TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Komiksy w USA.

2003-07-29 20:47:00 JediNet

W tym tygodniu ma się pojawić jedynie druga część komiksu z serii Republic (już #56), pt. "The Battle of Jabiim". Nadal cisza w sprawie całościowego wydania Empire: Betrayal oraz Classic Star Wars: A Long time Ago #7.
KOMENTARZE (1)

Komiksy

Manga w USA??

2003-07-28 22:42:00 T'Bone

Wielbiciele mangi powinni się ucieszyć. W San Diego na Comic Con potwierdzono, że wydawnictwo Random House rozpocznie wydawanie przetłumaczonej na język angielski starwarsowej Mangi, publikowanej w Japonii. Mają to być zarówno starsze pozycje jak i nowe. Całość zacznie trafiać do sklepów w USA wiosną 2004. Jako ciekawostkę należy dodać, że ma być ona publikowana oryginalnie od „prawej do lewej”. Co się tyczy adaptacji Epizodów II i III to na razie nic nie wiadomo, gdyż prawa do tego ma niby Dark Horse Comic. Póki to się nie zmieni, publikacja tych adaptacji będzie stała pod znakiem zapytania.
KOMENTARZE (5)

Komiksy

Atak Komiksów po 10 zł. - Tura 2

2003-07-27 17:43:00

Od dnia dzisiejszego można już zamawiać k/miksy wydawnictwa Amber z se2ii Star Wars po promocyjnych cenach. Teraz każdy komiks kosztuje tylko 10 zł. + opłata pocztowa.

Lista tytułów:

Komiksy Star Wars:

- Jango Fett
- Zam Wesell
- Darth Maul 1
- Darth Maul 2
- Dziedzic Imperium 1
- Dziedzic Imperium 2
- Dziedzic Imperium 3
- Ciemna Strona Mocy 1
- Ciemna Strona Mocy 2
- Ciemna Strona Mocy 3
- Ostatni Rozkaz 1
- Ostatni Rozkaz 2
- Ostatni Rozkaz 3
- Ciemność 1
- Ciemność 2

Komiksy inne:

- Atlantyda 1- Sheba
- Atlantyda 2 - Pradawny
- Valerian - Agent Czasoprzestrzeni - Głębiny Nowego Jorku
- LEX 1 - Prawo Odwetu
- LEX 2 - Nowa Klinga
- LEX 3 - Zbyt Daleki Cel
- Droga do Zatracenia
- Kryształowy Miecz 1
- Kryształowy Miecz 2
- Eliksir Wieczności 1 - Smocza krew
- Methraton 1 - Wąż
- Kran 1 - Runy Gartagueula
- Kran 2 - Walou-Walou, Dziedzictwo przodków
- Kran 3 - Strzeż się Wilkołaka
- Jeremiach - Najemnicy
- Jeremiah - Noc na Bagnach
- Vanguard - Chrzest Ogniowy
- Niewidzialna 1
- Niewidzialna 2
- Gorn 2 - Pakt
- Szczury Blasku
- Wilczyce Deszczu
- Gorn
- Falka 1 - Tchnienie Diabła
- Falka 2 - Czerwony Kryształ

Zasady:
Każdy może zamówić dowolną ilość komiksów, np. 6 szt., które zostaną do niego wysłane dwoma listami poleconymi, ponieważ tylko trzy sztuki komiksów mieszczą się w kopercie (list polecony pow. 1000g).

Jak zamawiamcie:
Zamawiacie e-mailem, którego treść jest podana niżej, gdzie podajecie tytuły zamawianych komiksów. W wzorze są miejsca na trzy tytuły, ale jeżeli będziecie zamawiali więcej to proszę wpisać w tym samym zamówieniu.

Jak płacicie:
Na dzień dzisiejszy, możecie wpłacać pieniądze za książki lub komiksy na dwa sposoby, przekazem pocztowy lub przelewem na konto, które zostało do tego celu założone.
Po wysłaniu zamówienia oczekujecie na e-mail zwrotny z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia, który będzie zawierał całkowity koszt jaki poniesiecie za zamówione komiksy lub książki, oraz nr konta bankowego lub adres dla przekazu pocztowego (wpisz w zamówieniu jedną z opcji).

Orientacyjne koszty.:
koszt za 3 szt.:
30,00 zł. (trzy komiksy)
+7,50 zł. (list polecony pow. 1000g + koperta)
-------------
37,50 zł
+4,50 zł. (przekaz pocztowy do 50 zł.) lub przelew na kontoKliknij i zamów mailem o następujacej treści:

Wzór e-maila do zamówienia:

Zamawiam następujące komiksy:
1.
2.
3.
Imię i Nazwisko:
Ulica, nr. domu i mieszkania:
Miasto:
Kod Pocztowy:
Forma płatności:
Nick:
e-Mail: (tylko nie w domenie wp.pl)
Gadu-Gadu:
Tel. kontaktowy:
Nr. ID:
Wiek:

Proszę o bardzo dokładne wypełnienie zamówienia według w/w wzoru !!


Pozdrawiam
Andaral

Wątek na Forum.
KOMENTARZE (11)

Komiksy

Super oferta wakacyjna Bastionu !!

2003-07-25 22:25:00

Witam ponownie Bastionowiczów !!
Zapowiadam ponowną super ofertę skierowaną do wszystkich fanów Star Wars i komiksów. Za kilka dni będzie można składać zamówienia dotyczące zakupu wszystkich dotychczasowych komiksów z serii Star Wars, jakie ukazały się na naszym rynku dzięki wydawnictwu Amber. Teraz uważajcie, będzie można kupić za jedyne 10 zł (plus opłata pocztowa). każdy z wymienionych poniżej komiksów Star Wars Graphic Novel, które w sklepach kosztują od 19,80 zł. do 24,80 zł.:

tytuły komiksów:

- Jango Fett
- Zam Wesell

- Darth Maul 1
- Darth Maul 2

- Dziedzic Imperium 1
- Dziedzic Imperium 2
- Dziedzic Imperium 3

- Ciemna strona mocy 1
- Ciemna strona mocy 2
- Ciemna strona mocy 3

- Ostatni rozkaz 1
- Ostatni rozkaz 2
- Ostatni rozkaz 3

- Ciemność 1
- Ciemność 2

Każdy z w/w tytułów kosztuje 10 zł. (plus opłata pocztowa) – jak już pisałem. Teraz będzie również możliwość wpłat na moje StarWarsowe konto, które założyłem tylko i wyłącznie do tego celu. Wszystkie zamówione komiksy będą również wysyłane listami poleconymi, które będą zawierały maxymalnie cztery egzemplarze. Mam nadzieję, że ta promocja wam się spodobała i potrwa dłużej niż Pre-Order.
Szczegóły wkrótce.

Niech Moc Będzie z Wami
Andaral

Wątek na Forum,
KOMENTARZE (9)

Komiksy

Komiksy w USA

2003-07-22 22:09:00 JediNet + oficjalna

W tym tygodniu w USA pojawi się komiks Empire #10, pierwszy z dwóch z serii Yavin Base. Nie wiadomo nic na temat komiksu Empire: Betrayal wydanego w jednym tomie, podobnie też z Classic Star Wars: A Ling Time Ago... Vol 7. Oba miały się ukazać, ale na razie nic nie wiadomo na ich temat. Dark Hourse natomiast zapowiada opóźnienia komiksów Jedi: Aayla Secura (na 20 sierpnia) i Empire #11 na 27.

Tymczasem na Comi-Con Radley Stradley, wiceprezes a przy okazji autor Karmazynowego Imperium, zapowiedział, że najprawdopodobniej adaptacją komiksową epizodu III zajmie się Doug Wheatley. Z innych wieści:
 • w Republic #59: Enemy Lines Anakin zmierzy się z A'Sharadem Hettem.
 • Blackman i Ben Caldwell zadaptują serial Clone Wars do wersji komiksowej.
 • Dave Land opuszcza Gwiezdne Wojny. Ostatnią rzeczą którą bedzie nadzorowoał to Star Wars Tales 20. 17 część skupi się na Ciemnej Stronie Mocy, 18 na Bobie Fettcie (w tym opowiadanie Blackmana z NEJ), a 19 na Hanie Solo.
 • W drodze jest też takze Return of the Jedi: Infinities.
 • Blackman w sekrecie pracuje nad tajnym projektem powiązanym z Epizodem III, a Stradley nad "Art of Star Wars Comics".
 • Stradley napisze też historyjkę o Luke'u i Marze na Walentynki 2004. Czyli mniej więcej w czasie premiery Survivor's Quest.

  Na koniec dwa fragmenty z komiksowej adaptacji serialu Clone Wars:  KOMENTARZE (2)
 • Komiksy

  Mangowe komiksy w Polsce

  2003-07-13 22:39:00 Star Wars Endor

  W Polsce jest wielu fanów Mangi (np. Yako), którzy są na dodatek fanami SW, ale póki co nic takiego u nas nie wydano. I nic się na to nie zanosi. Nawet nie wiadomo, jak tam stoi sprawa komiksów Amberu. O tym, że zapotrzebowanie na komiksy mangowe z SW w Polsce jest, próbują przekonać wydawców twórcy petycji. Zbierają oni podpisy pod petycją do wydawnictwa WANEKO, żeby Ci rozważyli możliwość wydania mangowych komiksów Star Wars. Więcej o petycji przeczytacie tutaj, gdzie można się także pod nią podpisać. Twórcy zapewniają, że zostanie ona też przekazana do innych wydawnictw.
  KOMENTARZE (12)

  Komiksy

  Komiksy Dark Horse na 2003

  2003-07-04 23:56:00 starwars.com

  Star Wars Empire #14
  Autorzy: Jeremy Barlow i Tomas Giorello
  Okładka: David Michael Beck
  Data wydania: 1 października
  Szturmowiec o numerze TK-622 zostaje przeniesiony na Gwiazdę Śmierci, aby z dumą wypełniać swoją powinność wobec Imperatora. Dziwne wypadki oraz awarie sprzętu prowadzą do podejżeń o obecności sabotarzysty. Czy zołnierzowi uda się zniszczyć stację zanim dotrze ona do bazy Rebeliantów na Yavinie 4 ?

  Clone Wars special edition of Star Wars: Jedi – Dooku
  Autorzy: John Ostrander, Jan Duursema i Dan Parsons
  Okładka: Jan Duursema
  Data wydania: 29 października
  Rycerz Jedi Quinlan Vos dostał zadanie aby posiąść zaufanie oraz poznać sekrety Hrabi Dooku. Kiedy Quinlan odkrył, że jednym z celów Hrabi jest jego ojczysta planeta Kiffu, zostaje zmuszony do podjęcia decyzji o tym jak daleko może się posunąć w swoich działaniach aby ją ochronić. Jednak Dooku, mistrz w maniupulowaniu, zawsze ma następnego asa w rękawie. Jest to historia Wojen Klonów i Rycerzy Jedi widziana z zupełnie innej perpektywy.

  Republic #59 "Enemy Lines"
  Autorzy: John Ostrander, Jan Duursema i Dan Parsons
  Okładka: Andy Brase
  Data wydania: 12 listopada
  Miesiąc po bitwie na piaszczystym księżycu Aargonar, Anakin Skywalker znajduje się pośród lini wroga z ostatnią osobą w galaktyce jaką chciałby wiedzieć. Jest nim Rycerz Jedi –A`Sharad Hett z klanu Ludzi Pustynie na Tatooine.

  Star Wars: The Stark Hyperspace War
  Autorzy: John Ostrander, Davide Fabbri i Christian Dalla Vecchia
  Data wydania: 12 października
  Przed rozpoczęciem Wojny Klonów, Rycerze Jedi zostali wmnieszani w inną wielką bitwe, Hiperprzestrzenną Wojne Starka. Pirat i szmugler Iaco Stark rozerwał produckję Bacty, mając nadzieje na zbicie wielkiej fortuny. Jednak inne siły w Republice dogadały się z Federacją Handlową i chcą wykorzystać agesje Starka (Stark agression) jako wymówkę do tworzenia infrastruktury wojennej. Do członków Rady Jedi należy rozwikłanie pewnych intryg i oszustw, aby w galaktyce zaponował porządek bez wybuchu wojny.
  KOMENTARZE (8)
  Loading..