TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Star Wars Comic

2004-01-29 21:55:00

W Empikach jest już dostępny kolejny numer Star Wars Comic #23/04 w cenie 19.80 zł.

W Star Wars Comic znajdują się trzy opowiadania:

- Luke Skywalker vs. Darth Maul (Luke Skywalker kontra Darth Maul)
- Ghost of Hoth (Zjawa z Hoth)
- The Apprentice (Uczeń Lorda Sith)

W Empikach dostępny jest także Insider, o którym pisaliśmy tutaj.
KOMENTARZE (2)

Komiksy

Komiksy na wiosnę

2004-01-16 21:14:00 StarWars.com

Star Wars: Empire #20
Autor: Ron Marz
Rysunki: Tomás Giorello
Okładka: David Michael Beck
Data wydania: 7 kwietnia

Minęło 6 miesięcy od czasu kiedy "sławna torpeda protonowa", wystrzelona przez Luke`a Skywalkera, zniszczyła największy symbol Imperialnej potęgi, czyli Gwiazdę Śmierci. Teraz Rebelianci, ścigani przez agentów Imperium w całej galaktyce, rozpaczliwie poszukują nowej kwatery. Znajomy księżniczce Lei Alderaańczyk znalazł pewien niezamieszkały księżyc. Tyle, że nie wiadomo, czy żyjące tam dzikie istoty, nie są niebezpieczne. Ukrycie się na nim, nieco przeraża Rebeliantów. Jednak Leia Organa przekonuje przyjaciół by pozostali na nim jakiś czas, mimo niebezpiecznych i niekorzystnych warunków, jakie panują na tym księżycu.


Star Wars: Republic #64
Autor: John Ostrander
Rysunki: Greg Tocchini
Okładka: Tomás Giorello
Data Wydania: 28 kwietnia

W czasie kiedy wszystkie światy są skłócone, a wiele sektorów stoi w płomieniu wywołanym Wojnami Klonów, ciężko zmierzyć się z osobistymi tragediami, które są spowodowane przez walkę, czy niewidoczną ręką przysłaniającą te przerażające wydarzenia. W wypadku Jedi - Rohnara Kima, który lata temu rozbił przyjaźń, niegdyś łączącą go z dobrze rokującym politykiem, nigdy nie był zdolny śnić, że to wydarzenie zrobi z niego "największego zbrodniarza", jakiego galaktyka nigdy wcześniej nie widziała.


Star Wars: Clone Wars -- Light and Dark
Autorzy: John Ostrander, Jan Duursema i Dan Parsons
Rysunki: Greg Tocchini
Okładka: Tomás Giorello
Data Wydania: 12 maja

Nieustanna powinność, jaką muszą wypełnić Rycerze Jedi w Wojnach Klonów, zostaje wydana na próbę Ciemnej Strony Mocy. Niejednokrotnie wszyscy otarli się o intrygę zagadkowego Sitha, a także agresję konfliktu zbrojnego.
Najnowsze wydanie komiksów z serii Wojny Klonów, w papierowej okładce, opowiada znacznie więcej o tych brzemiennych czasach. Star Wars: Clone Wars – Light and Dark zawiera Star Wars: Republic #54 i 63, Star Wars: Jedi – Aayla Secura oraz Star Wars: Jedi - Dooku.
KOMENTARZE (1)
Loading..