002-09-11 14:32:00 JediNet.com

Na Jedi Necie pojawiła się informacja o nowych komiksach Dark Horse'a. Kolejno wydane mają być:

 • 4 Grudzień - Empire #4: Betrayal #4 (z 4)
 • 4 Grudzień - Tales #14
 • 18 Grudzień - Republic #49
 • 2 Styczeń - Tales Volume 3 trade paperback
 • 22 Styczeń - Classic Star Wars: A Long Time Ago ... #4: Screams in the Void TPB

  Prawdopodobnie na oficjalnej pojawi się niedługo update odnośnie nowych pozycji.
  UPDATE:
  Właśnie sprawdziłem - na oficjalnej jest już notka o tych nowych komiksach.
  KOMENTARZE (0)

 • Komiksy

  Betrayal 3

  2002-09-09 13:29:00 "Darth" Zaki

  Na stronie DarkHorse.com zaprezentowano opis i okładkę trzeciej części Betrayal z serii "Empire". Autorami komiksu są Scott Allie, Ryan Benjamin i Cutris P. Arnold. Okładkę stworzył Brian Horton (widzieliśmy ją już w maju - rysunek 3). W trzeciej części "Betrayal" Darth Vader ląduje na odległej planecie, w celu wytropienia tajemniczego Jedi. Ale zamiast wspomnianego Jedi, natrafia na grupę łowców nagród, którzy dochodzą do wniosku, iż zabicie Lorda Sith przyniesie im sławe i majątek. Tymczasem na Coruscant szeregi tych, którzy chcieli zabić Imperatora Palpatine'a kurczą się w wyniku własnych porachunków. Druga część Betrayal pojawi się w USA już 2 października, a trzecia została zapowiedziana na 6 listopada.
  KOMENTARZE (0)

  Komiksy

  Dziedzic Imperium - tom II

  2002-09-03 13:19:00 Amber

  W internetowym sklepiku Amberu można już zamowić II tom "Dziedzica Imperium". Format taki sam jak poprzednio: B5 + twarda okładka, cena internetowa: 14,85 zł, a w sklepach 19,80 zł.
  Oto trzy przykładowe fragmenty: W tym miesiącu ma się ukazać III (ostatni) tom "Dziedzica..." i I "Ciemnej Strony Mocy"...
  KOMENTARZE (0)
  Loading..