TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Epizod III - Komiks

2004-03-17 16:33:00 SW.com

W następnym roku, w związku z premierą Epizodu Trzeciego, do sprzedaży wejdzie jego komiksowa adaptacja wydana przez Dark Horse Comics. Na razie ze składu, który będzie pracował nad tą produkcją znane są tylko dwie osoby (choć nie wiadomo, czy będzie potrzeba większej liczby pracowników).

Napisaniem specjalnej wersji scenariusza (na cele komiksu) zajmie się Miles Lane. "Zmiana scenariusza filmowego na komiksowy (szczególnie, że to ostatni Epizod Nowej Trylogii) jest wspaniałym i ekscytującym wyzwaniem..."- mówi Lane.- "Jestem zaszczycona, że zaproszono mnie do pracy nad takim projektem i z takimi utalentowanymi ludźmi".

Oprawą graficzną zajmie się Doug Wheatley, znany fanom z prac nad serią "Star Wars: Empire".
KOMENTARZE (4)

Komiksy

Komiksy na czerwiec

2004-03-11 19:50:00 SW.com

Rebelia rozprasza się by uniknąć nieuchronnego odwetu sił Imperialnych po bitwie o Endor. Han Solo, Chewbacca, Księżniczka Leia są na pokładzie Sokoła Millenium wraz z młodą Rebeliancką żołnierką zwaną Deena Shan. W czasie podróży natknęli się na porośnięty dżunglą księżyc na którym znaleźli okropną i niebezpieczną pozostałość po tragedii datowanej na Wojny Klonów.
Star Wars Empire#22 autorstwa Wallesa Hartleya I Jeffa Johnsona ukaże się 2 czerwca.

Z cenami za ich głowy Mace Windu i drużyna Jedi wyrszuła by nauczyć gildię łowców nagród szacunku. Ale łowcy nie podpadli tylko Jedi. Hrabia Dooku wysłał Quinlana Vosa by rozprawił się z nimi. Republika i Separatyści walczący o to samo...
Star Wars: Republic#66 autorstwa Johna Ostrandera, Jana Duursema I Dana Parsonsa ukaże się 23 czerwca.

Dwieście lat wcześniej Yoda zaprzyjaźnił się z królem jednego z światów. Teraz ten król przyłączył się do Separatystów, i Yodzie przyjdzie pokierować armią Republiki mającą z powrotem przyłączyć ten świat do Republiki. Niewielki mistrz Jedi musi zmierzyć się z wrogimi żołnierzami, młodym Jedi, i officerem klonów, by utrzymac pokojowe zakończenie tego konfliktu.
Star Wars: Jedi autorstwa Jereemego Barlowa i Hoona. Ukaże się 30 czerwca.

Tony Millionaire przedstawia Jar-Jarową opowieść rodzinną. Peter Bagge ukazuje karierę senatorską Jar Jara, James Kochalka pokaże próby zabójstwa Jar Jara, Gilbert Hernandez I Bob Fingerman ukażą nam historię która na szczęścię nie ma nic wspólnego z Jar Jarem.
Star Wars Tales#20 ukaże się 30 czerwca.

W lipcu ukaże się Star Wars: Infinities: Return of the Jedi. Napisane przez Adama Gallardo z obrazkami Ryana Benjamina I Salemy Crawford ukażą nam alternatywną wersję odbicia Hana Solo, i złapaniu Luke’a przez Vadera na bagnach Dagobah. Co stanie się z galaktyką jeżeli wydarzenia potoczą się inaczej? Kolejna część ukaże się 28 lipca.
KOMENTARZE (5)

Loading..