TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Wyższe ceny komiksów Amberu...

2003-01-25 13:05:00 Empalp za Wrak

Po niedawnej zmianie cen z 19,80 zł na 22,80 zł w przypadku "Star Wars" i 27,80 zł w przypadku pozostałych pozycji, Amber zdecydował, że od lutego znów podniesie ceny, tym razem o 2 zł. Pierwszymi komiksami, które dotknie ta podwyżka, będą zapowiadane już na luty "Falka" tom 2: "Czerwony kryształ", "Gorn" tom 3: "Taniec potępieńców" (każdy po 29,80 zł) i "Star Wars" - "Ostatni rozkaz 3" (24,80 zł).
KOMENTARZE (3)

Komiksy

Ostatni Rozkaz 2

2003-01-24 18:37:00

Dziś we Wrocławiu pojawiła się długooczekiwana druga część komiksu Ostatni Rozkaz. Cena tym razem to 22,80 PLN. Wszystko wskazuje na to, że następna część ukaże się najprawdopodobniej za miesiąc, a Amber będzie wydawać jeden komiks SW miesięcznie, a nie dwa, jak to było kiedyś.
KOMENTARZE (1)

Komiksy

Kwietniowe komiksy w USA Update

2003-01-18 15:13:00 JediNet

W tamtym tygodniu pisaliśmy o zapowiedziach amerykańskich komiksów na kwiecień, teraz Dark Horse uzupełnił te dane. Po pierwsze komiks Republic #53 będzie miał tytuł „Blast Radius”. Pojawiły się też okładki do

Republic #49 Sacrifice, który pojawi się w przyszłym tygodniu.

obrazek na okładkę 6 części przedruków komiksów Marvelowskich.
KOMENTARZE (3)

Komiksy

Zapowiedzi amerykańskich komiksów..

2003-01-09 14:33:00 StarWars.Com

W kwietniu w USA poznamy dalsze koleje Wojny Klonów i Galaktycznej Wojny Domowej.W serii ósmej „Empire” poznamy wczesne losy Biggsa Darklightera, wiernego przyjaciela Luke’a z czasów Tatooine, a także jego losy w Akademii Imperialnej, pod wpływem której (a raczej tego co się tam działo) postanowił przyłączyć się do Sojuszu Rebliantów . Komiks ten będzie składał się z 4 części i będzie mieć tytuł „Darkligher” Autorem scenariusza jest Paul Chadwick, szkic jest ręki Douga Wheatleya a kolory to dzieło Chrisa Chuckry. Okładka to znów trów Douga Wheatleya. Komiks pojawi się w USA 2 kwietnia.
Kolejny komiks to będzie następna część serii „Jedi”, tym razem koncentrujący się na kolejach losu mistrzyni Jedi, członkini Rady Jedi – Shaak Ti. Przed wojną była ona jedną z głośniejszych orędowniczek pokojowych rozwiązań, lecz teraz wraz z własnym kontyngentem szturmowców klonów będzie walczyć na Brentaal IV ze starym wrogiem. Będzie to specjalne podwójne wydanie komiksu stworzonego przez Johna Ostrandera, Jan Duursemę i Dana Parsonsa. Okładka jest dziełem Jan Duursemy. Komiks pojawi się 16 kwietnia.
Obi-wan będzie musiał zinfiltrować Skakoańską bazę Unii Technokratycznej, popierającą Separatystów. Mistrz Kenobi przekona się, że powoli staje się już legendą, ale będzie musiał stawić czoła masie trudnych do przejścia pułapek. Komiks ten zostanie wydany w jako „Star Wars: Republic #53”, czyli dalsze dzieje Wojny Klonów. Autorzy tego komiksu to Haden Blackman i Brian Ching, który także narysował okładkę. Wydanie w USA ma być planowo 19 kwietnia.
21 maja natomiast pojawi się już 6 część wznowien komiksów wydawanych przez Marvel – „Star Wars: A Long Time Ago. Volume 6 Wookiee World”, zawierająca numery #92-96. Na 360 stronach przypomnimy sobie o Boba Fettcie, Chewbacce, Kashyyyku, Leii czy Lando. Wśród twórców komiksu znajdą się: Brett Blevins, Sal Buscema, Jo Duffy, Jan Duursema, Ron Frenz, Tom Mandrake, David Mazzucchelli, Bob McCleod, Ann Nocenti, Tom Palmer, Randy Stradley i inni.
KOMENTARZE (3)
Loading..