TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Nowe komiksy w USA

2005-10-31 21:23:00

W ubiegłym tygodniu w USA ukazał się czwarty tomik komiksów inspirowanych Wojnami Klonów Gendy'ego Tartakovsky'ego. Na stronie Dark Horse'a można zobaczyć jego preview.

Star Wars: Clone Wars Adventures Vol. 4 TPB
KOMENTARZE (0)

Komiksy

Recenzja Obsesji

2005-10-29 19:42:00 Jaro

Wojna Klonów ogarnęła galaktykę. Zginęły miliony. Źli, dobrzy i niewinni... walczący po obu stronach oddali swoje życia. Jednak śmierć niektórych jest trudniejsza do zaakceptowania, niż śmierć pozostałych... lub trudniej w nią uwierzyć...

Recenzję serii komiksowej "Obsesja", autorstwa Jaro możecie przeczytać w tym miejscu.
KOMENTARZE (3)

Komiksy

Komiksy KotOR

2005-10-14 17:32:00 Roven za StarWars.com

StarWars.com poinformowała że już w styczniu 2006r. Pojawi się w sprzedaży pierwszy zeszyt nowej serii komiksowej opartej na grze "Knights of the Old Republic" autorstwa Johna Jacksona Millera i z rysunkami autorami Briana Chinga oraz Michaela Atiyeh.
Fabuła komiksu opowiadać będzie o młodym Padawanie imieniem Zayne który został wrobiony w zbrodnie przeciw Zakonowi Jedi i w trakcie ucieczki przed swymi byłymi mistrzami trafia na planetę Taris gdzie szuka sposobu na oczyszczenie swojego imienia.
Akcja komiksu toczyć się będzie na cztery lata przed wydarzeniami znanymi z gry i nie wiadomo czy w jej trakcie główny bohater napotka postaci z niej pochodzące lecz jest to wysoce prawdopodobne.
KOMENTARZE (17)
Loading..