TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Komiksy w USA

2003-08-28 21:02:00 JediNet

W tym tygodniu w USA, poza komiksem o Aayli Securze, o którym pisaliśmy wcześniej >>>, ukazały się także trzecie wydanie Mrocznego Imperium oraz komiks Empire: Betrayal – tym razem już w jednym wydaniu. Recenzję tego komiksu niebawem zamieszczę na Bastionie.
KOMENTARZE (1)

Komiksy

Nowy komiks Dark Horse

2003-08-25 17:08:00 GH.com

Na GalacticHunter.com ukazał się skan z okładką komiksu Star Wras Jedi: Aayla Secura. Opowiada on o niebieskiej Twi’lekance Jedi, która zamierza schwytać współpracownika Separatystów na planecie Devaron, którym okazuje się łowczyni nagród Aurra Sing. Komiks ukazał się w USA, posiada 48 stron i kosztuje ok. 5$ czyli ok. 20zł.
KOMENTARZE (6)

Komiksy

ATAK KOMIKSÓW 2 ... - UPDATE 2

2003-08-12 17:27:00

Wczoraj - 11.08, wystatowała druga tura promocji komiksowej Amberu (komiksy kosztują 10 zł) i trwać będzie kolejne dziesięć dni, albo i nawet dłużej. Wszystkie informacje na temat jak zamawiać i jak wpłacać znajdziecie w tym NEWSIE lub klikając na baner na stronie głównej, jeżeli chodzi o książkę "Szlak Przeznaczenia" wszystkie informacje znajdziecie klikając w ten LINK. Jednocześnie chcę poinformować, że istnieje możliwośc wpłacania na konto, a nie jak do tej pory tylko przekazem pocztowy, co wielu z wam sprawia dużo kłopotów. Wpłaty za zamówione komiksy należy dokonać w ciągu dwóch dni od daty wysłania przeze mnie potwierdzenia przyjęcia zamóweinia e-mailem.
Ponad to do wyboru są dwa sposoby odbioru komiksów, listem zwykłym i listem poleconym, ale wówczas nie biorę odpowiedzialności za komiksy, gdy nie zostaną doręczony przy wysyłce listem zwykłym.

UPDATE /Andaral/ 13.08:
Dobra wiadomośc dla fanów nie tylko komiksów Star Wars. Od dziś można zamawiać wszystkie komiksy jakie zostały wydane przez wydawnictwo Amber. Lista komiksów ukarze się lada moment w tym NEWSIE.

UPDATE 2 /Andaral/ 13.08:
Oto obiecana lista dodatkowych komiksów. Jak zamawiać i kompletną listę znajdziecie klikając TU:

Komiksy inne:

- Atlantyda 1- Sheba
- Atlantyda 2 - Pradawny
- Valerian - Agent Czasoprzestrzeni - Głębiny Nowego Jorku
- LEX 1 - Prawo Odwetu
- LEX 2 - Nowa Klinga
- LEX 3 - Zbyt Daleki Cel
- Droga do Zatracenia
- Kryształowy Miecz 1
- Kryształowy Miecz 2
- Eliksir Wieczności 1 - Smocza krew
- Methraton 1 - Wąż
- Kran 1 - Runy Gartagueula
- Kran 2 - Walou-Walou, Dziedzictwo przodków
- Kran 3 - Strzeż się Wilkołaka
- Jeremiach - Najemnicy
- Jeremiah - Noc na Bagnach
- Vanguard - Chrzest Ogniowy
- Niewidzialna 1
- Niewidzialna 2
- Gorn 2 - Pakt
- Szczury Blasku
- Wilczyce Deszczu
- Gorn
- Falka 1 - Tchnienie Diabła
- Falka 2 - Czerwony KryształWątki na Forum NR.01 i NR.02 i najnowszy wątek.
KOMENTARZE (6)

Komiksy

Komiksu Amberu??

2003-08-10 13:25:00 Nowa Gildia

Wydawnictwo Amber wstrzymuje na czas nieokreślony wydawanie komiksów. Spowodowane to jest innymi niż oczekiwane wynikami sprzedaży. Najwcześniej mogą zostać wydane komiksy ze świata Star Wars ale żaden konkretny termin nie jest znany. Wydawnictwo aktualnie zmienia swoją siedzibę. Zmienił się również niedawno Dyrektor Handlowy wydawnictwa i być może on będzie miał wpływ na zmiany, potrzebne naszym zdaniem, w temacie komiksów z Amberu. Pozbycie się twardych okładek w celu obniżenia kosztów, lepszy dobór tytułów, badanie zapotrzebowania rynku to tylko część kwestii jakie będzie musiał przeanalizować Amber i mamy nadzieję, że analizy te nie zakończą się całkowitą rezygnacją z wydawania komiksów.
KOMENTARZE (9)

Komiksy

Komiksy Dark Horse

2003-08-09 19:11:00 StarWars.com


STAR WARS: EMPIRE #15

Autorzy: Paul Alden i Raul Trevino
Okładka: Francisco Ruiz Velasco
Data wydania: Początek listopada

Po zniszczeniu pierwszej Gwiazdy Śmierci Darth Vader zostaje zmuszony lądować swoim Tie Advance na pewnej planecie. Jest ona pełna dzikich stworów, które atakują mrocznego Lorda Sith. Rozgniewany Vader zabija je wszystkie, pokazując swą prawdziwą MOC.STAR WARS: INFINITIES—RETURN OF THE JEDI #1 (of 4)

Autorzy: Adam Gallardo, Ryan Benjamin i Saleem Crawford
Okładka: Rodolfo Migliari
Data wydania: 12 listopada
Cena: 2.99$ czyli ok. 12 zł

Co by się stało gdyby ktoś trochę zmienił wątek w fabule filmu ? W tej wersji Powrotu Jedi, mały wypadek odsuwa C-3PO od roli tłumacza Jabby w negocjacjach z Leia (w przebraniu Boushha) za jej więźnia Chewbacce. Jedno nieporozumienie prowadzi do następnego. W jednej chwili wybuchają detonatory i wszyscy strzelają. Po tym zamieszaniu Boba Fett przejmuje zamrożonego Hana, Leia dowodzi barką Jabby (khetenna), a Luke spóźni się na ważne spotkanie na Dagobah. Ujrzyjcie Powrót Jedi w zupełnie innym świetle. Cała fabuła jest zupełnie inna.STAR WARS: REPUBLIC #60

Autorzy: Haden Blackman i Brian Ching
Okładka: Brian Ching
Data wydania: 19 listopada
Cena: 2.99$ czyli ok. 12 zł

Obi-Wan Kenobi żyje, ale byćmoże nie na długo. On i jego oddział Alpha (żołnierzy ARC) są uwięzieni w zamku Asajj Ventress. Nikt nie wie jak siły Republiki na planecie Jabiim posuwają się na przód oraz czy Anakin nadal żyje. Jedyna szansa na wolność leży w generale Kenobim. Obi-Wan będzie musiał użyć wszystkich sztuczek Jedi poznanych do tej pory oraz zmierzyć się z Assaj Ventress by uwolnić siebie i swoich żołnierzy.
KOMENTARZE (1)

Komiksy

Atak Komiksów: Druga Tura - Ważne !!

2003-08-06 11:37:00

Dzisiaj o godz. 18.00 kończy się pierwsza tura przyjmowania zamówień na komiksy wyd. Amber. Nie oznaczo to jednak, że już w ogóle zakończyłem przyjmowanie zamówień, druga tura rozpocznie się od poniedziałku 11.08 i trwać będzie kolejne dziesięć dni itd.. Wszystkie informacje na temat jak zamawiać i jak wpłacać znajdziecie w tym NEWSIE lub klikając na baner na stronie głównej. Jednocześnie chcę poinformować, że istnieje możliwośc wpłacania na konto, a nie jak do tej pory tylko przekazem pocztowy, co wielu z wam sprawia dużo kłopotów. Wpłaty za zamówione komiksy należy dokonać w ciągu dwóch dni od daty wysłania przeze mnie potwierdzenia przyjęcia zamóweinia e-mailem. Ponad to do wyboru są dwa sposoby odbioru komiksów, listem zwykłym i listem poleconym, ale wówczas nie biorę odpowiedzialności za komiksy, gdy nie zostaną doręczony przy wysyłce listem zwykłym.
KOMENTARZE (4)

Komiksy

Star Wars Comic #20

2003-08-05 20:29:00

W Empikach pojawił się kolejny numer brytyjskiego magazynu komiksowego Star Wars Comic – to już #20 numer. Tym razem w środku znalazły się dwa komiksy – druga część ”Pricness.... Warrior” z cyklu Empire oraz komiks „Survivors” koncentrujący się na Mace’ie Windu o którym więcej napiszę niebawem. Cena - 19,30 PLN.
KOMENTARZE (1)
Loading..