TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Nowy komiks w USA

2006-09-20 21:32:00

W USA ukazał się dziś kolejny komiks wydawnictwa Dark Horse.


Star Wars: Knights of the Old Republic #8

KOMENTARZE (0)

Komiksy

Komiksy w USA na grudzień

2006-09-17 12:16:45 Burzol za TFN

Legacy #7

Wstępnie na 13 grudnia zapowiedziano siódmą część cyklu "Legacy". Miecze świetlne ścierają się w walce pomiędzy Sithem i Jedi, która wyznaczy punkt zwrotny dla przeznaczenia całej galaktyki. Życie kluczowej postaci staje na szali równowagi, przekonując Cade'a Skywalkera do podjęcia szokującego wyboru, który zagrozi wszystkiemu, co tak ciężko dotąd chronił, i wprowadzi go na ścieżkę, z której nie ma powrotu. Stawki są wyższe niż kiedykolwiek w świecie Star Wars - przekonajcie się, jak to wszystko się skończy! Dodatkowo na okładce mała niespodzianka, z którą mogli się już zapoznać czytelnicy poprzednich części cyklu.

Knights Of The Old Republic #12

Na 27 grudnia przewidziano kolejną część przygód sprzed paru tysięcy lat. Weźcie ściganego padawana Zayne'a Carricka, dodajcie wyganego oszusta, dwoje tajemniczych uciekinierów i jednego zrzędliwego droida, a otrzymacie najbardziej nieprzewidywalne, dynamiczne i ekscytujące spojrzenie na wszechświat Star Wars od czasów, gdy łajdak Han Solo pomógł Luke'owi Skywalkerowi wysadzić Gwiazdę Śmierci! Dla tej dziwacznej załogi przypadkowych bohaterów życie w Starej Republice jest dalekie od idylli. Planując wyłudzić jakieś ochłapy z bankowej planety Telerath, wpadają wprost na dwójkę braci łowców nagród, niebezpiecznych w równym stopniu dla galaktyki jak i dla samych siebie. Trzeba czegoś więcej niż miecza świetlnego, by wyciągnąć Zayne'a i jego przyjaciół z tego bałaganu - na przykład kłamstwa, kamuflażu i odrobiny starej, dobrej Mocy!

Dark Times #3

Trzecia część podserii "The Path To Nowhere" wstępnie jest zapowiedziana również na 27 grudnia. To rzeczywiście mroczne czasy, gdzie nawet najszlachetniejsi muszą polegać na ukrywaniu, oszustwie, a nawet zdradzie i opuszczeniu przyjaciół oraz ukochanych. Koleje losu zaprowadziły Jedi Dassa Jennira i jego towarzysza Bomo Greenbarka na planetę Orvax - niewolnicze zagłębie galaktyki. Tam czekają ich wyzwania nie tylko ze strony handlarzy i Imperium, ale też z powodu okropnej prawdy, która mówi, że ich cel może być nieosiągalny. Tymczasem Darth Vader musi pogodzić się z niewygodną rzeczywistością - i wspomnieniami - dotyczącymi jego samego. Mimo że jest Mrocznym Lordem Sithów, nawet on musi pokłonić się przed potęgą Imperatora.

Rebellion - Volume 1 - My Brother, My Enemy

Trochę później, mimo że piąta część cyklu jeszcze sporo poczeka na publikację, na 14 lutego zapowiedziano wydanie zbiorcze pięciozeszytowej serii "Rebellion". Imperialny oficer Janek "Tank" Sunber staje przed strasznym wyborem pomiędzy jego obowiązkami, a lojalnością wobec przyjaciela z dzieciństwa - Luke'a Skywalkera - w tej opowieści o rebelianckich szpiegach, imperialnych zasadzkach i posępnym Darth Vaderze! Po uwolnieniu ważnego dla Sojuszu Jorina Sola z rąk Imperium, Luke Skywalker przewodzi atakom X-Wingów na imperialne konwoje, by zdobyć konieczne zaopatrzenie dla floty Rebelii. Nie wie jednak, że Sol ukrywa tajemnicę, która zagrodzi całemu Sojuszowi. Co gorsza, gdy Luke otrzymuje zakodowane wezwanie od porucznika Sunbera, musi zadecydować, czy zaufać staremu przyjacielowi, czy też podporządkować się rozkazom Księżniczki Leii, wierzącej, że Tank może być częścią imperialnego planu schwytania największego bohatera Rebelii!

P. S. Dodatkowo informuję, że 13 września w sklepach ukazał się trzeci numer serii "Legacy".

P. P. S. Od 20 września fani mogą też sprowadzać zza oceanu ósmą część serii KOTOR.
KOMENTARZE (12)

Komiksy

Nowe komiksy w USA

2006-09-13 22:54:00

W USA ukazały się ostatni dwa kolejne komiksy Dark Horse'a.


Star Wars: Dark Empire II 2nd Edition TPB

Jest to drugie wydanie komiksu Dark Empire II, który także ujrzał światło dzienne i w Polsce. Druga pozycja to z dawna oczekiwany:


Star Wars: Legacy #3


Na koniec jeszcze jedna informacja. Niedawno w sieci na forum TheForce.Net pojawiło się tłumaczenie Jan Duursemy, dlaczego Legacy #3 jest opóźniony. Stwierdziła, że wydarzyło się, coś czego nie przewidzieli, stąd opóźnienia. Z drugiej strony przyznała, że wciąż ekslporują nieznane obszary Gwiezdnych Wojen, i jej zdaniem czasami faktycznie jest lepiej poczekać. Wyraziła też nadzieję, że po 3 tomie uda im się wrócić do właściwego harmonogramu.
KOMENTARZE (0)
Loading..