TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

KOTOR #26 w USA...

2008-03-26 22:08:06 Rebelscum

Dziś w USA pojawił się mocno opóźniony, drugi zeszyt crossoverowej serii "Vector", dziejący się w ramach cyklu "Knights of the Old Republic":

KOTOR #26 - Vector #2

Przed nami druga część pierwszego crossovera w uniwersum Star Wars o nazwie "Vector", czyli już drugi z czterech zeszytów, które opisze nam cykl "Knights of the Old Republic". Poszukiwany Padawan Zayne Carrick i jego towarzysz, oszust Gryph napotkali na sytuację nawet gorszą od tej, którą zostawili na rozdartej wojną Taris - otoczeni przez wrogów i uwięzieni razem ze śmiercionośnym agentem stowarzyszenia, które wrobiło Zayne'a w morderstwo jego przyjaciół Jedi. Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Scott Hepburn. Preview tutaj.
KOMENTARZE (4)

Komiksy

Preview komiksu ''The Force Unleashed''!!!

2008-03-23 12:07:10 Imperial City Online

Wprawdzie to nie Boże Narodzenie, a Wielkanoc, ale i tak mamy dla Was prezent. Oto zaprzyjaźniony z nami i nieoceniony serwis Imperial City Online wygrzebał z przepastnych czeluści Internetu coś niesamowitego - preview komiksu "The Force Unleashed"! Przypomnijmy, że premiera komiksowej adaptacji gry pod tym samym tytułem ukaże się w wersji TPB zapewne w okolicy premiery samej gry (czyli w sierpniu 2008, choć niektóre źródła wciąż upierają się przy czerwcu). Mimo to miejmy nadzieję, że poniższe sześć stron osłodzi Wam trochę długie miesiące czekania. Preview pochodzi z "PlayStation: The Official Magazine" i nie jest może najlepszej jakości, ale to co sobą reprezentuje z nawiązką nadrabia chwilowe braki techniczne. Zobaczcie sami:KOMENTARZE (41)

Komiksy

Legacy #21 i Rebellion #12 w USA...

2008-03-12 16:15:19 Dark Horse

Dark Horse wydał dziś dwa nowe komiksy, nadganiając swoje opóźnienia wydawnicze z ostatnich tygodni. Oto szczegóły:

Legacy #21

Oto drugi i ostatni zeszyt miniserii "Indomitable" cyklu "Legacy". Sithowie zwabili wyjętego spod prawa admirała Gara Staziego w pułapkę, która ma zniszczyć Sojusz Galaktyczny raz na zawsze. Ale Stazi nie jest durniem - może i zgodził się grać w rozgrywkę Sithów, ale bez ujawnienia swoich kart. W międzyczasie siły dawnego Imperatora Roana Fela czekają w pobliżu. Przybywają by pomóc, zaszkodzić, czy po prostu zniszczyć tego, który na koniec pozostanie przy życiu? Scenariusz John Ostrander, rysunki Omar Francia. Preview tutaj.

Rebellion #12

A oto drugi zeszyt czteroodcinkowej miniserii "Small Victories" cyklu "Rebellion". Wiedząc o problemach załogi rebelianckiego okrętu zagubionego w środku imperialnej przestrzeni admirał Ackbar musi zdecydować czy zaryzykować los całej floty dla niemożliwej misji ratunkowej, czy też zostawić Luke'a Skywalkera i księżniczkę Leię samym sobie. Tymczasem Luke i Leia dobrowolnie podjęli się równie niemożliwej misji z nieoczekiwanymi rezultatami. Schwytani przez skorumpowanego oficera w ważnej imperialnej placówce mają jedną szansę na uratowanie misji i życia - a jest nią Deena Shan. Zagrożona i niezdecydowana Deena nigdy nie sądziła, że będzie tyle znaczyć dla Rebelii. Los Sojuszu jest teraz w jej rękach, a ona oddałaby wszystko, by było inaczej. Scenariusz Jeremy Barlow, rysunki Colin Wilson. Preview tutaj.
KOMENTARZE (6)

Komiksy

Zapowiedzi Dark Horse'a na czerwiec...

2008-03-06 23:41:43 Rebelscum

Dark Horse przedstawił zapowiedzi swoich komiksów na czerwiec, wśród których prócz stałych pozycji i kolejnego wydania zbiorczego mamy niespodziankę, której chyba nikt się nie spodziewał. Oto szczegóły:

Legacy #25

Zeszyt dwudziesty piąty otwiera nam kolejną miniserię cyklu "Legacy". Jest takie miejsce, ukryte dla wszystkich, o którym wiedzą nieliczni, gdzie urzędują najpotężniejsze postacie galaktyki. Cade Skywalker podróżuje tam z misją o ogromnym znaczeniu, lecz podążający za nim prześladowca może wystawić cały sekret na śmiertelne niebezpieczeństwo. Witajcie w Ukrytej Świątyni, uświęconym sanktuarium, gdzie wchodzicie na własne ryzyko. Scenariusz John Ostrander, rysunki Jan Duursema. Premiera 18 czerwca.

KOTOR #30

Oto druga i ostatnia część miniserii "Exalted" cyklu "Knights of the Old Republic", gdzie Zayne Carrick staje naprzeciwko jednego z Mistrzów Jedi, którzy wrobili go w morderstwo zaprzyjaźnionych Padawanów. Gdy Zayne i towarzyszący mu oszust Gryph kładli na szali wszystko, by udowodnić niewinność Zayne'a, nawet nie wyobrażali sobie konsekwencji porażki. Ich plany i przyszłość szlag trafił, muszą więc działać szybko lub historia i wszechświat padną ofiarą kolejnego szaleństwa Zgromadzenia Jedi. Czyżby kolejny Jedi miał paść ofiarą Przepowiedni? Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Bong Dazo. Premiera 25 czerwca.

Dark Times #12 - Vector #6

Oto przed nami szósty zeszyt crossoverowej serii "Vector", czyli druga i ostatnia część dziejąca się w okresie cyklu "Dark Times", gdzie Darth Vader staje naprzeciwko dziedzictwu starożytnych Sithów - oraz Jedi. Bomo Greenbark i załoga Uhumele zostali mimowolnymi świadkami konfliktu między dobrem, złem... a koszmarem. Efekt tego starcia zaważy nie tylko na ich życiu, ale i przeznaczeniu galaktyki. Czy w poszukiwaniu potęgi Darth Vader tym razem zapędził się za daleko i czy podoła Rycerzowi ze Starej Republiki? Scenariusz Mick Harrison, rysunki Douglas Wheatley. Premiera 11 czerwca.

Dark Times - Parallels - Volume 2 - TPB

A oto zapowiedź wydania zbiorczego dosyć nieudanego dziecka Dark Horse'a, czyli pechowej drugiej miniserii cyklu "Dark Times" zatytułowanej "Parallels" (zeszyty #6-10). U zarania Imperium Galaktycznego dwie postacie zrobią niewiarygodne rzeczy, by ocalić tych, na których im zależy, nawet jeśli oznacza to ich własną zgubę. Po Rozkazie 66 Mistrz Jedi K'Kruhk podjął desperackie kroki w obronie młodzieniaszków Jedi, wierząc że znalazł im oazę spokoju w ciemiężonej galaktyce. Ale K'Kruhk nie wie, że równoległy dramat Bomo Greenbarka i przemytniczej załogi statku Uhumele na zawsze zaważy o jego przyszłości. Mroczne czasy zabrały Bomo Greenbarkowi wszystko co kochał, ale nie może on - i nie pozwoli - na utratę swych nowych przyjaciół. Bez względu na koszty, będzie walczył do ostatniego tchu. Scenariusz Mick Harrison, rysunki Dave Ross i Lui Antonio. W składzie 120 stron. Premiera 13 sierpnia.

LUKE SKYWALKER, LAST HOPE FOR THE GALAXY - FROM TATOOINE TO DARK EMPIRE - HC

A oto zapowiedziana na wstępie niespodzianka. Przedstawiamy ekskluzywne, zbiorcze wydanie największych przygód Luke'a Skywalkera z ostatnich trzydziestu lat komiksów Star Wars, które dostaniemy w pojedynczej wersji hardcover. Oto dzieje bohatera, który ocalił galaktykę, obejmujące jego podróż z farmy wilgoci na Tatooine aż do ostatnich dni Mrocznego Imperium. Dostaniemy tu każdy komiks z udziałem Luke'a Skywalkera jaki kiedykolwiek pojawił się w tym okresie, wliczając w to dzieła tak wydawnictwa Marvel, jak i Dark Horse'a. Nigdy jeszcze fani nie mieli okazji mieć w swoich rękach tak obszernego i tak kompletnego komiksu, który będzie stanowił kluczową pozycję w każdej kolekcji. Uwaga - W SKŁADZIE AŻ 800 STRON!!! Premiera 1 października.
KOMENTARZE (13)

Komiksy

Dwa nowe TPB w USA...

2008-03-05 23:10:23 Rebelscum

W USA właśnie wyszły dwa nowe wydania zbiorcze zeszytów, jakie nie tak dawno miały swoją premierę na rynku za oceanem. Oto one:

Legacy - Shards - Volume 2 - TPB

Oto od dawna wyczekiwany drugi tom kolejnych komiksów cyklu "Legacy". Wydanie zatytułowane jest "Shards" i ma w swoim składzie zeszyty #4 oraz #8-13 (czyli one-shoty "Noob" i "Allies", miniserie "Trust Issues" i "Ghosts" oraz one-shota "Ready to Die"). A czeka tam na Was mnóstwo fascynujących wydarzeń z okresu 130 lat po Bitwie o Yavin, w tym bratobójcze walki w Imperium, kulisy przejęcia władzy przez Sithów, dramatyczne negocjacje między Imperium i Sojuszem Galaktycznym, odwiedziny zrujnowanej Świątyni Jedi na Ossusie czy w końcu przebieg zamachu na Imperatora Roana Fela. Scenariusz John Ostrander, rysunki Travel Foreman, Adam DeKraker, Colin Wilson i Jan Duursema. W składzie 176 stron.

Rebellion - The Ahakista Gambit - Volume 2 - TPB

A oto najlepsza miniseria komiksowa w historii Star Wars, pozbawiona słabych punktów, która mimo młodego stażu zdążyła już stać się legendą. Miniseria "The Ahakista Gambit" (zeszyty #6-10) cyklu "Rebellion" przybliży nam przygody rebelianckiego szpiega Wyla Tarsona, który w imię idei zdradził swojego pracodawcę, bossa kryminalnego półświatka Raze'a. Teraz Wyl, szantażowany nieustającą inwigilacją ze strony Raze'a oraz bombą wszczepioną mu w czaszkę, musi zebrać grupę rebelianckich agentów, włamać się do najlepiej strzeżonej imperialnej instalacji i przeżyć... Ale to nie takie proste, gdy do akcji wkracza sam Darth Vader. Scenariusz Rob Williams, rysunki Michel Lacombe. W składzie 128 stron.
KOMENTARZE (7)

Komiksy

Tajemniczy Omnibus Dark Horse'a

2008-03-02 22:16:00

Nieoficjalnie na forum Dark Horse'a Randy Stradley zapowiedział na gwiazdkę specjalny aż 800 stronicowy Omnibus. Z dalszych informacji wynika też, że będzie on zbierał komiksy z Lukiem Skywalkerem, w tym Dark Empire. Całość ma kosztować koło 90 USD. Pewnie niebawem dowiemy się czegoś więcej, swoją drogą Sue Rostoni na forum oficjalnej napisała, że Vector zostanie wydany w dwóch TPB. Pierwsza będzie zawierać część z KOTORa i Dark Timesa a druga Rebelliona i Legacy. Przy okazji stwierdziła także, że godzina gdy poznamy informacje o nowym kontrakcie jest już bliska.
KOMENTARZE (0)
Loading..