TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Star Wars: Clone Wars Volume 2 : „Victories and Sacrifices”

2003-10-12 12:30:00 Rebelscum.comCzytelnicy komiksów z serii Clone Wars firmy Dark Horse, będą musieli poczekać trochę dłużej zanim zostanie wydana kolejna czesc. Następna odsłona, o tytule „Victories and Sacrifices”, zalega z wydaniem na od kilku tygodni. Niedawno oficjalnie ogłoszono, że komiks pojawi się 26 listopada w cenie 14.95$ (ok. 60zł). Będzie on nawiązywał do Star Wars: Republic #51-53 i Star Wars: Jedi-Shaak Ti.

Komiks opowiada o bitwie na jednym z bagiennych księżyców Naboo, czyli Brentaal IV. Rycerze Jedi i szturmowcy-klony są w mniejszosci. Separatyści posiadają śmiercionośną broń biologiczną, Mrocznego Jedi oraz łowców nagród, obcej rasy, której nie można łatwo zabić.

KOMENTARZE (13)

Komiksy

Star Wars Comic #21

2003-10-11 21:36:00

We wrocławskim Empiku Megastore pojawił się właśnie kolejny numer brytyjskiego magazynu komiksowego Star Wars Comic. Tym razem, w cenie 19,30 PLN, dostaniemy trzecią i ostatnią część komiksu „Princess... Warrior” – z cyklu Empire, którego akcja dzieje się tuż przed Nową Nadzieją, a także komiks „Tides of Terror” z Aaylą Securą i Kitem Fisto w roli głównej. Komiks ten bez wątpienia opowiada o kolejach działań wojennych podczas Wojen Klonów. Oboje Jedi są na Kamino gdzie... i tu właśnie zacczyna się komiks, którego akcja dzieje się kilka miesięcy po AOTC.
KOMENTARZE (1)

Komiksy

Komiksy na styczeń

2003-10-09 19:28:00 SW.com

Oto komiksu o Gwiezdnych Wojnach jakie Dark Horse wyda w styczniu.

Star Wars: Empire poznaj Imperialną stronę bitwy w czasie walki młodego porucznika Janeka Sunbera i jego oddziały w śmiertelnych dżunglach Maridunu. Otoczeni przez tubylców, Amanian żołnierze muszę wybrać pomiędzy walką a poddaniem się. Śmierć czai się po obu stronach.
Star Wars: Empire #17, drugi rozdział „To the Last Man” autorstwa Wellesa Hartleya, Davidé Fabbri i Christiana Dalla Vecchia, z okładką David Michael Becka. Ukaże się 7 dnia stycznia.

Han został uwolniony z niewoli u Jabby, Luke poddał się Imperium, a Rebelianci przypuszczają atak na Imperialną Gwiazdę Śmierci. Brzmi znajomo? Pomyśl jeszcze raz. To jest alternatywna wersja Powrotu Jedi. Leia poprowadzi atak, który spowoduje zadziwiające zwrot wydarzeń.
Star Wars: Infinities -- Return of the Jedi #3 autorstwa Adama Gallardo, Ryana Benjamin Saleen Crawford, z okładką Rodolfo Migliari. Ukaże się 14 stycznia.

Wojny Klonów szaleją na stronach komiksu Star Wars: Republic. Zobacz ten epicki konflikt. Statek Baila Organy został zaatakowany przez piratów, a były Kanclerz Valorum powraca po ostrzeżeniu o zdradzie w senacie.
Star Wars: Republic #61 autorstwa Johna Ostrander i Brandon Badeaux, z okładką Briana Chinga. Ukaże się 21 stycznia. Królewski dziedzic i jego obrońca Jedi , mistrz Tholme, zostali porwani. Dwóch byłych uczniów Tholme’a zjednoczyli się by razem odbić mistrza. Wchodzą w sieć zdrady i niebezpieczeństw. Jedi muszą rywalizować z Morgukai, wyszkolonym do zabijania Jedi. A za wszystkim stoi nie kto inny, tylko Hrabia Dooku.

Star Wars: The Rite of Passage autorstwa Johna Ostrandera, Jana Duursema i Raya Kryssinga. Ukaże się 28 stycznia.
Clone Wars - Last Stand on Jabiim. Generał Obi-Wan Kenobi i jego uczeń Anakin Skywalker znajdują się w regimencie żołnierzy klonów i Jedi, na planecie Jabiim. Ich wrogami są tubylcy dowodzeniprzez fanatyka Alto Stratusa. Nim zakończy się bitwa Anakin i Obi-Wan rozdzielili się, i młody Skywalker musi przejąć dowodzenie, nad pozostałymi uczniami Jedi. Ten komiks, autorstwa Hadena Blackmana, Briana Chinga i Victora Llamasa ukaże się 25 lutego.
KOMENTARZE (2)

Komiksy

Promocja Komiksów nadal aktualna.

2003-10-07 18:18:00

Kolejna tura sprzedaży komiksów wydawnictwa Amber zakończyła się i rozpoczęła następna. Wszystkie wydane komiksy, które zostały wydane nakładem wydawnictwa Amber można nadal zamawiać i kupować w cenie 10 zł za egzemplarz. Wszystkie informacje na temat tytułów i w jaki sposób zamawiacie znajdują się w tym linku – Komiksy po 10 zł
KOMENTARZE (4)

Komiksy

Star Wars Tales #17

2003-10-04 19:35:00 Rebel Scum

W USA nakładem wydawnictwa Dark Horse ukazała się już 17 cześć antologii komiksowych Star Wars Tales, tym razem poświęcona czarnym charakterom i Ciemnej Stronie Mocy, którą zapowiadaliśmy wcześniej. Składa się ona z 6 opowiadań:
Pierwsze z nich to humoreska Davida Landa i Lucasa Marangona, będąca raczej wstępem do reszty.
Główne opowiadanie to "Planet of the Dead" Steve’a Nilesa, Davidé’a Fabbri i Christiana Dalla Vecchia, która opowiada o przemtynkiach, którym skończyło się paliwo i szczęście zarazem. Lądują na nieznanej planecie, która zamieszkują duchopodobne istoty, które terroryzują każdego, kogo znajdą.
Innym opowiadaniem jest “All For You" Adama Galardo, Grega Titusa i Juliana Washburna, którego akcja dzieje się na planecie Cerium. Tubylcy postanawiają znaleźć dobrą stronę Lorda Sith – ale czy on posiada takową?
Następne to wręcz podręcznikowy przykład Infinities. W opowiastce “Phantom Menaces" Joe Casey i Francisco Paronzini, znów spotykamy Dartha Maula, który ściga .... Luke’a Skywalkera.
Kolejne dzieje się w czasach TESB. Rob Williams, Cary Nord i UDON stworzyli opowiastkę pod tytułem “Ghost of the Hoth”, w której to Chewbacca próbuje naprawić Sokoła Millennium, ale przeszkadzają mu w tym duchy z planety Hoth.
“The Apprentice" Mike’a Denninga, Davida Nakayama i Grega Adams opowiada historię Lorda Sithów – Mistrza Finna, który nie szuka sobie ucznia, ale to nowy uczeń znajduje go. Co się stanie ze starym uczniem?
Ostatnie to "Dark Journey" Jasona Halla i Bena Templesmitha przedstawiające Mistrza Jedi Vydel Dir'Nul który ściga seryjnego morderce Kardem, który ukrywa się w.. ;)
Star Wars Tales jest dostępny w dwóch okładkach.
KOMENTARZE (4)
Loading..