TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Ciąg dalszy sagi o Ani Solo

2013-11-27 22:00:05 Diamond Comics Distributors

Za oceanem ukazał się nowy zeszyt serii Legacy Vol. 2 autorstwa Corinny Bechko i Gabriela Hardmana. Komiks przedstawia losy młodej Ani, spadkobierczyni dziedzictwa rodu Solo i jej przyjaciół. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi szczegółami.

Legacy Vol. 2 #9

Ania Solo czegoś nie rozumie - dosłownie! Gdy ich pojazd utonął w trującym oceanie, wraz z rycerzem imperialnym Jao, Ania czeka na ratunek. Ale nawet jeśli przyjdzie, nadal będą musieli uwolnić niewolników z doków na orbicie - nie wspominając o armii piratów stojących na ich drodze!
Scenariusz Corinna Bechko, Gabriel Hardman, rysunki Brian Thies, kolory Rachelle Rosenberg, okładka Agustin Alessio. Cena $2,99, 32 strony.

Temat na forum.
KOMENTARZE (2)

Komiksy

Powraca Dawn of the Jedi

2013-11-20 20:22:37 Diamond Comic Distributors

Dzisiaj po wielu miesiącach przerwy na półki sklepów komiksowych zawitał nowy zeszyt Dawn of the Jedi. Jest to seria tworzona przez Johna Ostrandera i Jan Duursemę, którzy są znani wśród fanów Star Wars z takich komiksów jak Republic, czy Legacy. Dawn of the Jedi #11 otwiera nową historię pt. Force War. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi szczegółami.

Dawn of the Jedi #11: Force War #1 (5)

Nieustraszeni Rakatanie przeprowadzili inwazję na system Tython i wojna przeniosła się na każdą planetę. Z mieczami Mocy w dłoniach, Je’daii połączyli siły z niedawnymi wrogami: Daegenem Lokiem, szalonym Je’daii i Ogarem Mocy, Xeshem - potworem, którego znają i dziką kartą, której jeszcze nie poznali!
Scenariusz John Ostrander, rysunki Jan Duursema, tusz Dan Parsons, kolory Wes Dzioba, okładka David Michael Beck. Cena $3,50, 32 strony.

Temat na forum.

Legacy Vol. 2 #1 for $1

Przeczytajcie pierwszy rozdział sagi o Ani Solo - praprawnuczce Hana i Leii - za tylko $1! Ania jest prostą dziewczyną, próbującą znaleźć sobie drogę w galaktyce, i która stała się właścicielką miecza świetlnego oraz imperialnego droida komunikacyjnego. Niedługo odkryje, że została obrana na cel!
Scenariusz Corinna Bechko, Gabriel Hardman, rysunki Gabriel Hardman, kolory Rachelle Rosenberg, okładka Dave Wilkins. Premiera: 20. listopada 2013. Cena $1,00, 32 strony.

Temat na forum.

Legacy Vol. 2 Book 1: Prisoner of the Floating World TPB

Ania Solo po prostu stara się znaleźć swoje miejsce w galaktyce... i jest w trakcie małej przygody! Ale gdy napotyka popsutego droida komunikacyjnego i zgubiony miecz świetlny, mała przygoda zamienia się w duże kłopoty... dla Ani i jej przyjaciół!
Wydanie zawiera Legacy Vol. 2 #1-5: Prisoner of the Floating World
Scenariusz Corinna Bechko, Gabriel Hardman, rysunki Gabriel Hardman, kolory Rachelle Rosenberg, okładka Dave Wilkins. Cena $19,99, 144 strony.

Temat na forum.

Darth Vader and the Ninth Assassin HC

Dziewiąty zabójca - o wiele niebezpieczniejszy od poprzednich ośmiu - został wynajęty do zabicia Dartha Vadera. Gdzie indziej inne zagrożenie dla Imperium dało o sobie znać. Zabierze ono Vadera w poszukiwania starożytnego zła... Przez cały czas dziewiąty zabójca czai się, czekając na idealny moment na atak!
Wydanie zawiera Darth Vader and the Ninth Assassin #1-5.
Scenariusz Tim Siedell, rysunki Stephen Thompson, Iván Fernández, tusz Mark Irwin, Denis Freitas, Drew Geraci, kolory Michael Atiyeh, okładka Ariel Olivetti. Cena $24,99, 128 stron.

Temat na forum.
KOMENTARZE (6)

Komiksy

Ciąg dalszy runu Briana Wooda

2013-11-13 19:20:47 Diamond Comic Distributors

W Stanach Zjednoczonych ukazał się jedenasty zeszyt serii Briana Wooda pt. Star Wars. Za oprawę graficzną komiksu odpowiedzialny jest Carlos D'Anda. Wydarzenia ukazane w tej serii dzieją się na chwilę po Nowej Nadziei i przedstawiają losy głównych bohaterów filmu.
Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi szczegółami dotyczącymi tego komiksu.

Star Wars #11

Eskadra księżniczki Leii jest znowu razem, by walczyć o swoje życia. Gwiezdny niszczyciel Devastator przeprowadza atak na flotę rebelii! Tymczasem tajny agent Vadera zdaje sobie sprawę z tego co się wydarzy, gdy go zawiedzie. A na Coruscant, szczęście Hana Solo może się zmienić, chyba że... cóż, nie zmieni się...
Scenariusz Brian Wood, rysunki Carlos D'Anda, kolory Gabe Eltaeb, okładka Sean Cooke. Cena $2,99, 32 strony.

Temat na forum.
KOMENTARZE (7)

Komiksy

Zapowiedzi na styczeń 2014

2013-11-10 15:17:18 Comic Book Resources

Wydawnictwo Dark Horse opublikowało listę wszystkich komiksów, jakie na rynek trafią w styczniu przyszłego roku. Wśród nich znalazło się pięć gwiezdnowojennych zeszytów, które wchodzą w skład serii: The Star Wars, Star Wars, Darth Vader and the Cry of Shadows, Dawn of the Jedi i Legacy Vol. 2. Szczegóły każdego pojedynczego zeszytu można przeczytać poniżej.

The Star Wars #0

Oto przewodnik po 8-zeszytowej adaptacji The Star Wars, w którym znajdziecie ekskluzywne informacje i szkice, które wprowadzą was w tą nową, i zarazem jakże znaną, galaktykę.
Znajdują się tu też nigdy wcześniej nie publikowane kadry, które Dark Horse przygotował w hołdzie dla George’a Lucasa!
Scenariusz Jonathan Rinzler, Randy Stradley, rysunki Mike Mayhew, Sean Cooke, Kilian Plunkett, Stephane Roux, Scott Kolins, okładka Nick Runge. Premiera: 1. stycznia 2014. Cena $3,99, 32 strony.

Temat na forum.

Star Wars #13

Po porażce z siłami rebelii i ucieczce Luke’a Skywalkera, Darth Vader decyduje się posprzątać bałagan. Od jednego krańca galaktyki do drugiego, nowy oddział Vadera składający się z elitarnych szturmowców, których osobiście ubezpiecza swoim własnym mieczem, przeczesuje szeregi Imperium!
Scenariusz Brian Wood, rysunki Facundo Percio, tusz Dan Parsons, kolory Gabe Eltaeb, okładka Hugh Fleming. Premiera: 8. stycznia 2014. Cena $2,99, 32 strony.

Temat na forum.

Darth Vader and the Cry of Shadows #2 (5)

Klon Hock wiele przeszedł od momentu, gdy został pozostawiony sam sobie przez Jedi w trakcie wojen klonów. Teraz wierzy, że znalazł prawdziwie wielkiego wojownika, który zasługuje na jego szacunek i lojalność – Dartha Vadera! Jeżeli uda się Hockowi zaimponować Vaderowi w roli szturmowca, zostanie szanowany przez dowódcę, którego najbardziej podziwia.
Scenariusz Tim Siedell, rysunki Gabriel Guzman, kolory Michael Atiyeh, okładka Felipe Massafera. Premiera: 15. stycznia 2014. Cena $3,50, 32 strony.

Temat na forum.

Dawn of the Jedi #13: Force War #3 (5)

Generałowie Je’daii Daegen Lok i Xesh zostali pojmani przez wcześniejszych rakatańskich mistrzów Xesha, który dowiaduje się dlaczego tak naprawdę przybyli oni na Tython. Żałując swojego czynu, zostaje zmuszony do wydania najeźdźcom informacji, których potrzebują, by pokonać jego przyjaciół Je’daii – i zniewolić całą planetę!
Scenariusz John Ostrander, rysunki Jan Duursema, tusz Dan Parsons, kolory Wes Dzioba, okładka David Michael Beck. Premiera: 15. stycznia 2014. Cena $3,50, 32 strony.

Temat na forum.

Legacy Vol. 2 #11

Kim tak naprawdę jest Ania Solo? Skromną, niosącą pomoc osobą, za którą się uważa, czy uciekinierem z więzienia, który zamordował rycerza imperialnego, jak sądzą władze?
Scenariusz Corinna Bechko, Gabriel Hardman, rysunki Gabriel Hardman, kolory Rachelle Rosenberg, okładka Agustin Alessio. Premiera: 22. stycznia 2014. Cena $2,99, 32 strony.

Temat na forum.
KOMENTARZE (5)

Komiksy

3. zeszyt The Star Wars

2013-11-06 19:46:59 Diamond Comic Distributors

Za oceanem ukazał się dzisiaj trzeci zeszyt komiksu Jonathana Rinzlera pt. The Star Wars. Jest to komiksowa adaptacja pierwotnego scenariusza George'a Lucasa do filmu Star Wars z 1974 roku. Za oprawę graficzną miniserii odpowiada Mike Mayhew, a poniżej znajdują się wszystkie szczegóły dotyczące tej publikacji.

The Star Wars #3 (8)

Królowa ustępuje! Ukryta Forteca zniszczona! Armia imperialna maszeruje!
Annikin Starkiller i księżniczka Leia ratują dwa droidy na pustyni, Darth Vader rekrutuje sławnego rycerza Sithów do swojej armii, a oddział szturmowców z mieczami laserowymi próbuje pojmać generała Luke’a Skywalkera!
Scenariusz Jonathan Rinzler, rysunki Mike Mayhew, kolory Rain Beredo, okładka Nick Runge. Cena $3,99, 32 strony.

Temat na forum.
KOMENTARZE (2)
Loading..