Książki

Zmiany w zapowiedziach Egmontu

0

Nawiązując do tematu z News'ów kilka słów o zmianach wydawniczych jakie zaszły w Egmont. I tak daty wydań serii opowiadań z cyklu "Galaxy Of Fear" i "JJK" (polski tytuł jeszcze nie znany) są bliżej nie określone, ale napewno w 2000 roku. Teraz lepsze wieści. Na przełomie marca i kwietnia powinniśmy uzupełnić swoją biblioteczkę o kilka pozycji. Na samym początku wyjdą pamietniki Amidalii i Anakina, następnie "Mroczne Widmo" autorstwa Patricii Wrede i długo oczekiwane i polecane osobiście wszystkim kolejne przygody QGJ i młodziutkiego Obiwana Kenobiego w kolejnych częściach "Uczeń Jedi" 3 i 4. Chwalę tą serie ze wzgledu na to że są to zupełnie inne i inaczej opisane przygody Rycerzy Jedi, a przede wszystkim postać QGJ. No i oczywiście kolejny album w twardek okładce "Niesamowite Przekroje" ale dotyczące starej trylogii.
PS. Podziękowania za informacje dla Jacka Drewnowskiego z Egmont Polska.
PPS. Tu do ściągnięcia ANKIETA z pierwszego numeru komiksu G.W.

Puste magazyny

7

Jezeli chodzi o książki "SW" to też jakoś kiepsko z zaopatrzeniem rynku, a przecież Święta tuż, tuż.... :-(. Może coś pod koniec roczku ??.

Gwiezdne Wojny Słownik Obrazkowy

0

Od jutra w księgarniach pojawi się w sprzedaży nowy album dotyczący "starej trylogii" wydany przez Egmont pt. "Gwiezdne Wojny Słownik Obrazkowy"

Plany Egmontu

0

Wydawnictwo Egmont Polska zapowiada kolejną "inwazje". I tak w późniejszym terminie, ok. II kwartału 2000 roku kupimy następujące opowieści:

- "Uczeń Jedi" (kolejne części)
- "Junior Jedi Knights" (opowieści-polski tytuł jest jeszcze nieznany)
- "Galaxy Of Fear" (opowieści-polski tytuł również jeszcze nieznany)

Nowe pozycje Amberu

0

W sprzedaży ukazały się dwie pozycje Amberu. Pierwszą z nich jest książka (kontynuacja trylogii Koreliańskie) pt."Napaść Na Selonii" drugą pozycją jest bardzo ładnie wydany kalendarz na rok 2000, za jedyne 34.80 PLN. Postaram się go zaprezentować.

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.