TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Druga Gwiazda Śmierci i Egzekutor dwa miesiące po Nowej Nadziei

2013-06-27 17:17:36 Różne

Strona Comic Book Resources opublikowała preview nowego, siódmego zeszytu serii Star Wars autorstwa Briana Wooda. Warto wspomnieć, iż tym zeszytem swoją przygodę z serią w roli rysownika rozpocznie Ryan Kelly, który zajmie tę pozycję najprawdopodobniej na 6 zeszytów (Star Wars #7-12).
W opublikowanej zapowiedzi znalazł się kadr, który od razu wywołał burzę rozmów (znajduje się on poniżej). Został na nim pokazany gwiezdny superniszczyciel Egzekutor obok drugiej Gwiazdy Śmierci. Wszystko obeszłoby się bez rozmów, gdyby nie okres, w którym dzieje się seria - 2 miesiące po Epizodzie IV. Wielu fanom nasunęło się więc pytanie. Czy dwa miesiące po zniszczeniu Gwiazdy Śmierci mogła już istnieć druga wersja tej stacji kosmicznej? Wielu czytelników uważa, iż będzie musiał być zmieniony czas, w jakim ta seria się dzieje, by wszystko nabrało sensu. Jednak nie ma żadnego oficjalnego komentarza na ten temat i nie wiadomo czy cokolwiek będzie w tej sprawie robione. W przeszłości zmiana chronologicznej daty w uniwersum Star Wars miała już miejsce, więc nie należy wykluczać takiej ewentualności.Cały preview można obejrzeć tutaj.

Temat na forum.
KOMENTARZE (32)

Komiksy

Prisoner of the Floating World zbliża się do końca

2013-06-26 18:24:33 DiamondComicsDistributors.com

Dzisiaj za oceanem na półki sklepów komiksowych trafił przedostatni zeszyt pierwszego arcu serii Legacy Vol. 2 pt. Prisoner of the Floating World. Wydarzenia z tego komiksu dzieją się zaraz po historii ze stron Legacy: War #1-6 i przedstawiają losy Ani Solo, potomkini Hana i Leii Solo.

Legacy Vol. 2 #4: Prisoner of the Floating World #4

Znikająca planeta i oszust odkryli… śmiertelnie niebezpieczną pułapkę i bardzo niebezpieczną ucieczkę. Gdy Ania Solo wyruszała na przygodę, nie miała pojęcia, że dołączą do niej kłopoty, niebezpieczeństwa i Sithowie!
Scenariusz Corinna Bechko, Gabriel Hardman, rysunki Gabriel Hardman, kolory Rachelle Rosenberg, okładka Dave Wilkins. Cena $2,99, 32 strony. Preview dostępny tutaj.

Temat na forum.
KOMENTARZE (2)

Komiksy

Dodruki wydań zbiorczych

2013-06-22 17:47:02 Różne

Niedawno zostały ogłoszone zapowiedzi komiksowe na wrzesień bieżącego roku. Jadnak to nie wszystkie gwiezdnowojenne pozycje, które w najbliższym czasie zagoszczą na półkach sklepów komiksowych. Wydawnictwo Dark Horse Comics postanowiło wydać nowe edycje niektórych wydań zbiorczych, których nakład został wyprzedany, bądź szybko się wyczerpuje. Poniżej zamieszczamy pełną listę tych wydań, które zostały pogrupowane ze względu na datę premiery.

10. lipca 2013

 • Darth Vader and the Ghost Prison HC

  17. lipca 2013

 • Darth Vader and the Lost Command HC

  14. sierpnia 2013

 • Dark Times Volume 2: Parallels TPB
 • Empire Volume 1: Betrayal TPB
 • Empire Volume 3: The Imperial Perspective TPB
 • Empire Volume 5: Allies and Adversaries TPB
 • Empire Volume 7: The Wrong Side of the War TPB
 • Knights of the Old Republic Volume 4: Daze of Hate, Knights of Suffering TPB
 • Knights of the Old Republic Volume 9: Demon TPB
 • Legacy Volume 9: Monster TPB
 • Rebellion Volume 2: The Ahakista Gambit TPB

  21. sierpnia 2013

 • Dark Times Volume 4: Blue Harvest TPB
 • Empire Volume 2: Darklighter TPB
 • Empire Volume 6: In the Shadows of Their Fathers TPB
 • Knights of the Old Republic Volume 1: Commencement TPB
 • Knights of the Old Republic Volume 3: Days of Fear, Nights of Anger TPB
 • Knights of the Old Republic Volume 8: Destroyer TPB
 • Legacy Volume 8: Tatooine TPB
 • Legacy Volume 10: Extremes TPB
 • Rebellion Volume 1: My Brother, My Enemy TPB
 • Rebellion Volume 3: Small Victories TPB


  KOMENTARZE (3)
 • Komiksy

  Rycerze Starej Republiki #10 - zapowiedź

  2013-06-21 21:39:18 Egmont Polska

  W przyszłym miesiącu pojawi się kolejny album Star Wars wydawnictwa Egmont. Tym razem do sprzedaży trafi dziesiąty i ostatni tom Rycerzy Starej Republiki zatytułowany "Wojna".

  Rycerze Starej Republiki tom #10: Wojna

  Republika i Mandalorianie toczą wojnę, do której włącza się część Jedi. Jeden z nich, pacyfista Zayne Carrick, wcielony do wojska wbrew swojej woli, trafia na front. Gdy wpada w mandaloriańską niewolę, gdy szturmuje plaże z innymi republikańskimi żołnierzami, nagle zostaje zmuszony… do walki u boku wroga! Wkrótce odkrywa, że Mandalorianie – i ich przywódca – kryją w sobie więcej, niż widać na pierwszy rzut oka. I że musi zrobić wszystko, co w jego mocy, by zapobiec rozlewowi krwi – na przykład poprosić o pomoc starego przyjaciela i ułożyć plan.
  Komiks zawiera historię przedstawioną oryginalnie w zeszytach Knights of the Old Republic War #1-6.
  Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Andrea Mutti, tusz Gigi Baldassini, kolory Michael Atiyeh, okładka Benjamin Carré. Tłumaczenie: Jacek Drewnowski. Cena 39,99 zł, 120 strony. Premiera: 8 lipiec 2013 r. Przykładowe plansze dostępne poniżej.


  Temat na forum.
  KOMENTARZE (5)

  Komiksy

  Zabójca ciągle śledzi Vadera

  2013-06-19 19:30:09 DiamondComicsDistributors.com

  Dzisiaj za oceanem ukazał się trzeci zeszyt miniserii Darth Vader and the Ninth Assassin. To już trzecia historia o Vaderze (po Lost Command i Ghost Prison). W listopadzie ukaże się wydanie w twardej oprawie wszystkich 5 zeszytów Ninth Assassin.

  Darth Vader an the Ninth Assassin #3 (5)

  Poszukiwania osób odpowiedzialnych za próbę zabójstwa imperatora doprowadziły Dartha Vadera na unoszący się nad tajemniczym księżycem gwiezdny niszczyciel. Na powierzchni zamiast ocalałych spotyka tylko starożytne ruiny i przerażonych tubylców. Tymczasem łowca oczekuje na dogodny moment do ataku!
  Scenariusz Tim Siedell, rysunki Ivan Fernandez, tusz Denis Frietas, kolory Michael Atiyeh, okładka Ariel Olivetti. Cena $3,50, 32 strony.

  Temat na forum.

  Lost Tribe of the Sith: Spiral TPB

  Ambitny sithański rebeliant, Spinner jest bliski zniszczenia równowagi w zaginionym plemieniu Sithów. Gdy zostaje aresztowany za zdradę i wysłany na statek więzienny, zaczyna myśleć o unieszkodliwieniu pojazdu, zniszczeniu plemienia, a nawet o ucieczce do galaktyki. To wszystko doprowadzi go do odnalezienia dawno zapomnianej broni. Konkurencyjna pasażerka na gapę z tego samego statku ma swoje własne plany dotyczące przyszłości plemienia. Ono nie potrzebuje zniszczenia, ono potrzebuje nowego przywódcy – jej.
  Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Andrea Mutti, tusz Pierluigi Baldassini, kolory Michael Heisler, okładka Paul Renaud. Cena $18,99, 120 stron.

  Temat na forum.

  The Clone Wars: The Smuggler's Code TPB

  Gdy napotyka kryminalistę ze swojej przyszłość, Mistrz Jedi Obi-Wan Kenobi atakuje zdeterminowany, by spełnić obietnicę, którą sobie złożył, gdy był młodym Rycerzem: doprowadzić uciekiniera na własną rękę! Na szlaku Obi-Wan uzyskuje przysługę od lokalnej przemytniczki, ale jej chęć odniesienia korzyści może spowodować więcej problemów, niż jej pomoc jest tak naprawdę warta!
  Scenariusz Justin Aclin, rysunki Eduardo Ferrara, tusz Michael Atiyeh. Cena $7,99, 80 stron.

  Temat na forum.
  KOMENTARZE (1)

  Komiksy

  ''Życie barona Fela'' w sprzedaży

  2013-06-18 22:12:49 Egmont Polska

  Nowy zeszyt Star Wars Komiks jest już w sprzedaży. Tym razem Egmont przedstawia historię o jednym z największych asów przestworzy odległej galaktyki. Zachęcamy od odwiedzenia kiosków, salonów prasowych lub ulubionych sklepów internetowych w celu nabycia kolejnej dawki gwiezdnowojennych opowieści.

  Star Wars Komiks 3/2013 (51)

  "Życie barona Fela" (The Making of Baron Fel, X-Wing Rogue Squadron #25) - W komiksie W służbie Imperium („Star Wars Komiks Wydanie Specjalne” 3/2012) piloci z legendarnej rebelianckiej Eskadry Łotrów zmagają się z myśliwcami Imperium, między innymi z budzącą największy postrach maszyną barona Soontira Fela. W tym numerze publikujemy komiks, przedstawiający historię najsłynniejszego pilota w imperialnej flocie. Postać w oczywisty sposób nawiązuje do barona Manfreda von Richthofena, zwanego Czerwonym Baronem, największego asa myśliwskiego I wojny światowej, który odniósł 80 zwycięstw powietrznych. W odróżnieniu od swojego historycznego pierwowzoru, Soontir Fel nie był z pochodzenia arystokratą, lecz synem farmera, a tytuł barona otrzymał za zasługi od imperatora Palpatine’a. Po bitwie o Endor i zniszczeniu drugiej Gwiazdy Śmierci przez rebeliantów, Imperium pogrążyło się w chaosie. Jednej z rywalizujących frakcji przewodziła Ysanna Isard – która pojawia się w komiksie – i to ona zleciła Felowi samobójczą misję obrony planety Brentaal IV. Został zestrzelony przez Eskadrę Łotrów i właśnie w tym momencie, pół roku po bitwie o Endor, rozpoczyna się komiks Życie barona Fela. A co działo się później? Baron dołączył do Nowej Republiki i mniej więcej przez rok służył w Eskadrze Łotrów, przeciw której tyle razy wcześniej walczył. Ostatecznie został pojmany przez Ysannę Isard i trafił pod rozkazy wielkiego admirała Thrawna. Około półtora roku później przyszedł na świat jego syn, Jagged, który także został pilotem i walczył z najeźdźcami spoza galaktyki, Yuuzhan Vongami. Po tej wojnie stanął na czele nowego Imperium, dając początek dynastii Felów. Na imperialnym tronie zasiadał także między innymi jego wnuk, a prawnuk barona Soontira Fela – Roan Fel, dobrze znany z serii komiksowej Dziedzictwo.
  Scenariusz Michael A. Stackpole, rysunki Steve Crespo, tusz Chip Wallace, kolory David Nestelle, okładka Timothy Bradstreet.

  Tłumaczenie: Maciek Drewnowski. Cena 6,99 zł, 48 stron.

  Temat na forum.
  KOMENTARZE (17)

  Komiksy

  Nowe warianty okładkowe

  2013-06-16 14:44:53 Różne

  W trakcie ostatnich miesięcy komiksy Star Wars miewają się naprawdę dobrze. Coraz częściej można je zobaczyć na szczytach list przedstawiających najlepiej sprzedające się pozycje. Wydawnictwo Dark Horse Comics postanowiło wykorzystać ten fakt i coraz częściej stara się wydawać specjalne warianty okładkowe swoich komiksów.
  Niedawno prezentowaliśmy wariant komiksu Dark Times: A Spark Remains #1 (5), który się ukaże w limitowanym nakładzie na zbliżającym się Comic Conie w San Diego. W tym newsie chcielibyśmy przedstawić Wam dwa nowe warianty i je uporządkować.
  Pierwszym z nich jest wariant The Star Wars #1, który zostanie wydany specjalnie przez firmę Midtown Comics. Jego autorem jest John Cassaday, który opierał się na legendarnym plakacie Nowej Nadziei. Można ten wariant zamawiać w ramach najnowszego preordera na stronie wydawcy. Trzeba będzie za niego zapłacić $10.
  Następną i ostatnią nowością jest specjalne wydanie komiksu Star Wars #7. Ten wariant będzie można nabyć na Comic Conie w San Diego w Kalifornii. Cena okładkowa to $5. Nakład będzie sobie liczył 1 000 sztuk. Na konwencie jedna osoba będzie mogła nabyć nie więcej jak 10 egzemplarzy. Na okładce tego wariantu znajduje się biało-czarna praca Rodolfo Migliariego, która w kolorze jest okładką regularną tego komiksu.
  Poniżej znajdują się wszystkie jak dotąd ogłoszone warianty komiksów The Star Wars #1 (8), Star Wars #7 i Dark Times #28: A Spark Remains #1 (5) wraz z okładkami regularnymi.

  The Star Wars #1 (8)


  Okładka regularna

  Wariant Jan Duursemy

  Ultrawariant Douglasa Wheatley'a

  Wariant Midtown Comics  Star Wars #7


  Okładka regularna

  Wariant San Diego Comic Con 2013


  Dark Times #28: A Spark Remains #1 (5)


  Okładka regularna

  Wariant San Diego Comic Con 2013

  KOMENTARZE (7)

  Komiksy

  Zapowiedzi na wrzesień 2013

  2013-06-16 11:42:28 ComicBookResources.com

  Kilka dni temu portal Comic Book Resources przedstawił zapowiedzi komiksowe wydawnictwa Dark Horse Comics na wrzesień bieżącego roku. Ukażą się wtedy nowe zeszyty serii The Star Wars (pierwszy numer), Star Wars, Dark Times i Legacy Vol. 2. Dodatkowo zostały wyjawione wszystkie zapowiedzi wydań zbiorczych na listopad 2013. Na półki sklepów komiksowych trafi wtedy wydanie w miękkiej oprawie komiksu Legacy Vol. 2 #1-5: Prisoner of the Floating World i w twardej oprawie historii o Vaderze i dziewiątym zabójcy. Poniżej prezentujemy wszystkie szczegóły dotyczące tych pozycji.

  The Star Wars #1 (8)

  Zanim powstało Star Wars, było The Star Wars! To autoryzowana adaptacja pierwszego wstępnego scenariusza George’a Lucasa, która później zmieniła się w dzieło, które zmieniło świat.
  Annikin Starkiller jest bohaterem... Luke Skywalker jest pomarszczonym generałem Jedi... Han Solo jest dużym zielonym obcym... a Sithowie... cóż, Sithowie to nadal źli goście. Oto niesamowita przygoda dziejąca się jeszcze dawniej temu w jeszcze bardziej odległej galaktyce!
  Scenariusz J.W. Rinzler, rysunki Mike Mathew, kolory Rain Beredo, Brad Anderson, okładka Nick Runge (regularna), Jan Duursema (wariant), Douglas Wheatley (ultrawariant). Premiera: 4. września 2013. Cena $3,99, 32 strony.

  Temat na forum.

  Star Wars #9

  Zdana na tylko siebie, w szerokiej galaktyce, gdy jej przyjaciele prónują uciec Imperium i uniknąć konfrontacji z łowcami nagród, księżniczka Leia kieruje swojego X-winga do centrum jej żalu... miejsca, którego pragnie, ale prawdopodobnie nigdy nie powinna odwiedzić: ruin jej rodzinnego świata... Alderaana.
  Scenariusz Brian Wood, rysunki Ryan Kelly, tusz Dan Parsons, kolory Gabe Eltaeb, okładka Hugh Fleming. Premiera: 11. września 2013. Cena $2,99, 32 strony.

  Temat na forum.

  Dark Times #30: A Spark Remains #3 (5)

  Darth Vader przygotowuje zabójcę do polowania na Jedi przeszukując galaktykę w poszukiwaniu ofiary. Gdzie indziej, załoga Uhumele planuje atak na Mrocznego Lorda, ale pewien sekret, który wyciekł na jaw może wszystko zaprzepaścić!
  Scenariusz Randy Stradley, rysunki Douglas Wheatley, kolory Dan Jackson, okładka Benjamin Carré. Premiera: 18. września 2013. Cena $3,50, 32 strony.

  Temat na forum.

  Legacy Vol. 2 #7

  Po okropnej wizji, w której cesarzowa Fel zostaje zabita przez Sitha, Ania Solo i rycerz imperialny Jao ignorują rozkazy i wyruszają na poszukiwania Sitha zabójcy. To jest “właściwa” rzecz do zrobienia... która nieco zmienia ich nastawienie do przygody.
  Scenariusz Corinna Bechko, Gabriel Hardman, rysunki Brian Thies, okładka Livio Ramondelli. Premiera: 25. września 2013. Cena $2,99, 32 strony.

  Temat na forum.

  Legacy Vol. 2 Book 1: Prisoner of the Floating World TPB

  Ania Solo o prostu stara się znaleźć swoje miejsce w galaktyce... i jest w trakcie małej przygody! Ale gdy napotyka popsutego droida komunikacyjnego i zgubionego miecza świetlnego, mała przygoda zamienia się w duże kłopoty... dla Ani i jej przyjaciół!
  Wydanie zawiera Legacy Vol. 2 #1-5: Prisoner of the Floating World
  Scenariusz Corinna Bechko, Gabriel Hardman, rysunki Gabriel Hardman, kolory Rachelle Rosenberg, okładka Dave Wilkins. Premiera: 20. listopada 2013. Cena $19,99, 144 strony.

  Temat na forum.

  Darth Vader and the Ninth Assassin HC

  Dziewiąty zabójca - o wiele niebezpieczniejszy od poprzednich ośmiu - został wynajęty do zabicia Dartha Vadera. Gdzie indziej inne zagrożenie dla Imperium dało o sobie znać. Zabierze ono Vadera w poszukiwania starożytnego zła... Przez cały czas dziewiąty zabójca czai się, czekając na idealny moment na atak!
  Wydanie zawiera Darth Vader and the Ninth Assassin #1-5.
  Scenariusz Tim Siedell, rysunki Stephen Thompson, Iván Fernández, tusz Mark Irwin, Denis Freitas, Drew Geraci, kolory Michael Atiyeh, okładka Ariel Olivetti. Premiera: 27. listopada 2013. Cena $24,99, 128 stron.

  Temat na forum.
  KOMENTARZE (5)

  Komiksy

  SW Komiks #51 - zapowiedź

  2013-06-16 11:03:52 Egmont Polska

  Za kilka dni pojawi się trzeci w tym roku numer czasopisma Star Wars Komiks. Tym razem na czytelników czeka pojedyncza historia skupiona wokół osoby Sontiera Fela, legendarnego pilota w siłach Imperium.

  Star Wars Komiks 3/2013 (51)

  "Życie baron Fela" (The Making of Baron Fel, X-Wing Rogue Squadron #25) - W komiksie W służbie Imperium („Star Wars Komiks Wydanie Specjalne” 3/2012) piloci z legendarnej rebelianckiej Eskadry Łotrów zmagają się z myśliwcami Imperium, między innymi z budzącą największy postrach maszyną barona Soontira Fela. W tym numerze publikujemy komiks, przedstawiający historię najsłynniejszego pilota w imperialnej flocie. Postać w oczywisty sposób nawiązuje do barona Manfreda von Richthofena, zwanego Czerwonym Baronem, największego asa myśliwskiego I wojny światowej, który odniósł 80 zwycięstw powietrznych. W odróżnieniu od swojego historycznego pierwowzoru, Soontir Fel nie był z pochodzenia arystokratą, lecz synem farmera, a tytuł barona otrzymał za zasługi od imperatora Palpatine’a. Po bitwie o Endor i zniszczeniu drugiej Gwiazdy Śmierci przez rebeliantów, Imperium pogrążyło się w chaosie. Jednej z rywalizujących frakcji przewodziła Ysanna Isard – która pojawia się w komiksie – i to ona zleciła Felowi samobójczą misję obrony planety Brentaal IV. Został zestrzelony przez Eskadrę Łotrów i właśnie w tym momencie, pół roku po bitwie o Endor, rozpoczyna się komiks Życie barona Fela. A co działo się później? Baron dołączył do Nowej Republiki i mniej więcej przez rok służył w Eskadrze Łotrów, przeciw której tyle razy wcześniej walczył. Ostatecznie został pojmany przez Ysannę Isard i trafił pod rozkazy wielkiego admirała Thrawna. Około półtora roku później przyszedł na świat jego syn, Jagged, który także został pilotem i walczył z najeźdźcami spoza galaktyki, Yuuzhan Vongami. Po tej wojnie stanął na czele nowego Imperium, dając początek dynastii Felów. Na imperialnym tronie zasiadał także między innymi jego wnuk, a prawnuk barona Soontira Fela – Roan Fel, dobrze znany z serii komiksowej Dziedzictwo.
  Scenariusz Michael A. Stackpole, rysunki Steve Crespo, tusz Chip Wallace, kolory David Nestelle, okładka Timothy Bradstreet.

  Tłumaczenie: Maciek Drewnowski. Cena 6,99 zł, 48 stron. Premiera: 18 czerwca 2013 r.

  Temat na forum.
  KOMENTARZE (8)

  Komiksy

  Koniec In the Shadow of Yavin

  2013-06-11 22:09:33 DiamondComicsDistributors.com

  Dzisiaj za oceanem na półki sklepów komiksowych trafił szósty zeszyt pierwszego arca serii Briana Wooda pt. Star Wars. Ostatni numer historii In the Shadow of Yavin ukazał się w jednej wersji okładkowej. Dodatkowo dzisiaj ukazał się limitowany wariant szkicowy komiksu Star Wars #3 rysowany przez Alexa Rossa.

  Star Wars #6: In the Shadow of Yavin #6 (6)

  Będąc uwięzionym wraz z Chewbaccą przez imperialnych, Han Solo wymyśla zaimprowizowany plan, który nie mógł być bardziej niebezpieczny! Tymczasem, w innej części galaktyki, księżniczka Leia i Wedge Antilles szykują się na pewną śmierć nieświadomi tego, że Luke również postanowił improwizować. A Darth Vader się temu wszystkiemu przygląda…
  Scenariusz Brian Wood, rysunki Carlos D'Anda, kolory Gabe Eltaeb, okładka Rodolfo Migliari. Cena $2,99, 32 strony.

  Temat na forum.

  Star Wars #3: In the Shadow of Yavin #3 (6) - wariant szkicowy

  Księżniczka Leia utworzyła w tajemnicy nową eskadrę X-wingów, której zadaniem jest wykrycie szpiega w szeregach Rebelii. Ale dowodzenie tą eskadrę oddziela ją od Luke Skywalkera w czasie gdy jak nigdy muszą być solidarni. W dodatku szpieg powiadomił Imperium o niedawnym wypadzie Hana Solo!
  Scenariusz Brian Wood, rysunki Carlos D'Anda, kolory Gabe Altaeb, okładka Alex Ross. Cena $2,99, 32 strony.

  Temat na forum.
  KOMENTARZE (4)

  Komiksy

  Zbliża się Comic Con w San Diego

  2013-06-09 14:44:30 DiamondComicsDistributors.com

  Od 18. do 21. lipca w kalifornijskim mieście San Diego odbędzie się największy na świecie konwent poświęcony w całości komiksom - San Diego Comic Con. Co roku na SDCC przybywają przedstawiciele największych wydawnictw komiksowych, scenarzyści i rysownicy, by porozmawiać z fanami i również często, by ogłaszać nowe projekty.
  Jednak SDCC słynie z jeszcze jednej rzeczy - specjalnych wariantów okładkowych, które są produkowane specjalnie na tę imprezę. Kilka dni temu zostały ogłoszone pierwsze warianty i wśród nich znalazł się jeden gwiezdnowojenny. Jest to specjalne, ekskluzywne wydanie komiksu Dark Times #28: A Spark Remains #1 (5), które zostanie wydrukowane w nakładzie liczącym sobie 2500 sztuk. Poniżej znajduje się okładka tego limitowanego wariantu.


  KOMENTARZE (2)

  Komiksy

  Stare Legacy wraca na półki

  2013-06-05 21:18:28 DiamondComicsDistributors.com

  Dzisiaj za oceanem na półki sklepów komiksowych trafiły dwie nowe gwiezdnowojenne pozycje. Pierwszą z nich jest ostatni zeszyt komiksu Randy'ego Stradleya pt. Dark Times: Fire Carrier, który przedstawia losy mistrza Jedi K'Kruhka. Drugą jest pierwszy tom nowej serii wydań zbiorczych w twardej oprawie, w których zostanie zebrana cała seria Legacy autorstwa Johna Ostrandera i Jan Duursemy. Poniżej znajdują się wszystkie szczegóły dotyczące tych pozycji.

  Dark Times #27: Fire Carrier #5 (5)

  Walka mistrza K’Kruhka z żołnierzami lokalnej policji zbliża się do końca pojawieniem się dwóch niespodziewanych sojuszników.
  Uchodźca, którego on i padawani szukali może być w zasięgu wzroku… ale mroczny cień wśród ich szeregów wróży niebezpieczną przyszłość.
  Scenariusz Randy Stradley, rysunki Gabriel Guzman kolory Garry Henderson, okładka Douglas Wheatley. Cena $2,99, 32 strony.

  Temat na forum.

  Legacy Book 1 HC

  Przyszłość Gwiezdnych Wojen I rodu Skywalkerów jest opisana w serii Legacy Johna Ostrandera i Jan Duursemy. Legion Sithów podbił Imperium, Jedi są rozproszeni, a galaktyka jest podzielona. W to wszystko wkracza Cade, dziedzic nazwiska Skywalker…
  Scenariusz John Ostrander, Jan Duursema, rysunki Jan Duursema, Adam DeKraker, Travel Foreman, Colin Wilson, tusz Dan Parsons, kolory Brad Anderson, Ronda Pattison, okładka Adam Hughes. Cena $34,99, 440 stron. Preview dostępny tutaj.

  Temat na forum.
  KOMENTARZE (7)
  Loading..