TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Lipiec z Amberem

2004-06-29 13:10:00 Wydawnictwo Amber

W lipcu nakładem Wydawnictwa Amber ukaże się (z pozycji Gwiezdno-wojennych) jedynie druga część komiksu Związek. Wszystko wskazuje na to, że cena będzie podobna jak w pierwszym tomie, czyli 16,90 PLN a tłumaczeniem zajmie się Andrzej Syrzycki. O Związku można porozmawiać na Forum. Niestety wydawnictwo nie zapowiada żadnej nowej powieści.
KOMENTARZE (15)

Komiksy

Dark Horse kontratakuje

2004-06-12 21:27:00 LS za StarWars.com

Wygląda na to, że wrzesień 2004 będzie dla fanów SW bardzo owocny, nie tylko dzięki wydaniu trylogii na DVD, czy też wydaniu THX 1138 w wersji reżyserskiej. Przyczyni się do tego także i Dark Horse z nowymi pozycjami komiksowymi. Oczywiście pojawią się też nowe wydawnictwa.

Piękna i bestia łączą swe siły, gdy przemytnicza Sheel Odala działa ramię w ramię z Chewbaccą by uwolnić Hana Solo, z rąk sprzyjającego imperium barona półświatka. Jeśli wygląd Odali nie jest wystarczająco olśniewający, poradzi sobie ona z pomocą swego starego przyjaciela - blastera. Problemy jednak się mnożą, co jeśli to ją podejrzewa się o zdradę Hana Solo, że to ona wydała go Imperium, a na dodatek niebawem przywiedzie tu sam Mroczny Lord Sithów. Empire #25 to dalszy ciąg dwuczęściowego "Idiot's Array" Rona Marza, Jaffa Johnsona i Davida Michaela Becka. Pojawi się 1 września.

Nowe i rozbudowane Star Wars Tales rozpoczną swój tryumfalny powrót numerem 21. Będzie to antologia zawierające rozmaite w tym już kanoniczne opowiadania. Spotkamy tam między innymi Jedi Obrońcę - Darca Nyl, ale przede wszystkim Kyle'a Katarna walczącego przeciw Yuuzhan Vong. Tales #21 zawierać będzie komiksy Roba Williamsa, Shane'a McCarthy'ego, Nathana P. Butlera, Brandona Badeauxa, Jamesa Raiza i innych. Okładkę zrobi Lee Bermejo. Wszystko pojawi się 8 września.

Nie zabraknie też doniesień o Wojnie Klonów. Obi-Wan Kenobi będzie musiał zdecydować które zło wybrać, czy walkę z Konfederacją, czy też może sojusz z Quinlanem Vosem, upadłym Jedi, wspierającym Konfederacje. Może uda mu się odkryć co stoi za upadkiem Quinlana.

Republic #69, bo onim mowa będzie miał tytuł "The Dreadnaughts of Rendili". Będzie to trzyczęściowa opowieść, spod pióra Johna Ostrandera, ołówka Jan Duursemy i pędzla Dana Parsonsa. Okładkę zrobi Duursema i Brad Anderson. Komiks zawita do amerykańskich sklepów 29 września.

Pojawi się też zbiorczy zeszyt - Star Wars Empire Volume 3 - The Imperial Perspective. Będzie zawierać numery 13,14,16,17,18 i 19 serii Empire. Pojawi się 27 listopada.
KOMENTARZE (8)

Komiksy

Petycja o komiksy z Wojen Klonow !

2004-06-10 13:25:00 LS

Od lat w Polsce fani Gwiezdnych Wojen nie mogą doczekać się serii komiksowej z prawdziwego zdarzenia poświęconej swym ulubionym bohaterom. Dobry Komiks to nowe wydawnictwo na rynku przybliżające ciekawe serie komiksowe, stojące na wysokim poziomie wydawniczym i dostępne w rewelacyjnie niskiej cenie. Jeśli chcielibyście ujrzeć w takim formacie serię Star Wars: Republic: Clone Wars, liczymy na Wasze głosy, które przekazane zostaną redakcji Dobrego Komiksu.
Podpisy możecie składać tutaj.
KOMENTARZE (26)
Loading..