Komiksy

Dwa nowe stripy SWFan.pl

Strider
25

Jak zapewne pamiętacie z tego newsa, na Bastionie ukazywać się będzie na bieżąco strip internetowy, parodiujący życie fana. Możecie go zacząć czytać w w tym miejscu.
Ostatnio ukazały się dwie nowe historyjki obrazkowe; pierwszą, zatytułowaną "Fanatycy" możecie obejrzeć tutaj, natomiast druga, której tytuł brzmi "Co boli prawdziwego fana" dostępna jest pod tym linkiem.
Dzięki Strid!

Obsesja #4

Darth Phabious
18

Dziś do kiosków i Empików tarfił cwarty zeszyt komiksu "Star Wars Obsesja" wydawanego przez wydawnictwo Mandragora. Zeszyt, tak jak poprzednie, kosztuje 5 złotych.

wydawnictwo: Mandragora, Lipiec 2005
Seria: Star Wars
ISBN: 83-89698-40-4
liczba stron: 24
okładka: miękka
ilustracje: Brian Ching

Nowe serie Dark Horse'a?

Resztki Imperium za www.sithclan.net
11

Prawodobonie na konwencie Comic-Con, Dark Horse obwieści światu plany na kolejne lata, w tym także informacje o tym, jakie serie zastąpią Republic i Empire.

Tymczasem na łamach serwisu www.sithclan.net pojawiły się okładki - według wszystkich plotek zapowiadające dwie nowe serie. Będą to:

"Knights of the Old Republic", o której wiadomo na razie niewiele."Rebellion", której akcja będzie miała miejsce najprawdopodobniej równolegle z Klasyczną Trylogią.Co ciekawe, oba te okresy były początkowo rozważane pod umiejscowienie w nich serii 9 książek (które ostatecznie zostały przypisane do Dziedzictwa Mocy). Być może właśnie na odrzuconych konceptach powstał zarys obu serii komiksowych.

O obu seriach można porozmawiać na Forum.

SWFan.pl

Strider
16

Oto przed Wami pierwszy Bastionowy Strip Internetowy – SWFan.pl!
Komiks ten ma za zadanie rozśmieszać odwiedzających Bastion, parodiować życie Fanów Star Wars, a także sytuację na rynku Gwiezdno-Wojennych gadżetów, książek itp.
Strip będzie się ukazywał około 2 razy w tygodniu (jak czas pozwoli) i będzie składał się średnio z 3-4 kratek, a okazjonalnie będą pojawiać się „edycje rozszerzone”.
No dość tych wstępów. Zapraszamy do czytania!

Obsesja #3 w sprzedaży w Polsce

Mandagora.pl
14

Niedawno do kiosków trafiła trzecia odsłona komiksu „Obsesja”. Można go również zamówić w cenie 5zł za pośrednictwem sklepu internetowego Merlin.pl>>>.

Zeskanowane strony promocyjne komiksu możecie zobaczyć na stronie dystrubutora Mandagora>>>.

STAR WARS: OBSESJA #3
scenariusz: Haden Blackman
rysunki: Brian Ching
tłumaczenie: orkanaugorze
isbn: 83-89698-39-0
oprawa: miękka
kolorystyka: pełny kolor
objętość: 24 strony
data wydania: czerwiec 2005
cena: 5 zł

Podążając tropem komandor Asajj Ventress, Obi-Wan Kenobi i jego dawny Padawan - Anakin Skywalker, docierają na opuszczony krążownik nafaszerowany materiałami wybuchowymi, gdzie, zupełnie nieświadomi, wpadają w pułapkę zastawioną przez groźnego łowcę nagród - Durge'a... walka z tak groźnym przeciwnikiem może się dla nich okazać nie lada wyzwaniem...

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.