TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Wszystko zależy od Fanów

2001-03-27 11:40:00

W dniu dzisiejszym otrzymałem maila z wydawnictwa DeAgostini Polska, dotyczącego prenumeraty ESW, z którego wynika że jest jeszcze za mało chętnych, aby encyklopedia ukazała się w całym kraju. Dla przypomnienia, jak narazie ESW ukazuje się w pięciu wybranych miastach: Kalisz, Katowice, Łódź, Poznań i Toruń. I tu zwracam się do Was z apelem - przede wszystkim do tych Fanów, którzy zapoznali się już z wydaniem, aby napisali do wydawnictwa i wyrazili chęć zaprenumerowania Encyklopedii Star Wars, ponieważ (obym nie wykrakał) może ominąć nas kolejna szansa. Jak narazie od piątku ze strony wyszło ponad 300 zgłoszeń - bądzmy dobrej myśli.
KOMENTARZE (2)

Książki

Prenumerata ESW

2001-03-23 11:40:00

Wszystkich chętnych do zaprenumerowania wydawanej przez DeAgostini Polska "Encyklopedii Star Wars", proszę o wypełnienie formularza, który będzie przesłany bezpośrednio do wydawnictwa: Prenumerata ESW
KOMENTARZE (1)

Książki

ESW

2001-03-21 11:39:00 DeAgostini Polska Sp. z o.o.

Jest już w sprzedaży czwarty zeszyt składający się na Encyklopedie Star Wars wydawnictwa DeAgostini.
Znaleść w nim możma opisy:
- Bitwy i wydarzenia: Bitwa o Hoth
- Postacie: Luke Skywalker i Admirał Ozzel
- Roboty: IG-88 (coś dla Grześka :-)
- Planety: Dagobah
- Broń i Technologie: Detonatory i Blastech DL-44
- Pojazdy: Sokół Milenium
Zeszyt jest oczywiście bogato ilustrowany wieloma zdjęciami, szkicami i rysunkami technicznymi.
Cena: 9,90 zł
KOMENTARZE (1)

Książki

Egmont

2001-03-21 11:38:00

Wydawnictwo Egmont Polska Sp. z o.o. na wydaniu części szóstej "Ucznia Jedi" zakończyło plan wydawniczy książek, albumów i komiksów o tematyce Gwiezdno wojennej na rok 2001 ! Na pytanie dlaczego ? - uzyskałem informację, że takie są plany i jak narazie możemy pisać e-maile czego oczekujemy ze strony Egmontu. Ilość listów ma duże znaczenie, bo jak się dowiedziałem "góra" nie ma zielonego pojęcia jakie jest zapotrzebowanie i na które pozycje. Ze swojej strony moge tylko podpowiedzieć, że napewno na książki z serii "Uczeń Jedi", opowiadania komiksowe i albumy. Oto adres: sk@egmont.pl.
KOMENTARZE (1)

Książki

Encyklopedia Star Wars - moim zdaniem

2001-03-20 11:38:00 DeAgostini Polska Sp. z o.o.

Właśnie zostałem szczęśliwym posiadaczem pierwszych trzech numerów ESW, wydawcą której jest DeAgostini Polska - tu kieruję podziękowania i ukłony w stronę wydawnictwa, a szczególne podziękowania składam działowi Marketingu i Pani Katarzynie !!!. Wiele słyszałem złego o tym wydaniu i jestem teraz pewien że wszyscy, którzy tak twierdzili są lub byli w błędzie i to w dużym. Pomimo tego, że Gwiezdne Wojny widziałem wielokrotnie, oglądałem i czytałem wiele czasopism związanych ściśle z tematyką to powiem, że wydawnictwo DeAgostini zaskoczyło mnie i dzień w którym ukazało się pismo jest dużym wydarzenie na naszym rynku! Dwutygodnik ESW został skierowany przede wszystkim do młodszego grona Fanów Star Wars, które można policzyć na palcach, a trzeba o nich pamiętać - my też kiedyś tacy byliśmy! I dlatego gorąco polecam ją wszystkim bez względu na wiek i płeć - jest tego warta ! W kolejno ukazujących się numerach będziemy poznawać lub ponownie przypominać sobie zdarzenia, które przeżywaliśmy wielokrotnie lub po raz pierwszy, z łezką w oku.
Dwutygodnik został podzielony na sześć działów: Bitwy i Wydarzenia, Postacie, Planety i Miejsca, Broń i Technika, Roboty, Pojazdy. Każdy wydany numer jest bogato ilustrowany zdjęciami, kolorowymi rysunkami opisywanych bohaterów, pojazdów czy planet - jest tego naprawdę dużo i to dobrej jakości! Wraz z ukazaniem się pierwszego numeru otrzymaliśmy duży plakat na którym widnieje mapa Galaktyki (format plakatu kinowego) i kronikę wydarzeń. Gdy ukazał się zeszyt #2 otrzymaliśmy segregator, a gdy pojawi się zeszyt #6 będą do niego załączone zakładki tematyczne, ciekawe co będzie w kolejnych numerach, może za jakiś czas każda osoba która zaprenumerowała otrzyma np. figurkę z limitowanej serii Hasbro ? I co wy na to !??
PS. #01: IG-88 z "ICO", dał ESW notę 8/10 - bardzo dobrą, ale ja po czasie, tzn. po zapoznaniu się z trzema numerami podwyższę ją do 9/10 !
PS. #02: Pamiętajcie o prenumeracie i napiszcie do wydawnictwa na adres: prenumerata@deagostini.pl.
KOMENTARZE (1)

Książki

DeAgostini

2001-03-13 22:39:00 DeAgostini Polska & Piotr_D z SW: Dominator

Nowe czasopismo "Gwiezdne Wojny - Encyklopedia", ukazuje się tylko w pięciu wybranych miastach, a są nimi: Kalisz, Katowice, Łódź, Poznań i Toruń. Jak narazie pojawił się numer 03/01 w cenie 9,90 zł - tę informację otrzymałem od Piotr'a_D z "Dominatora".
Natomiast jeżeli jesteście zainteresowani zaprenumerowaniem pisemka to należy wysłać e-maila na adres: prenumerata@deagostini.pl
ale wcześniej zapoznajmy się z warunkami prenumeraty. Jak narazie perspektywy na pojawienie się dwutygodnika na skalę krajową są mizerne, jeżeli otrzymam z wydawnictwa pierwsze trzy numery - oczywiście odpłatnie !, napiszę coś więcej na temat jego wydania i treści zawartej w nim, chociaż trzeba pamiętać, że jest ono skierowane do młodszego grona czytelników pism wydawanych przez DeAgostini i takie "Wapniaki" jak ja zapewne będą jedynie mile lub nie rozczarowani, że "droga młodzieży" pozna lub poszerzy swoje horyzonty na Świat Gwiezdnych Wojen. Bądźmy dobrej myśli !!!
KOMENTARZE (1)

Książki

Nowa Era Jedi IV

2001-03-13 11:39:00

W Warszawie ukazał się tom pierwszy książki autorstwa James'a Luceno z cyklu Nowa Era Jedi zatytułowana "Agenci Chaosu I - Próba Bohatera".
...Bezlitosne ataki niezwyciężonych Obcych nie ustają. Han Solo nie mogąc pogodzić się ze śmiercią Wookiego, wyrusza na poszukiwanie nowych przygód... i zemsty. I wpada na trop najbardziej przewrotnego podstępu wymierzonego w samo serce Nowej Republiki. Śmiertelne niebezpieczeństwo grozi jedynym ludziom, którzy mogą uchronić ją przed katastrofą - rycerzom Jedi....
Wydawca: Amber Sp. z o.o. (wyd. I/2001 r.)
Cena: 27,80 zł
KOMENTARZE (1)

Książki

Infolinia

2001-03-13 11:38:00

Wydawnictwo DeAgostini Polska uruchomiło infolinię dla osób zainteresowanych prenumertą czasopism: 0-801 121.314.
KOMENTARZE (1)

Książki

e-Book

2001-03-06 11:39:00 Amazon

Na Amazon.Com jest już (od niedawna) w sprzedaży pierwsza StarWarsowa e-książka, zatytułowana: Star Wars: Darth Maul - Saboteur". Cena jest bardzo niska i wynosi 1,79 $. Autorem jest James Luceno.
KOMENTARZE (1)

Książki

DeAgostini - Encyklopedia Star Wars cd..cd..

2001-03-05 22:38:00

Pierwsza Ocena:
... jak ostatnio się dowiedziałem od kumpeli, DeAgostini ESW #1 był w Łodzi - cena 4,90. Od znajomego sprzedawcy dostałem info, że kolejne numery będą po 12 zł. A tak poza tym, to jest to dziadostwo, nic nowego. Szkoda kasy.

Pozdrowienia
Piotr_D

PS. Czyżby kolejny kit ze znaczkiem "Star Wars" ? Ja osobiście ESW jeszcze na oczy nie widziałem i chyba zachowam się jak niewierny Tomasz.
KOMENTARZE (1)

Książki

DeAgostini - Encyklopedia Star Wars cd

2001-03-05 11:39:00

Numer drugi "Encyklopedii Star Wars" ukazał się tylko w wybranych przez wydawnictwo miastach Polski (Warszawa została pominięta ?!) w minimalnym nakładzie. jak poinformowała mnie miła (?) pani z BOKu, numer pierwszy ukazał się już dawno jeszcze w mniejszym nakładzie, daty niestety nie pamiętała (????). Drogie wydawnictwo, jak zatrudniacie osoby do Biura Obsługi Klienta to zapoznajcie ich ze swoimi wydawnictwami i sprawdzajcie potem ich wiedzę na ten temat, a jeżeli chodzi o samą rozmowę, to ..... dużo można mieć do życzenia - po co ty człowieku dzwonisz i du... zawracasz ?!?!?! Ale może to tylko ta jedna "rodzynka" taka jest ?
Ale wracając do tematu kiedy ukaże się Encyklopedia - tego jeszcze nie wiadomo, będą reklamy......
KOMENTARZE (1)
Loading..