TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Promocja komiksów Amber ...

2003-09-25 10:36:00

Nadal można zamawiać wszystkie tytuły komiksów jakie zostały wydane przez wyd. Amber. Teraz aby jeszcze bardziej zminimaliziować koszty związane z opłatami pocztowymi przyjmuję tylko wpłaty na konto w banku Inteligo, który należy do grupy PKO BP S.A. Wpłacając teraz za zamówione komiksy lub ksiązki w oddziale banku, nie ponosicie dodatkowych kosztów. Szczegółowe informacje znadują się w w tym linku.

Tematy na Forum: Stary Topic & Nowy Topic.
KOMENTARZE (3)

Komiksy

Komiksowe zapowiedzi na grudzień

2003-09-10 21:05:00 Galactic Hunter

W grudniu w USA pojawią się kolejne komiksy, warto zatrzymać się przy nich choć na chwilę.

Star Wars Empire #16 – To The Last Man, pierwsza z trzech części kolejnej odsłony Wojny z Rebelią. Porucznik Janek Sunbar, być może się nie sprawdził jako pilot w akademii, ale znalazł sobie nowy dom w piechocie. Cały czas ma nadzieję walczyć z terrorystami z sojuszu, ale zamiast tego ląduje w regimencie na planecie Maridun, gdzie szturmowcy mają za zadanie dopilnować konstrukcji nowej bazy. Kiedy Sunbar już rezygnuje, atmosfera na planecie się podgrzewa. Okazuje się, że tubylcy polują na ludzkie czaszki. No a piechota musi się poświęcić dla dobra Imperium, a to poświęcenie najczęściej oznacza przelaną krew...
Komiks ten powinien pojawić się 3 grudnia, ma mieć 32 strony (cześć I) oraz kosztować 2,99 $. A autorami są Welles Hartley, Davide Fabbri, Christian Dalla Vecchia a okaładkę zrobił David Michael Beck.

Star Wars: Infinities – Return of the Jedi, część 2 z 4. Lando, Leia i Chewbacca ścigają Bobę Fetta, który posiada zamrożonego w karbonicie Hana Solo. Tymczasem Luke Skywalker wraca do mistrza Yody. Niestety przybywa za późno, co gorsze okazuje się, że czeka tam na niego Darth Vader z zasadzką. Luke wpada w ręce Imperium, ale także i Leia będzie miała z nimi swoje własne spotkanie.
To kolejny tom z cyklu Infinities, gdzie można obserwować alternatywną wersję Gwiezdnej Sagi. Komiks ten powinien pojawić się 10 grudnia i mieć 32 strony, przy cenie 2,99 $. Autorami są Adan Gallardo, Ryan Benjamin, Saleen Craford, a okładkę zrobił Rodolfo Migliari. O całej serii można porozmawiać na forum.

Star Wars Tales 18. Co tu dużo mówić, tym razem seria krótkich komiksowych opowiadań skoncentruje się na jednej postaci. Będzie to Boba Fett. Całość powinna pojawić się w sklepach (w USA) na wigilię, składać się będzie z 64 stron i kosztować 5,99 $. Wśród autorów należy wymienić Andy Diggle, Henry Gilroy, Haden Blackman, Jason Hall, Todd Demong, Henry Flint, Peter Alilunas oraz wielu innych. Okladka wyszła spod ręki Cam Kennedy.

Star Wars Tales Volume 4 – czyli powtórka z rozrywki, wydane w jednym tomie numery od 13 do 16, z całą masą opowiadań komiksowych. Całość składa się z 224 stron i ma kosztować 19,95 $. Pojawi się w USA dopiero 21 stycznia 2004.
KOMENTARZE (6)
Loading..