Komiksy

Amber taniej, ale nadal na twardo

Wrak.Pl
19


serwis komiksowy Wrak donosi:
Znane już są szczegóły wydania przez Amber komiksu "Star Wars": "Związek" ["Union"]. Według katalogu edytora od poprzednich albumów ma go różnić jedynie zdecydowanie niższa cena - ma kosztować 16,90 zł (wydana rok temu "Ciemność 2" kosztowała 24,80 zł). Plotka, jakoby Amber miał zacząć drukować komiksy grubsze i w miękkiej oprawie, okazała się pobożnym życzeniem. "Związek" zostanie wydany w dwóch 48-stronicowych albumach oprawionych w twardą okładkę.

Komiksy z serii Star Wars Infinities

Janek Kelner
11

W Traffic Club w Warszawie jest do nabycia część druga i trzecia komiksów z serii Infinities zatytułowanych Star Wars Return of the Jedi: The Princess and the Bounty Hunter part 2 oraz Star Wars Return of the Jedi: The Fate of the Rebel Fleet part 3 - w cenie 19.90.Star Wars Return of the Jedi : The Princess and the Bounty HunterStar Wars Return of the Jedi : The Fate of the Rebel Fleet


Na temat serii Star Wars Infinities porozmawiaj w tym temacie na Forum.

Star Wars Tales

TFN
4

Prosto od personelu Dark Horse - Jeremy`iego Barlowa (potwierdzone przez Leland Chee i Sue Rostoni), a także forum Oficjalnej:

Obecnie zajmuje się pracą wydawania komiksu z serii Tales, a konkretnie nowego numeru 21. Trafi on do sklepów we wrześniu tego roku. Zamierzam całkowicie zmienić ten komiks. Dążymy do kontynuacji - logo Infinities zostanie zaprojektowane od podstaw - umieścimy całość w czasie, stworzymy wykres ery, a także dodamy kilka ciekawych rzeczy nad którymi aktualnie pracuje...

Kilka miesięcy temu zostało potwierdzono, iż 20 numer będzie ostatni. Z wypowiedzi Jeremy`iego wynika, iż seria Tales będzie dalej kontynuowana.

"Prey"

Lord Sidious
12

Jak donosi Lord Sidious, we wrocławskim Empiku Megastore można już nabyć kolejny numer magazynu komiksowego Star Wars. Co ciekawe, wydanie to jest jednym długim komiksem o tytule "Prey" i kosztuje tylko 19,90. Opowiada ono o polowaniu na Hana Solo, które zarządza Tarkin, i wynajmuje do tego Bobę Fetta. To nie podoba się Vaderowi, który rusza w pogoń za Solem na własną reke. Ciekawa pozycja... :)

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.