TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Amber taniej, ale nadal na twardo

2004-04-28 12:01:00 Wrak.Pl


serwis komiksowy Wrak donosi:
Znane już są szczegóły wydania przez Amber komiksu "Star Wars": "Związek" ["Union"]. Według katalogu edytora od poprzednich albumów ma go różnić jedynie zdecydowanie niższa cena - ma kosztować 16,90 zł (wydana rok temu "Ciemność 2" kosztowała 24,80 zł). Plotka, jakoby Amber miał zacząć drukować komiksy grubsze i w miękkiej oprawie, okazała się pobożnym życzeniem. "Związek" zostanie wydany w dwóch 48-stronicowych albumach oprawionych w twardą okładkę.
KOMENTARZE (19)

Komiksy

Komiksy z serii Star Wars Infinities

2004-04-15 12:14:00 Janek Kelner

W Traffic Club w Warszawie jest do nabycia część druga i trzecia komiksów z serii Infinities zatytułowanych Star Wars Return of the Jedi: The Princess and the Bounty Hunter part 2 oraz Star Wars Return of the Jedi: The Fate of the Rebel Fleet part 3 - w cenie 19.90.Star Wars Return of the Jedi : The Princess and the Bounty HunterStar Wars Return of the Jedi : The Fate of the Rebel Fleet


Na temat serii Star Wars Infinities porozmawiaj w tym temacie na Forum.
KOMENTARZE (11)

Komiksy

Star Wars Tales

2004-04-14 08:15:00 TFN

Prosto od personelu Dark Horse - Jeremy`iego Barlowa (potwierdzone przez Leland Chee i Sue Rostoni), a także forum Oficjalnej:

Obecnie zajmuje się pracą wydawania komiksu z serii Tales, a konkretnie nowego numeru 21. Trafi on do sklepów we wrześniu tego roku. Zamierzam całkowicie zmienić ten komiks. Dążymy do kontynuacji - logo Infinities zostanie zaprojektowane od podstaw - umieścimy całość w czasie, stworzymy wykres ery, a także dodamy kilka ciekawych rzeczy nad którymi aktualnie pracuje...

Kilka miesięcy temu zostało potwierdzono, iż 20 numer będzie ostatni. Z wypowiedzi Jeremy`iego wynika, iż seria Tales będzie dalej kontynuowana.
KOMENTARZE (4)

Komiksy

"Prey"

2004-04-04 13:52:00 Lord Sidious

Jak donosi Lord Sidious, we wrocławskim Empiku Megastore można już nabyć kolejny numer magazynu komiksowego Star Wars. Co ciekawe, wydanie to jest jednym długim komiksem o tytule "Prey" i kosztuje tylko 19,90. Opowiada ono o polowaniu na Hana Solo, które zarządza Tarkin, i wynajmuje do tego Bobę Fetta. To nie podoba się Vaderowi, który rusza w pogoń za Solem na własną reke. Ciekawa pozycja... :)
KOMENTARZE (12)
Loading..