TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Nowe komiksy Dark Horse

2003-11-14 22:04:00 StarWars.com

Niedawno na oficjalnej ukazały się zapowiedzi komiksów, które maja pojawic sie w USA w lutym 2004 roku.


Star Wars: Empire #18 "To the Last Man" jest finałowym odcinkiem trzy częściowej historii. Komiks autorstwa Wellesa Hartley`a, Davidé Fabbri i Christiana Dalla Vecchia. Okładkę stworzył David Michael Beck. Komiks powinien się ukazać 4 lutego.

Chwałą Janeka Sunbera jest nowa posada jako Imperialnego kapitana, która została przyćmiona przez bezzwłoczene, flustrujące wyzwania. Garstka jego żołnierzy jest przytłoczona przeważającą liczbą tysięcy złowrogich, zdeterminowanych kosmitów obcej rasy zwyanych Amaninami. Oficerowie nie wykazują żadnej odwagi, która mogła by pomoc w dobrej walce. Czy męstwo Janeka pomorze w odniesieniu zwyciestwa, a może nie obchodzą go przyszłe losy Imperium ? Wygląda na to, że Imperium zostanie zgładzone...

Star Wars: Infinities - Return of the Jedi #4 zostało napisane przez Adama Gallardo, Ryana Benjamina i Saleema Crawforda. Okładka stworzona przez Rodolfo Migliari. Komiks powinien się ukazać 11 lutego.

Kontynuacja historii Infinities będzie jeszcze bardziej pokręcona niż film Powrót Jedi. Leia ociera się o śmierć z rąk Palpatine`a, Luke ze wszystkich sił chce uratować siebie i swoją siostrę, Darth Vader jest rozgniewany, martwiąc się o swoje dzieci. Sojusz Rebeliantów liczy na umiejętności pilotażu Landa, gdyż Han nadal jest oszołomiony po rozmrożeniu z Karbonitu. Pewne wątki są znajome ale ta historia jest niezwykła.


Star Wars: Republic #62 autorstwa Johna Ostrandera i Tomasa Giorello. Okładka została stworzona przez Briana Chinga. Komiks zostanie wydany 18 lutego.

Poscig Separatystów i łowców nagród za Obi-Wanem i szturmowcem klonem Alpha dobiega końca, po awaryjnym lądowaniu na bezludnej planecie. Śmierć Kenobiego z rąk łowców nagród wydaje się być znakomitym rozwiązaniem, zaś Alpha może wybierać miedzy podzieleniem losu Jedi lub odejść bez walki. Czy to jest wybór? Alpha został wytrenowany by „żyć walką każdego dnia”. Możliwe, iż Moc objawi pewne rozwiązanie dla nich wszystkich.

KOMENTARZE (0)
Loading..