TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Nowości w Dark Horse

2006-08-30 15:37:25 Strona główna DH

Podczas gdy Mandragora trwa w szekspirowskim dylemacie "wydać, albo nie wydać", Jankesi nie próżnują. Oto garść nowych doniesień z ojczyzny Star Wars:

Legacy #2

19 lipca ukazała się druga część nowej serii ongoing pt. Legacy. Nad ciałami swoich wrogów, dwóch Jedi podjęło decyzję, która zaprowadzi ich na ścieżkę bardziej niebezpieczną, niż kiedykolwiek znali. Łowcy nagród chwytają więźnia, którego obecność przetestuje ich determinację i siłę ich przyjaźni. Uczennica Sithów otrzymuje honorowy tytuł "Darth" i zostaje wysłana w pościg za zwierzyną, której schwytanie - lub śmierć - wstrząśnie Imperium do głębi. Zaś księżniczka zostaje sama w galaktyce, ścigana przez tych, których onegdaj uważała za sprzymierzeńców. To wszystko i jeszcze więcej w nowym numerze tej niezwykłej opowieści dawno temu w odległej galaktyce! Zainteresowanych zapraszam do previewu w tym miejscu.

KOTOR #7

26 lipca otrzymaliśmy siódmą część serii Knights Of The Old Republic. Tak oto do komiksów Star Wars powracają najbardziej nieustraszeni wojownicy galaktyki - Mandalorianie! Zostawiając zdradzieckie ulice Taris za sobą, ścigany były padawan Zayne Carrick i szemrana załoga "Ostateczności" opracowują plan kradzieży potrzebnych zapasów od niczego nieświadomej grupki skąpych górników. Niestety wszystkie próby niezwracania na siebie uwagi spełzają na niczym, gdy wszyscy nagle znajdują się w samym środku konfliktu Mandalorian z Republiką! Jeśli zainteresował was ten opis pierwszej części miniserii Flashpoint to możecie zapoznać się z previewem tutaj.

Legacy #3

Na 13 września zapowiedziano z kolei trzecią część Legacy. Człowiek zmaga się z dylematem: czy przyjąć swoje prawowite dziedzictwo i ocalić galaktykę, a zarazem odwrócić się od przyjaciół i zostawić ich na mroczną pastwę losu? Gdzie indziej długo tajony sekret chwieje bezwzględnym łowcą nagród. Wyjawienie go może oznaczać pewną śmierć dla niego i jego towarzyszy, lecz jego ignorowanie może przyprawić go o obłęd. Trzeci odcinek opowieści o galaktyce intrygi i niebezpieczeństwa, romansu i przygody, stworzony przez sławny duet Ostrander-Duursema czeka na odkrycie! Prewiev tutaj.

KOTOR #8

Również na 13 września zapowiedzianą ósmą część serii Knights Of The Old Republic, a zarazem drugą miniserii Flashpoint. Mandalorianie porwali jednego z kompanów Zayne'a Carricka, co oznacza jedno - akcję ratunkową głęboko za linią wroga! Na orbicie górniczej planety Vanquo, Republika i Mandalorianie toczą bitwę z udziałem myśliwców, podczas gdy na powierzchni kolorowa załoga "Ostateczności" zostaje pozbawiona własnego statku przez niezidentyfikowanego złodzieja. Nawet jeśli zdążą odzyskać kontrolę nad statkiem by ruszyć w pościg za porywaczami przyjaciółki, jak mają ominąć siły Republiki i Mandalorian, które obydwie chcą ich śmierci? Zapomnijcie o Mocy, do tego trzeba po prostu niezwykłego szczęścia! Niecierpliwych zapraszam do previewa tutaj.
KOMENTARZE (12)

Komiksy

Zapowiedzi komiksów na listopad...

2006-08-18 11:15:00 Oficjalna strona SW

Na oficjalnej pojawiła się zapowiedź kilku komiksów, których możemy spodziewać się w listopadzie 2006.

Pomimo swojej zgody na podążanie ścieżką Sithów, Darth Vader jest wstrząśnięty złem, jakie rozprzestrzenia się przy współudziale Imperium. Złem, które miał nadzieję pozostawić za sobą.
Bojownik o wolność z przeszłością w szeregach Separatystów musi poradzić sobie z faktem, iż wszystko, co do tej pory wywalczył - on i jego towarzysze broni - poszło na marne, a ich rodziny muszą płacić surową cenę za brak pokory.
Załoga przemytniczego statku musi opowiedzieć się po którejś ze stron konfliktu, którego zamierzali uniknąć... a który już na zawsze zmieni ich dotychczasowe życie.
A wszystko to w opowieści o galaktyce w jej najmroczniejszych czasach, kiedy niebezpieczeństwo czyhało na każdym kroku. A wszystko to w drugiej części historii "The Path to Nowhere"

Dark Times #2 pojawi się 29 listopada i będzie dziełem Wellese'a Hartley'a, Micka Harrisona, Douglasa Wheatley'a i Rondy Pattison.

Tymczasem w odległej przeszłości „Gwiezdnych Wojen” będziemy świadkami rozpoczęcia nowej, dwuodcinkowej opowieści o ściganym padawanie Zaynie Carricku i jego przyjaciół z „Ostatecznosci”, którzy usiłują zdobyć trochę tak potrzebnych im pieniędzy. W celu realizacji swojego planu udają się na bankowy świat Telerath, nie zważając na to, iż poszukujący ich łowcy nagród podążają za nimi krok w krok. Ale ani łowcy, ani uciekinierzy nie zdają sobie sprawy, o co naprawdę toczy się gra, zaś nagłe i niespodziewane pojednanie z osobą z przeszłości wniesie dożycia Zayne'a wiele wątpliwości i pytań...

Knights of the Old Republic #11 Johna Jacksona Millera, Michaela Atiyeh i Briana Chinga pojawi się w USA 29 listopada.

Z odległej przeszłości do odległej przyszłości. Pięć pokoleń po tym, jak Luke Skywalker rozpoczął swoją walkę o ocalenie galaktyki, ponownie jest ona ciemiężona i pogrążona w mroku. Jedyna nadzieja w młodym potomku Skywalkera i jego ogromnym potencjale. W kolejnym numerze Star Wars Legacy tytułowe dziedzictwo zostaje wreszcie odkryte, odrzucone i zagrożone, gdy przyjaciele Cade'a odwracaja się przeciwko niemu, odnajduje on natomiast niespodziewaną pomoc z rąk tych, których uważał za wrogów. Nadszedł czas wyboru: czy podjąć brzemie bohatera, czy odrzucić je na zawsze? Tak Jedi, jak i Sithowie i Imperium naciskają na Cade'a, który pragnie jednak tylko jednego - spokoju. Ale to nie jest spokojna galaktyka...

Star Wars Legacy #6 autorstwa Johna Ostrandera, Jan Duursemy, Dana Parsonsa i Brada Andersona z okładką Adama Hughesa ujrzy światło dzienne 15 listopada.

Pojawiły się ponadto zapowiedzi dwóch wydań komiksowych, które pojawią się w nowym roku. Pierwszym z nich jest kolejny, siódmy już tom znanej i uwielbianej serii Clone Wars Adventures, bazujacej na serialu Wojny klonów.
Walki na miecze świetlne, szlachetni i bezinteresowni rycerze Jedi, duzo akcji, jeszcze więcej emocji, podstępnych knowań i szlachetnych poświęceń w czterech historiach, osadzonych w realiach najbardziej ekscytującego okresu Gwiezdnych wojen. Republika i Konfederacja ścierają sie w epickich zmaganiach, walcząc wszędzie; od zimnej przestrzeni kosmicznej po najbardziej egzotyczne i dziwne planety. Za to wszystko odpowiadać będą Matthew i Shawn Fillbach, Chris Avellone, Ryan Kaufman, Jeremy Barlow, Ethen Beavers i Stewart McKenny. Do dostania od 17 stycznia.

Tego samego dnia będzie można dostać paperback The Wrong Side of the War, autorstwa Wellesa Hartley'a, Davidé Fabbri, Christiana Dalli Vecchii i Davida Michaela Becka, który jest wydaniem zbiorczym zeszytów #36-40 z serii Empire.
Prosto ze strefy walk na Jabiimie, gdzie Imperium wymordowało niemal całą populację planety, porucznik Janek Sunber został wysłany do cichej kolonii karnej na Kalist VI. Nie wie jednak, że Rebelianci planują szeroko zakrojoną akcję, której ofiarą ma paść baza na Kalist. Celem jest zdobycie bezcennych zasobów paliwa oraz odbicie bardzo ważnego więźnia, który wzbudził zainteresowanie Dartha Vadera. Sunber nie wie też, że czekać go będzie spotkanie z dawno niewidzianym przyjacielem, obecnie po stronie Rebelii, który wzbudzi w nim wątpliwości, czy aby na przypadkiem nie walczył on po złej stronie barykady...

KOMENTARZE (9)

Komiksy

Nowy komiks w USA

2006-08-17 20:03:00

W Stanach ukazał się w końcu kolejny tom Star Wars: Clone Wars Adventures:


Star Wars: Clone Wars Adventures Vol. 6 TPB

KOMENTARZE (0)

Komiksy

2 wydanie kolekcjonerskie Mandragory

2006-08-12 23:28:00 Merlin.com.pl

Na stronie sklepu internetowego Merlin.com.pl zaprezentowano okładkę do drugiego wydania kolekcjonerskiego Mandragory, które zbiera następujące zeszysty:

"Generał" Skywalker

Tag i Bink kopnęli w kalendarz

Więzy krwi

Całość ma kosztować 39,90 PLN. Warto dodać, że jest to nic innego, jak komiksy zbite w jednym tomie w twardej oprawie.
Drugie wydanie kolekcjonerskie Mandragory możecie zamówić tutaj >>> .
KOMENTARZE (13)
Loading..