Komiksy

Mangowe prequele

0

Jakiś czas temu pisałem o niecodziennym wydaniu klasycznej trylogii w postaci Cine-Mangi. (więcej). Trzy książeczki, składające się po części ze zdjęć z filmu, po części z mangowych obrazków, tworzących coś na wzór komiksu, bazujące na klasycznej trylogii przyjęły się doskonale, więc wydawca - Tokyopop poszedł za ciosem. W listopadzie, wraz z premierą ROTS na DVD pojawią się trzy kolejne książeczki, tym razem jednak bazujące na prequelach. Podobnie jak poprzednim razem zostaną one wydane jedynie w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Japonii.

Na koniec skany okładek:

Star Wars: Obsesja #5

26

W dniu dzisiejszym pojawił się w sprzedaży piąty zeszyt komiksy Star Wars: Obsesja z wydawnictwa Mandragora.

Obi Wan-Kenobi wreszcie odnalazł obiekt swojej obsesji - komandor Asajj Ventress! Nie łatwo jednak będzie ją pojmać. Asajj jest doskonale wyszkolonym Sithem i nie podda się bez walki... a wynik walki wcale nie musi przebiec po myśli rycerzy Jedi... Do pojedynku na miecze świetlne staje także sam hrabia Dooku, a jego przeciwnikiem jest sam Mistrz Windu...


STAR WARS: OBSESJA #5
scenariusz: Haden Blackman
rysunki: Brian Ching
tłumaczenie: Kacper Roch
isbn: 83-89698-41-2
oprawa: miękka
kolorystyka: pełny kolor
objętość: 24 strony
data wydania: sierpień 2005
cena: 5 zł

Na temat Obsesji #5 porozmawiaj na FORUM.

Zapowiedzi Dark Horse na listopad

Sick za DarkHorse.com
10

Na łamach oficjalnej strony DarkHorse pojawiły się zapowiedzi komiksów na listopad tego roku w USA. Niestety na opublikowanie okładek będzie trzeba jeszcze trochę poczekać.


Republic 83: Hidden Enemy 3 of 3
Scenariusz: John Ostander
Okładka i rysunki: Jan Duuresma
Ilość stron: 32 strony
Data wydania: 30 listopada 2005
Cena: 2.99$ (ok. 11zł)

Rozkaz 66 wydany przez Palpatine'a zmienił wszystko. Kiedy Jedi są mordowani w całej galaktyce, jednemu udało się uniknąć tego losu, ale na jak długo? Ciężko raniony przez żołnierzy, których niedawno sam jeszcze prowadził do zwycięstwa, Mistrz Jedi Quinlan Vos ukrywa się w dzikiej dżungli planety Kashyyyk, świata Wookiech. W czasie kiedy klony zbliżają się do kryjówki Mistrza Jedi, Vos musi zdecydować czy zostać i walczyć, czy może uciekać i narazić tych, których kocha na gniew ze strony nowonarodzonego Imperium.Empire 39 The Wrong Side of the War part 4 (of 5)
Scenariusz: Welles Heartley
Rysunki: Davide Fabbri
Okładka: David Michael Beck
Ilość stron: 32 strony
Data wydania: 30 listopada 2005
Cena: 2.99$ (ok. 11zł)

Od powodzenia tajnej operacji prowadzonej przez Rebeliantów w Imperialnej bazie na Kalist VI zależy dalszy los Sojuszu. Wszystko szło zgodnie z planem, dopóki nie zjawił się porucznik Janeka Sunbera. Nikt nie był przygotowany na jego obecność albo sposób w jaki ta obecność może wpłynąć na misję.
Służba w Imperium wymaga dużo, a w zamian prawie nic nie daje. Mimo to Sunber nigdy nie zawahał się poświęcić. Teraz szokujące odkrycie stawia go przed trudnym wyborem: czy wykonać rozkaz czy kierować się sprawiedliwością.Star Wars: X-wing Rogue Leader 3 (of 3)
Scenariusz: Haden Blackman
Rysunki: Thomas Giorello
Okładka: Gary Erskine
Ilość stron: 32 strony
Data wydania: 23 listopada 2005
Cena: 2.99$ (ok. 11zł)

Terroryści z Imperium przypuścili niszczący atak na Corelię, planetę Wedge`a Anitllesa, i porwali jednego z członków Eskadry Łotrów. Wedge i reszta Łotrów są na ich tropie, zdeterminowani aby znaleźć przyjaciela i doprowadzić tych bandytów przed oblicze sprawiedliwości. Walka jest bardzo szybka i zacięta.
Zakończenie owej serii opisuje najgorętszych bohaterów EU, ukazując eskadrę asów myśliwskich jak nikt inny w galaktyce !

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.