TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Star Wars Comic

2003-12-21 11:10:00 Lord Sidious

W empikach można już nabyć nowy magazyn Star Wars Comic. Kosztuje on 19.90 zł. Zawarto w nim dalsze przedstawianie serii "Empire" pt. "Sacrifice", czyli cały komiks o Bobie Fettcie. Dodatkowo w magazynie można znaleźć mały artykuł o Clone Wars.
KOMENTARZE (3)

Komiksy

Komiksy w USA -> marzec 2004

2003-12-12 21:03:00 StarWars.com

Na oficjalnej pojawiła się zapowiedź kilku komiksów SW na marzec przyszłego roku.
W "Empire #19" Darth Vader nie mogąc zlokalizować bazy Rebeliantów po zniszczeniu Gwiazdy Śmierci, decyduje się wzmocnić swoje podziemne kontakty, aby uzyskać informacje o Sojuszu. W tym samym czasie grupa obcych istot próbuje wyeliminować Lorda Sith, w zemście za rzeź jaką Vader popełnił na ich rodzinnym świecie. Autorami tego komiksu są: Ron Marz, Brian Ching i Doug Wheatley. (Termin wydania: 3 marzec).

"Star Wars: Empire Volume 2 - Darklighter" będzie zawierać dwie historyjki wydane wcześniej w odcinkach. Pierwsza to właśnie "Darklighter" opowiadająca o losach Biggsa - wiernego przyjaciela Luke'a z czasów Tatooine. Druga historia to "The Short, Happy Life of Roons Sewell" opowiadająca o jednym z wczesnych przywódców Sojuszu. (Termin wydania: 3 marzec).

W "Star Wars: Republic #63" poznamy kolejne przygody Jedi Quinlan Vosa - tym razem zdecyduje się on na wykonanie kroku, który bardzo go zbliży do Ciemnej Strony Mocy. Z polecenia Rady Jedi, Quinlan Vos w tajnej misji wchodzi w szeregi Hrabiego Dooku. Kiedy ten zdradza mu informację o istnieniu Lorda Sith w Senacie - Quinlan decyduje się wyeliminować Sitha, zapominając o swojej misji... Komiks ma się ukazać 17 marca. Autorami są: John Ostrander, Jan Duursema, Dan Parsonsi i Brian Ching.

Ostatni z zapowiadanych komiksów to "Star Wars Tales #19". A w nim znajdziemy m.in. historyjkę o Hanie Solo, który trafia w odległy zakątek galaktyki i zostaje tam uwięziony z powodu awarii napędu nadprzestrzennego w Sokole. Komiks ma trafić do sprzedaży 31 marca.
KOMENTARZE (4)
Loading..