TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

The Old Republic: Threat of Peace #25

2010-01-29 20:44:24 SWTOR.com


Na stronie www.swtor.com pojawił się nowy fragment komiksu "The Old Republic: Threat of Peace". Najnowszą odsłonę trzeciego aktu komiksu powstającego przy współpracy BioWare i LucasArts, znajdziecie w tym miejscu. Autorem scenariusza jest jeden z pracowników BioWare Rob Chestney, natomiast rysunki, uzupełnione kolorami Michaela Atiyeha, wykonał Alex Sanchez.

Akt 3: Wątpliwa kapitulacja
Pomimo wysiłków Jedi, szereg ostatnich aktów przemocy grozi obaleniem Traktatu z Coruscant. Po zniszczeniu statku dyplomatycznego Envoy, zabiciu wielkiego mistrza Jedi Zym i zbombardowaniu wieży senatu, wielu przywódców Republiki nawołuje do wznowienia wojny z Imperium. W tym samym czasie wojskowi oficjele Republiki na zewnętrznych rubieżach nadal ignorują traktat i sprzeciwiają się rozkazom odwrotu wydanym przez senat. Na Korriban, szanse na pokój są również zagrożone. Próba zamachu na Lorda Barasa i ostrzał imperialnego transportu sprawiły, że przywódcy Sithów stali się bardziej podejrzliwi. Na szczęście jat nadal nadzieja. Przywódcy Republiki podejrzewają, że za ostatnimi atakami stoi niesławny łowca nagród Braden i senat wysłał mistrza Jedi Orgus Dina aby odnalazł łowcę …

Kolejny odcinek ukaże się za dwa tygodnie.

Temat na forum.
KOMENTARZE (6)

Komiksy

Nowości komiksowe za oceanem

2010-01-27 07:50:53 Rebelscum.com

Dziś w Stanach swoją premierę ma kolejny komiks z cylku Legacy. Tym razem jest to drugi numer miniserii "Monster".

Legacy #44: Monster # 2(4)

Na tropie nagrody, która ma rzekomo przynieść okrąglutki milion kredytów, Cade Skywalker, Deliah Blue i Jariah Syn zabrali Mynocka na Wayland – miejsce pierwszej porażki Kola Skywalkera i Yuuzhan Vongów oraz ich projektu Ossus. Nie spodziewając się problemów, nasze trio opuszcza swój statek, aby znaleźć coś zupełnie innego ...
Gdzieś indziej w galaktyce, Moff Morlish Veed rozkoszuje się swoją rolą jako regent, podczas gdy Moff Nyna Calixte ... wręcz przeciwnie. Tymczasem Eskadra Czaszek przygotowuje się do własnego "łatwego zadania"!
"Grzechy" ojca nawiedzą Cade’a Skywalkera!
Scenariusz John Ostrander, rysunki Jan Duursema, kolory Brand Anderson, tusz Dan Parsons, okładka Chris Scalf. Cena 2,99$, 40 stron. Preview dostępne tutaj.

Temat na forum.
KOMENTARZE (18)

Komiksy

Komiksowe nowości w USA

2010-01-20 08:27:57 Rebelscum.com

Przed nami kolejna komiksowa środa. Dzisiejszego dnia w Stanach swoją premierę mają dwie nowe pozycje wydawnictwa Dark Horse. Tym razem jest to przedostatni zeszyt cyklu Knights of the Old Republic oraz piętnasty numer serii Dark Times, którego premiera była już wielokrotnie przekładana.
Knights of the Old Republic #49: Demon # 3(4)

Przedostatni rozdział najbardziej dramatycznej historii Knights of the Old Republic jaka została opowiedziana.
To ostatnia szansa dla byłego Padawana Zayne’a Carricka w jego rozpaczliwych próbach uratowania życia Jarael. Poprosi o pomoc przedstawicieli Senatu, Mandalorianina Cassusa Fetta i admirała floty Republiki Karatha - ale nikt nie może go przygotować na to z czym będzie musiał się zmierzyć!
Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Brian Ching, kolory Michael Atiyeh, okładka Benjamin Carré. Cena 2,99$, 40 stron. Preview dostępne tutaj.

Temat na forum.

Dark Times #15: Blue Harvest # 3(5)

Złapany pomiędzy dwiema rywalizującymi frakcjami, były Jedi Dass Jennir ma tylko jedno wyjście – grać dla obu stron i mieć nadzieję, że żadna z nich nie połapie się w jego planie.
Scenariusz Mick Harrison, rysunki Douglas Wheatley, kolory Dave McCaig. Cena 2,99$, 40 stron. Preview dostępne tutaj.

Temat na forum.

KOMENTARZE (14)

Komiksy

The Old Republic: Threat of Peace #24

2010-01-16 16:43:27 SWTOR.com


Na stronie www.swtor.com pojawił się nowy fragment komiksu "The Old Republic: Threat of Peace". Kolejne trzy strony trzeciego aktu komiksu będącego promocją gry, przygotowywanej przez BioWare i LucasArts, znajdziecie w tym miejscu. Autorem scenariusza jest jeden z pracowników BioWare Rob Chestney, natomiast rysunki, uzupełnione kolorami Michaela Atiyeha, wykonał Alex Sanchez.

Akt 3: Wątpliwa kapitulacja
Pomimo wysiłków Jedi, szereg ostatnich aktów przemocy grozi obaleniem Traktatu z Coruscant. Po zniszczeniu statku dyplomatycznego Envoy, zabiciu wielkiego mistrza Jedi Zym i zbombardowaniu wieży senatu, wielu przywódców Republiki nawołuje do wznowienia wojny z Imperium. W tym samym czasie wojskowi oficjele Republiki na zewnętrznych rubieżach nadal ignorują traktat i sprzeciwiają się rozkazom odwrotu wydanym przez senat. Na Korriban, szanse na pokój są również zagrożone. Próba zamachu na Lorda Barasa i ostrzał imperialnego transportu sprawiły, że przywódcy Sithów stali się bardziej podejrzliwi. Na szczęście jat nadal nadzieja. Przywódcy Republiki podejrzewają, że za ostatnimi atakami stoi niesławny łowca nagród Braden i senat wysłał mistrza Jedi Orgus Dina aby odnalazł łowcę …

Kolejny odcinek już wkrótce.

Temat na forum.
KOMENTARZE (2)

Komiksy

Komiksowe okazje dla kolekcjonerów

2010-01-16 10:55:58 Incal

Jeden z naszych redakcyjnych kolegów, Urthona, wyszukał interesującą informację dla wszystkich kolekcjonerów komiksów Star Wars. W ofercie komiksowej księgarni internetowej Incal pojawiło się kilka starych pozycji, które dziś są już dosyć trudno dostępne. Mowa o komiksach, które przed kilku laty ukazały się na naszym rynku nakładem wydawnictwa Amber: Dziedzic Imperium tomy #1-3, Ostatni Rozkaz tom #2 i Związek #1-2 oraz Karmazynowe Imperium #2: Rada we Krwi wydane przez Egmont. Wszystkie tytuły sprzedawane są po cenach widniejących na okładkach, do których trzeba również dodać koszt wysyłki. Ilość egzemplarzy jest ograniczona, więc decyduje kolejność zamówień. Na pewno jest to dobra okazja aby uzupełnić swoją kolekcję o brakujące pozycje, więc warto zwrócić na nią uwagę.
KOMENTARZE (17)

Komiksy

''The Clone Wars: Act on Instinct''

2010-01-15 10:36:00 StarWars.com

Po kilkutygodniowej przerwie na StarWars.com pojawił się nowy odcinek webkomiksu "The Clone Wars: Act on Instinct". Komiks towarzyszy telewizyjnemu serialowi, miejscami uzupełniając jego fabułę koncentrując się jednak na własnych bohaterach. Z najnowszym odcinkiem możecie zapoznać się w tym miejscu.
Scenarzystą "Act on Instinct" jest Pablo Hidalgo, natomiast autorami rysunków są Thomas Hodges, Grant Gould, Jeff Carlisle i Daniel Falconer.
KOMENTARZE (3)

Komiksy

Premiera SW Komiks #17

2010-01-14 08:07:13 Egmont Polska

Wszystkich czytelników miesięcznika Star Wars Komiks zachęcamy do odwiedzenia kiosków oraz salonów prasowych, gdzie można już nabyć najnowszy numer tego magazynu. W środku znajdziecie jak zwykle trzy historie, których opis znajduje się poniżej.
Star Wars Komiks 1/2010 (17)

"Pole rażenia" (Blast Radius, Republic #53) - Wojny klonów trwają od czterech miesięcy. Separatyści opracowali nową broń biologiczną i Republika pragnie zdobyć antidotum. Grupa Jedi, z Obi-Wanem na czele, rusza w tym celu na planetę Queyta. Obi-Wan natyka się tam na Durge’a, łowcę nagród i separatystycznego dowódcę, a także na Mroczną Jedi Asajj Ventress. Nie będzie to ich ostatnie spotkanie. Scenariusz Haden Blackman, rysunki Brian Ching, tusz Joe Weems, kolory Joe Wayne.

"Przelicytowany, lecz niepokonany" (Outbid But Never Outgunned, Tales #7) - Bohaterowie tej historii to dwoje łowców nagród, Boba Fett oraz Sintas Vel. Oboje pilnie poszukują pewnego pojemnika i trafiają na słynącą z domów aukcyjnych planetę Bidamount. Co jest w pojemniku? Tego dowiadujemy się pod koniec historii, przy okazji poznając pewną tajemnicę z przeszłości obojga łowców. Scenariusz Beau Smith, rysunki Mike Deodato, Jr., tusz Neil Nelson., kolory Dave McCaig, okładka Francisco Velasco.

"Kapitan C3-PO" (Captain Threepio, Tales #8) - Krótka przygoda z udziałem pary najsłynniejszych droidów w galaktyce. Wspominany w dialogach kapitan Antilles to Raymus Antilles, kapitan korwety Tantive IV, która przewoziła maleńką Leię na Alderaan, a znacznie później – plany Gwiazdy Śmierci. Kapitan zginął z ręki Dartha Vadera. Mimo zbieżności nazwisk nie był krewnym rebelianckiego pilota Wedge’a Antillesa. Scenariusz i rysunki Ryan Kinnard.

Tłumaczenie: Jarosław Grzędowicz oraz Maciek Drewnowski. Cena 5,99 zł, 48 stron. Przykładowe plansze dostępne poniżej.

Temat na forum.

KOMENTARZE (26)

Komiksy

Komiksowe nowości za oceanem

2010-01-13 08:33:13 Rebelscum.com

Dziś w księgarniach i na półkach sklepowych na terenie USA pojawiły nowe komiksy. Tym razem do sprzedaży trafiły dwa zbiorcze wydania. Pierwszym z nich jest ósmy tom cylku Knights of the old Republic natomiast drugim nowy Omnibus zatytułowany "Shadows of the Empire".
Knights of the Old Republic Volume #8: Destroyer - TPB

Knights of the Old Republic: Destroyer rozpocznie się nieznaną historią z życia Malaka i Revana – gwiazd gry video KOTOR! Stamtąd, komiks zabierze nas w miejsce śmiertelnej strzelaniny na powierzchni komety i do serca jednej z najokrutniejszych organizacji w galaktyce – Crucible. Były padawan Zayne Carrick zaryzykuje nie tylko swoje życie, ale także swoją poczytalność, aby pomóc swojej przyjaciółce Jarael zmierzyć się z jej mroczną przeszłością.
To wydanie kolekcjonerskie zawiera historie wydane oryginalnie w zeszytach KOTOR #42-46.
Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Brian Ching, Bong Dazo, Ron Chan, kolory Michael Atiyeh, okładka Benjamin Carré. Cena 17,99$, 120 stron. Preview dostępne tutaj.

Temat na forum tu, tu oraz tutaj.
Omnibus: Shadows of the Empire - TPB

Na początku w "Cieniach Imperium", Luke, Leia i Chewbacca są zdecydowani udaremnić plan Boby Fetta mający na celu dostarczenie unieruchomionego w karbonicie Hana Solo przed oblicze Hutta Jabby. Nasi bohaterowie nie zdają sobie jednak sprawy, że zadanie może okazać się o wiele trudniejsze niż mogliby przypuszczać. Darth Vader szuka Luke’a, w nadziei, że przeciągnie go na ciemną stronę. Dodatkowo pojawia się nowe zagrożenie, Xizor, bezwzględny przywódca przestępczej organizacji Czarne Słońce, który stara się zdobyć zaufanie Imperatora poprzez zabicie Skywalkera i obalenie Vadera! Następnie, w "Shadows of the Empire: Evolution", piękna replikantka - wcześniej zabójca pracujący dla Xizora – prowadzi poszukiwania swej ludzkiej strony, podczas gdy Luke Skywalker tropi ją po całej galaktyce, zdecydowany doprowadzić ją przed oblicze sprawiedliwości! I wreszcie, w "Mara Jade: By the Emperor's Hand", osobista zabójczyni Imperatora wykonuje swą ostatnią misję, zdecydowana osiągnąć sukces, mimo śmierci swego mistrza - nawet, jeśli miałoby to kosztować ją życie!
Ten ogromny zbiór prezentuje wszystkie ulubione postacie z oryginalnej trylogii Star Wars: Luke’a Skywalkera, księżniczkę Leię i Hana Solo! Zawiera historie napisane przez uznanych pisarzy Timothy’ego Zahna i Steve’a Perry’ego!
Scenariusz Steve Perry, Michael A. Stackpole, John Wagner, Timothy Zan, rysunki Carlos Ezquerra, John Nadeau, Kilian Plunkett, Ron Randall, rysunki Carlos Ezquerra, John Nadeau, Kilian Plunkett, Ron Randall i inni. Cena 24,99$, 408 stron. Preview dostępne tutaj.

KOMENTARZE (3)

Komiksy

Zapowiedź SW Komiks #17 oraz kilka dodatkowych informacji

2010-01-09 14:46:59 Egmont Polska

Wraz z nastaniem nowego roku zbliżają się premiery nowych komiksów. Już za kilka dni, 14 stycznia do sprzedaży trafi pierwszy w tym roku numer miesięcznika Star Wars Komiks. Zanim jednak przejdziecie do opisu zawartości kolejnego zeszytu zachęcamy do zapoznania się z kilkoma informacjami dotyczącymi przyszłych pozycji Egmontu jakie pojawiły się w ostatnim czasie.

Dokładny plan wydawniczy komiksów Star Wars na kolejne miesiące zostanie przedstawiony prawdopodobnie na Warszawskich Spotkanich Komiksowych, które odbędą się w dniach 20-21 marca. Wiadomo już jednak, że:
- 15 lutego w sprzedaży znajdą się "Mroczne Czasy tom #2: Podobieństwa",
- od 12 marca będzie można nabyć "Generała Grievousa", który ukaże się w kolejnym Wydaniu Specjalnym SW Komiks,
- w kwietniu nastąpi premiera długo wyczekiwanego cyklu Knights of the Old Republic, który został oczywiście przetłumaczony jako "Rycerze Starej Republiki",
- w ramach miesięcznika Star Wars Komiks pojawi się "Bitwia o Kamino", która zostanie podzielona na dwa numery, a także "Purge: Seconds to Die", który wraz z okładką pojawi się w sierpniowym wydaniu, w 2010 roku ukaże się również "Jedi: Mace Windu".
Star Wars Komiks 1/2010 (17)

"Pole rażenia" (Blast Radius, Republic #53) - Wojny klonów trwają od czterech miesięcy. Separatyści opracowali nową broń biologiczną i Republika pragnie zdobyć antidotum. Grupa Jedi, z Obi-Wanem na czele, rusza w tym celu na planetę Queyta. Obi-Wan natyka się tam na Durge’a, łowcę nagród i separatystycznego dowódcę, a także na Mroczną Jedi Asajj Ventress. Nie będzie to ich ostatnie spotkanie. Scenariusz Haden Blackman, rysunki Brian Ching, tusz Joe Weems, kolory Joe Wayne.

"Przelicytowany, lecz niepokonany" (Outbid But Never Outgunned, Tales #7) - Bohaterowie tej historii to dwoje łowców nagród, Boba Fett oraz Sintas Vel. Oboje pilnie poszukują pewnego pojemnika i trafiają na słynącą z domów aukcyjnych planetę Bidamount. Co jest w pojemniku? Tego dowiadujemy się pod koniec historii, przy okazji poznając pewną tajemnicę z przeszłości obojga łowców. Scenariusz Beau Smith, rysunki Mike Deodato, Jr., tusz Neil Nelson., kolory Dave McCaig, okładka Francisco Velasco.

"Kapitan C3-PO" (Captain Threepio, Tales #8) - Krótka przygoda z udziałem pary najsłynniejszych droidów w galaktyce. Wspominany w dialogach kapitan Antilles to Raymus Antilles, kapitan korwety Tantive IV, która przewoziła maleńką Leię na Alderaan, a znacznie później – plany Gwiazdy Śmierci. Kapitan zginął z ręki Dartha Vadera. Mimo zbieżności nazwisk nie był krewnym rebelianckiego pilota Wedge’a Antillesa. Scenariusz i rysunki Ryan Kinnard.

Tłumaczenie: Jarosław Grzędowicz oraz Maciek Drewnowski. Cena 5,99 zł, 48 stron. Premiera: 14 styczeń 2010. Przykładowe plansze dostępne poniżej.

Temat na forum.

KOMENTARZE (30)

Komiksy

The Old Republic: Threat of Peace #23

2010-01-08 19:58:55 SWTOR.com


Na stronie www.swtor.com jest dostępny nowy fragment komiksu "The Old Republic: Threat of Peace". Kolejne trzy strony trzeciego aktu komiksu będącego promocją gry, przygotowywanej przez BioWare i LucasArts, znajdziecie w tym miejscu. Autorem scenariusza jest jeden z pracowników BioWare Rob Chestney, natomiast rysunki, uzupełnione kolorami Michaela Atiyeha, wykonał Alex Sanchez.

Akt 3: Wątpliwa kapitulacja
Pomimo wysiłków Jedi, szereg ostatnich aktów przemocy grozi obaleniem Traktatu z Coruscant. Po zniszczeniu statku dyplomatycznego Envoy, zabiciu wielkiego mistrza Jedi Zym i zbombardowaniu wieży senatu, wielu przywódców Republiki nawołuje do wznowienia wojny z Imperium. W tym samym czasie wojskowi oficjele Republiki na zewnętrznych rubieżach nadal ignorują traktat i sprzeciwiają się rozkazom odwrotu wydanym przez senat. Na Korriban, szanse na pokój są również zagrożone. Próba zamachu na Lorda Barasa i ostrzał imperialnego transportu sprawiły, że przywódcy Sithów stali się bardziej podejrzliwi. Na szczęście jat nadal nadzieja. Przywódcy Republiki podejrzewają, że za ostatnimi atakami stoi niesławny łowca nagród Braden i senat wysłał mistrza Jedi Orgus Dina aby odnalazł łowcę …

Kolejny odcinek ukaże się za dwa tygodnie.

Temat na forum.
KOMENTARZE (7)

Komiksy

Komiksowe zapowiedzi na kwiecień i czerwiec

2010-01-08 14:37:52 StarWars.com

W sieci pojawiły się nowe zapowiedzi komiksowe informujące o pozycjach, które trafią na amerykański rynek w kwietniu. I tak za trzy miesiące w sprzedaży powinien pojawić się już kolejny numer cyklu Legacy oraz pojedyncza historia Purge, będąca już trzecim one shotem o tym samym tytule. W czerwcu natomiast Dark Horse planuje wydać w zbiorczym wydaniu kolejne przygody z serii the Clone Wars nowego Omnibusa zawierającego pierwsze komiksy Star Wars jakie kiedykolwiek ujrzały światło dzienne.
Purge: The Hidden Blade

Darth Vader irytuje się z powodu zadania zleconego mu przez Imperatora: ochrony imperialnych fabryk na odległej planecie przed wrogo nastawionymi rdzennymi mieszkańcami. Vader uważa, że to zajęcie jest poniżej jego możliwości, dopóki nie dowiaduje się, że mistrz Jedi i jego padawan sprzymierzyli się z tubylcami!
Teraz trwa polowanie, a Vader jest na tropie swojej ulubionej ofiary. Żadna zasadzka ani żadne lokalne gigantyczne jaszczury nie powstrzymają jego pogoni. Biada tym Jedi, którzy zostaną przez niego złapani. Ta pojedyncza historia przedstawia wydarzenia rozgrywające się po Zemście Sithów.
Scenariusz Haden Blackman, rysunki i okładka Chris Scalf. Cena 3,50$, 40 stron. Premiera: kwiecień 2010.

Temat na forum.
Legacy #47: The Fate of Dac

Sithowie zatruli wody oceanów na planecie Dac starając się zgładzić każdą żywa istotę, jednak admirał Gar Stazi nie jest gotowy poświęcić mieszkańców Mon Calamari bez próby ewakuacji.
Czas jest przeciwko niemu, a pomoc ze strony nowych imperialnych sojuszników zadecyduje, czy ten ratunek zakończy się sukcesem … czy okaże się samobójstwem!
W komiksie powróci dodatkowo Eskadra Łotrów.
Scenariusz John Ostrander, rysunki Jan Duursema, kolory Brand Anderson, tusz Dan Parsons, okładka Sean Cooke. Cena 2,99$, 40 stron. Premiera: kwiecień 2010.

Temat na forum.
Omnibus: A Long Time Ago ... Volume #1

To wydanie zbiorcze zawiera pierwszych dwadzieścia sześć numerów komiksów Star Wars, które ukazywały się nakładem wydawnictwa Marvel od 1977 r. (tego samego roku co pierwszy film). Pierwszy tom Star Wars Omnibus: A Long Time Ago to z pewnością gratka dla każdego fana.
Przyszłe tomy będą zawierać kolejne numery wydane przez Marvela: komiksową adaptację Powrótu Jedi, materiał z Brytyjskich Marveli, serie Droids i Ewoks oraz inne rzadkie komiksy Star Wars.
Scenariusz Roy Thomas, Don Glut, Archie Goodwin, Mary Jo Duffy, rysunki Howard Chaykin, Tom Palmer, Terry Austin, Bill Wray, Walt Simonson, i inni. Cena 24,99$, 480 stron. Premiera: czerwiec 2010.
The Clone Wars: In Service of the Republic - TPB

Jedi Kit Fisto i Plo Koon podejmują się śmiałej misji polegającej na ataku z udziałem najtwardszych komandosów Republiki na lodowej planecie Khorm. Jedi zamierzają uwolnić zniewolonych przez Separatystów Khormai, mieszkańców tej planety i zniszczyć górską fortecę wroga. Jednak zadanie nie będzie proste. Intensywne burze śnieżne, tchórzliwy kapitan Republiki oraz przybycie wzbudzającej strach zabójczyni Asajj Ventress wraz elitarną grupą komandosów będzie testem umiejętności Jedi i sił Republiki!
Komiks zawiera historie wydane oryginalnie w zeszytach The Clone Wars #7-9.
Scenariusz Henry Gilroy i Steven Melching, rysunki Scott Hepburn, kolory Michael E. Wiggam, tusz Dan Parsons, okładka Ramon Perez. Cena 7,99$, 80 stron. Premiera: czerwiec 2010.

Temat na forum.

KOMENTARZE (8)

Komiksy

Ostatni numer The Clone Wars w sprzedaży

2010-01-06 09:37:40 Rebelscum.com i Dark Horse

Po świątecznej przerwie i noworocznej zabawie przyszedł czas nowe komiksy Star Wars. Pierwszym komiksem, który w tym roku zabierze nas do odległej galaktyki jest dwunasty zeszyt cyklu The Clone Wars, kończącego trzyczęściową miniserię "Hero of the Confederacy".
Najnowszy numer The Clone Wars, mający dziś w Stanach swoją premierę, jest jednocześnie ostatnim numerem całej serii. Chociaż komiksowe książeczki TCW przeznaczone głównie do młodszych czytelników sprzedają się dobrze i prawdopodobnie nadal będą się ukazywać w mniej więcej trzymiesięcznych odstępach, to miesięcznik skierowany do nieco starszej grupy wiekowej nie cieszy się zbyt wielkim zainteresowaniem. W związku z tym wydawnictwo Dark Horse ogłosiło, że rezygnuje z dalszego wydawania tej pozycji.

The Clone Wars #12: Hero of the Confederacy # 3(3)

Anakin Skywalker został wezwany z powrotem do czynnej służby, aby uporać się z pilotem Separatystów, który sieje spustoszenie we flocie Republiki. Ale szansa Anakina by udowodnić swoją wartość ma wysoką cenę: as wroga jest przyjacielem.
Koszty wojny nigdy nie były wyższe i nawet rozpaczliwe próby Obi-Wana Kenobiego, aby odnaleźć drogę do pokoju, mogą przyjść zbyt późno.
Scenariusz Henry Gilroy i Steven Melching, rysunki Brian Kolchak, kolory Michael E. Wigwam, okładka Scott Hepburn. Cena 2,99$, 40 stron. Preview dostępne tutaj.

Temat na forum.
KOMENTARZE (8)
Loading..